Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'dezynsekcja':

 • Remonty Wrocław »

  Firma budowlana Ryszmar zajmuje się remontami, renowacją zabytków, docieplaniem budynków oraz wykończeniami wnętrz. Nasza oferta obejmuje także cięcia i wiercenia w technice diamentowej, gładzie gipsowe, malowanie. Zajmujemy się kompleksowymi usługi budowniczymi. W celu dokładnego poznania naszej oferty zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie dachów Kraków »

  Firma sprzątająca DDD Czystość zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem i sprzątaniem mieszkań, domów, biur i magazynów. Nasza firma sprzątająca oferuje Państwu również usługę odśnieżania dachu. Sezon zimowy obliguje wszystkie firmy i administratorów budynków aby odśnieżanie dachów odbywało się na regularnie. Odśnieżanie dachów Kraków to zajęcie dla osób doświadczonych i posiadających odpowiedni sprzęt oraz zabezpieczenia. Nie zwlekaj i skorzystaj z usługi odśnieżania dachu w firmie DDD Czystość. Z nami masz pewność, że odśnieżanie dachów przebiegnie szybko i sprawnie!

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Katowice - "JARCHEM" »

  O ile potrzebny jest Wam profesjonalista od deratyzacji, dezynsekcji oraz dodatkowo dezynfekcji to nasza spółka ze 100% pewnością spełni pokładane w niej nadzieje. Działamy od 91 roku zeszłego wieku oraz poprzez te długie lata naszej działalności zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie w zakresie wykonywanych przez nas usług. Jesteśmy podjąć się w praktyce każdego zlecenia. Opracowujemy między innymi likwidację plag komarów, odgrzybianie jak również osuszanie budynków, zwalczanie owadów, usuwanie skażeń mikrobiologicznych i dodatkowo ogrom innych. Dobrą właściwością naszej korporacji jest fakt zatrudniania doświadczonego personelu, który poradzi sobie z każdym kłopotem. Zaufaj najlepszym specjalistom od zwalczania problemów ze zwierzętami jak również zagrożeniami mikrobiologicznymi. Z nami pozbędziesz się problemów.

  Data dodania: 01 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Deratyzacja Katowice »

  Namawiamy do pozbywania się z nami problemów związanych ze szczurami oraz owadami. Jesteśmy w stanie dorównać rozwiązaniu każdego nawet w najwyższym stopniu skomplikowanego dylematu. Paramy się zadaniami z zakresu deratyzacji, dezynsekcji, dezodoryzacji, usuwania os, pcheł i dodatkowo innych insektów. Do każdego zlecenia podchodzimy we właściwym czasie jak również realizujemy je podługe złożonym u nas zamówienie. Indywidualne usługi koncentrujemy na Katowicach natomiast dorównać jesteśmy także opracowaniu powierzonych nam usług w takich aglomeracjach jak na przykład Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice jak również ogrom innych. Wobec wykonywaniu naszej pracy stosujemy najnowocześniejsze jak również najbardziej skuteczne środki chemiczne. Gwarantujemy, że za sprawą nam będziesz puder lokal bez żadnych nieproszonych gości.

  Data dodania: 19 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Dezynfekcja Zwalczanie insektów »

  Dezynsekcja to jedna z usług mająca za zadanie zwalczenie insektów. Zauważyłeś ich obecność w mieszkaniu? Nie zwlekaj zadzwoń. Niestety coraz częściej spotykamy się z problemem jakim są robaki. Nie tylko w zaniedbanych mieszkaniach są, coraz częściej przynosimy je do domu na ubraniach czy meblach. Często długo nie wiemy o ich obecności a one siedzą cicho, znajdują sobie dogodne miejsce i rozmnażają się. Często zauważamy je jak są ich duże ilości. Wtedy wkraczamy my. My wiemy jak się ich pozbyć, co zrobić żebyś znów miał spokój w domu. Nie czekaj, zadzwoń.

  Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • BESTKILLER - skuteczne usuwanie szkodników »

  Bestkiler to firma z wieloletnim doświadczeniem świadczy profesjonalne usługi jakimi są dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, ozonowanie, gazowanie zboża, usuwanie pluskwy domowej, usuwanie gniazda os, usuwanie gniazda szerszeni. Klienci cenią nas głównie za skuteczność, dyskrecje i bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo jest dla nas na pierwszym miejscu, dlatego używamy wyłącznie bezpiecznych preparatów dla ludzi oraz zwierząt. Wszystkie wykorzystywane przez nas środki mają pozwolenia Ministra Zdrowia i Opieki Zdrowotnej ( MZiOS ), atesty Państwowego zakładu chigieny ( PZH ), atesty Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej ( MRiGŻ ) i są dopuszczone do stosowania w całej Unii Europejskiej. Posiadamy najnowocześniejszy i bezpieczny sprzęt stosowany w usługach: dezynfekcji, dezynsekcji oraz deratyzacji. Nasza firma przeszła pozytywnie weryfikacje Państwowej Wojewódzkiej Inspekcji Sanitarnej w Brzegu.

  Data dodania: 26 06 2018 · szczegóły wpisu »