Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'domy drewniane':

 • Domy z drewna »

  Domy z drewna to w dzisiejszych czasach popularny środek spędzania wolnych chwil. Poprawnie zaprojektowany dom umożliwi w pełni cieszyć się jego użytkowaniem. W tym celu wypada wybrać usługi wypróbowanej załogi budowlanej. Oferujemy usługi nie tylko budowy typowych domów z drewna, ale również realizujemy inne prace, do których produkcji stosowane jest drewno. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy Drewniane Włocławek »

  Myślisz, że budownictwo drewniane przesadnie zużywa leśne zasoby? Marzysz o zacisznym domku drewnianym, ale masz obawy, że to materiał któremu brakuje wytrzymałości? Uważasz, że domkom z drewna zagraża pożar, owady, pleśń i grzyby? Przekonaj się, że twoje obawy są niewłaściwe! Dzięki informacjom zawartym na stronie rozwiejesz swoje wątpliwości a także poznasz sposoby, dzięki którym drewno jest chronione przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, dowiesz się, jakie są zalety materiałów drewnianych oraz w jakich technologiach buduje się domy drewniane.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Eko-House - budownictwo drewniane (szkieletowe). Nasza wykwalifikowana kadra udzieli Państwu wszelkich informacji o technologii ekologicznego domu. W naszej ofercie znajdują się ciekawe projekty najlepszych firm architektonicznych w Polsce, na podstawie których budujemy zdrowe, piękne i tanie domy drewniane, domy prefabrykowane, domy szkieletowe. Całkowity czas realizacji inwestycji od momentu rozpoczęcia prac fundamentowych do oddania domu w stanie deweloperskim wynosi zaledwie do 4 miesięcy. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, na której znajduje się galeria naszych realizacji i pakiet przykładowych projektów do wyboru.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remont domów drewnianych »

  Podobają Ci się domy z drewna i marzysz o wybudowaniu jednego dla siebie? Przed dokonaniem wyboru powinieneś wiedzieć, że nie wszyscy się na tym znają. Jako fachowcy projektujemy domy z bali, w oparciu o naszą wiedzę w zakresie architektury drewnianej. Zrobione z surowców naturalnych bardzo dobrej jakości drewniane domy, wymagają także solidnej konserwacji. O to też nie musisz się przejmować. Jako ekipa z wieloletnim stażem przeprowadzamy także remont domów drewnianych. Zajrzyj do naszego biura projektowego, zobacz portfolio przykładowych realizacji i przekonaj się, że jesteśmy profesjonalistami. Projektujemy domy wedle Twojej koncepcji, i kierujemy się zawsze komfortem oraz estetycznym wyglądem domu.

  Data dodania: 13 11 2018 · szczegóły wpisu »