Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'domy z drewna':

 • Domy z drewna »

  Domy z drewna to w dzisiejszych czasach popularny środek spędzania wolnych chwil. Poprawnie zaprojektowany dom umożliwi w pełni cieszyć się jego użytkowaniem. W tym celu wypada wybrać usługi wypróbowanej załogi budowlanej. Oferujemy usługi nie tylko budowy typowych domów z drewna, ale również realizujemy inne prace, do których produkcji stosowane jest drewno. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  ZAKŁAD DRZEWNY .Firma "Golbalux" założona została w 1994 roku przez Państwo Mieczysława i Halinę Golba. Jesteśmy producentem domów z drewna. Wykonujemy kompleksowe usługi budowy domów w stanie surowym, w stanie surowym zamkniętym i pod klucz. W początkowym okresie działalności firma zjmowała się głównie przecieraniem drewna w tarcicę, kantówkę oraz produkcją: elementów meblowych i fryz na potrzeby rynku lokalnego, jak również na eksport do Niemiec, Danii, Belgii, Francji i Włoch. W roku 1998 rozbudowano firmę zakupując: hale produkcyjne, hale tartaków, dwupiętrowy budynek biurowy, stolarnię, wiaty. Wraz z rozwojem firmy rozszerzono asortyment produkcji.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remont domów drewnianych »

  Podobają Ci się domy z drewna i marzysz o wybudowaniu jednego dla siebie? Przed dokonaniem wyboru powinieneś wiedzieć, że nie wszyscy się na tym znają. Jako fachowcy projektujemy domy z bali, w oparciu o naszą wiedzę w zakresie architektury drewnianej. Zrobione z surowców naturalnych bardzo dobrej jakości drewniane domy, wymagają także solidnej konserwacji. O to też nie musisz się przejmować. Jako ekipa z wieloletnim stażem przeprowadzamy także remont domów drewnianych. Zajrzyj do naszego biura projektowego, zobacz portfolio przykładowych realizacji i przekonaj się, że jesteśmy profesjonalistami. Projektujemy domy wedle Twojej koncepcji, i kierujemy się zawsze komfortem oraz estetycznym wyglądem domu.

  Data dodania: 13 11 2018 · szczegóły wpisu »