Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'drzewa':

 • Sprzedaż dużych drzew iglastych i liściastych »

  Posiadamy 30-letnie doświadczenie w produkcji dużych drzew iglastych i liściastych. Nasza Szkółka w pierwszym sezonie po sprzedaży udziela gwarancji na przyjęcie się rośliny

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka Drzew i Krzewów KULAS »

  Szkółka drzew i Krzewów Kulas swoja ofertę drzew i krzewów kieruje do Klientów indywidualnych, właścicieli posiadających własne punkty sprzedaży, projektantów ogrodów zieleni oraz urzędów miast i gmin. Obecnie w sprzedaży znajduje się ponad 300 gatunków roślin. Szkółka oferuje Klientom fachowe doradztwo i porady przy zakupie ro

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych - Kościerzyce »

  Szkółka Drzew i Krzewów - Kulczycki jest gospodarstwem rodzinnym, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości materiału szkółkarskiego, zarówno w doniczkach jak i w gruncie. Utrzymując wysoki standard produkcji oferujemy wyjątkowo korzystne ceny.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drzewa i krzewy szczepione, drzewka na pniu - Pisarzowice »

  Szkółka Kulas specjalizuje się w sprzedaży drzewek i krzewów szczepionych oraz drzew na pniu. W ofercie posiadamy ponad 30 pozycji sprzedaży drzewek szczepionych oraz na pniu w stałych wysokościach oraz cenach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szczepieniu drzew.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum ogrodnicze »

  Specjalizujemy się w produkcji drzewek i krzaków służących do dekoracji w pojemnikach, a też zdołamy uplanować i założyć zieleniec względnie park z Państwa snów. Fabrykujemy drzewa i krzaki z igłami dla wzoru weźmy: Cis w bardzo wielu rodzajach. Zapraszamy serdecznie na naszą stronicę będącą w sieci www. Przyjmiemy współpracę z jednostkami zakładającymi ogrody i parki, animatorami obszarów zielonych oraz Urzędami Miast i Gmin.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka drzew »

  Zapraszamy nad wyraz serdecznie na stronicę, gdzie prezentujemy wskazówki ogrodnicze. Dowiesz się z rzeczonej witryny czegoś w materii krzewów i drzew ozdobnych, iglastych. Rozpoznasz rośliny ogrodowe, dowiesz się z jakiego powodu powstają szkółki drzew i krzewów. Jak zintegrować odpowiednio rośliny do swojego przydomowego ogródka. Jeżeli jesteś entuzjastą ogrodnictwa, to zapraszamy nad wyraz ciepło na naszą stronę www. Jesteśmy niejako pewni, że natrafisz tu coś co powinno skupić Twoją uwagę.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzewa i krzewy »

  Specjalnością szkółki Acrocona istniejącej od ponad 30 lat jest uprawa iglastych i liściastych drzew i krzewów ozdobnych. Rośliny te rosną w pojemnikach od 2 do 15 litrów pojemności. Oferta roślin uprawianych przez Acroconę bez ustanku zwiększa się o nowe gatunki drzew i krzewów ozdobnych idealnych do dowolnego ogrodu. Szkółka gwarantuje wysoką jakość swoich sadzonek. Należy do Związku Szkółkarzy Polskich.sadzonki z Acrocony można podziwiać na ekspozycjach "Zieleń to życie” oraz „ Mazowiecka Zieleń”.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »