Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Szał dla Plastyków -Sklep Plastyczny

Szał dla Plastyków -Sklep Plastyczny

Szał dla Plastyków -Sklep Plastyczny

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Szał dla Plastyków jest sklepem plastycznym, który powinien odwiedzić każdy plastyk. Posiadamy szeroką ofertę artykułów plastycznych służących do wykonywania różnych dzieł sztuki. W stałej ofercie posiadamy m.in: farby olejne, podobrazia, farby akrylowe, sztalugi, szpachelki, pędzle, werniks, artykuły dla rzeźbiarzy, artykuły kreślarskie, artykuły pozłotnicze, palety malarskie, farby wodne, farby do szkła i wiele innych. Systematycznie powiększamy naszą ofertę w Internecie. Oferujemy artykuły plastyczne najlepszych firm, tylko atestowane i oryginalne takie jak : Talens Polska, Kolibri, Derwent, Winsor & Newton, Maimerii oraz wiele innych.
Sklep plsatyczny Szał dla Plastyków mieści się w Krakowie przy ulicy Pijarskiej 2. Otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-18. Sklep plastyczny od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju artykułów plastycznych dla artystów wymagających najwyższej jakości.
Sklep plastyczny zajmuje się również profesjonalną oprawą obrazów oraz prowadzi wypożyczalnie sztalug na różnego rodzaju wernisaże. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do zapoznania się z ofertą.
  • Województwo:Małopolskie

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: