Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'faktura':

 • Faktura VAT »

  własnego biznesu również jest powiązane z prowadzeniem księgowości. Jeśli wyszukujesz porad z tej tematyki lub nie jesteś pewny jak musi być wydrukowana faktura VAT lub faktura korygująca to zachęcam do skorzystania z naszego bezpłatnego oprogramowania do drukowania dokumentów sprzedaży. Zachęcam do wizyty na naszej strony www i do zapoznania się z możliwościami oferowanymi przez nasz program. Zobacz jak może być prosta księgowość.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Faktura proforma »

  Jedną z metod zabezpieczania się przed nieuczciwymi kontrahentami jest faktura proforma. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż daje ono możliwość uregulowania zapłaty za towar lub usługę bez wystawiania faktury VAT. Wielokrotnie zdarza się sytuacja że coś sprzedajemy, zwłaszcza przez Internet, wystawiamy fakturę i nie otrzymujemy zapłaty. Wówczas i tak musimy odprowadzić należny podatek VAT i ewentualnie się sądzić o pieniądze. Faktura proforma wyklucza takie ryzyko. Dlatego jest lepszym rozwiązaniem.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szybki program do faktur »

  Era elektroniczna coraz bardziej się rozpowszechnia. Stopniowo przenosimy poszczególne elementy życia z papieru na ekran lub w chmury. Obecnie renesans przeżywają przedsiębiorcy oraz urzędy związane z prowadzeniem działalności. Wprowadzenie jednolitego pliku kontrolowanego pozwala zintegrować dokumenty do jednego formatu. Dzięki czemu ich wymiana w obrocie handlowym jest łatwiejsza. Program do faktur powinien więc być dostosowany do importu faktur w tym formacie. Taka właśnie jest aplikacja fakturalight.

  Data dodania: 08 04 2017 · szczegóły wpisu »