Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Świadectwa energetyczne w Krakowie

Świadectwa energetyczne w Krakowie

Świadectwa energetyczne w Krakowie

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Certyfikat energetyczny, świadectwa charakterystyki energetycznej, charakterystyka energetyczna projektowanego budynku. Przystępne ceny w Krakowie.
Wykonamy certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne w dobrej cenie. Posiadamy już dwuletnie doświadczenie oraz ubezpieczenie OC z tytułu odpowiedzialności zawodowej. Działalność swoją firma rozpoczęła w chwili wejścia w życie rozporządzenia odnoszącego się do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej. Na swoim koncie mamy obiekty od domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych, mieszkań, lokali użytkowych, po duże obiekty magazynowe, hotelowe, handlowe, biurowe, budownictwo wielorodzinne, salony samochodowe. Posiadamy również referencje od firm oraz inwestorów prywatnych. Zapraszamy do współpracy właścicieli mieszkań, domów, spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty, zarządców nieruchomości, inwestorów. Wszystkie certyfikaty, które wykonaliśmy dla lokali i budynków zostały zaakceptowane przez nadzory budowlane w całej Polsce, podczas oddawania lokali i budynków do użytkowania. Wykonujemy również świadectwa energetyczne dla lokali i budynków istniejących. Działamy na terenie małopolski, województw ościennych, jeżeli jest taka potrzeba dojeżdżamy na terenie całej Polski do klienta, w zależności od wielkości zlecenia.
Zapraszamy na stronę internetową certyfikaty.pracownia-projekty.pl gdzie znajdą Państwo liczne informacje fachowe, a także formularz zapytań, cennik, galerię wykonanych certyfikatów oraz nasze referencje i kontakt do firmy. Zapraszamy od poniedziałku do piątku pod nr telefonów dostępne na stronie www.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: