Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'finanse':

1 · 2 · następna strona »
 • PoCo - Pomorskie Centrum Oddłużeniowe »

  Świadczy pomoc zadłużonym, we wszelkiego rodzaju kłopotach finansowych. Reprezentujemy Dłużnika przed wierzycielem (Bankiem, SKOK lub inną instytucją). Prowadzimy negocjacje w zakresie zmiany umownych warunków spłaty kredytów, pożyczek i innych długów. Wstrzymujemy działania windykacyjne i egzekucyjne, dążąc do zawarcia korzystnej dla Dłużnika ugody lub porozumienia. Zapewniamy w okresie współpracy kompleksową opiekę prawną, chroniąc interesów Klienta.
  Udzielamy porad w sprawach bankowych, SKOK, windykacyjnych, egzekucyjnych, odszkodowawczych i innych. Masz problem, pytanie? Napisz do nas! Wycenimy usługę oraz udzielimy merytorycznej i wyczerpującej porady.
  Zajmujemy się pisaniem wszelkiego rodzaju korespondencji w sprawach:
  1. bankowych,
  2. SKOK,
  3. urzędowych - administracyjnych,
  4. komorniczych,
  5. sądowych,
  6. i innych.
  Zajmujemy się odzyskiwaniem wszelkiego rodzaju odszkodowań oraz dochodzeniem roszczeń z tytułu gwarancji i niezgodności towaru z umową, również w sprawach trudnych i skomplikowanych.
  Sporządzamy profesjonalne odwołania od decyzji odmownych wypłaty odszkodowania czy uznania reklamacji.
  Przedstawiamy własną interpretację przepisów względem stanowiska ubezpieczyciela, sprzedawcy, czy producenta.
  Analizujemy negatywne decyzje, pod kątem uchybień prawnych, wykazując je w odwołaniach.
  Należy wiedzieć, iż negatywna decyzja nie jest ostatecznym rozstrzygnięciem sprawy.


  POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe

  www.poco.gda.pl

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokata strukturyzowana »

  Pierwszy w Polsce profesjonalny serwis poświęcony lokatom strukturyzowanym. Lokata strukturyzowana jest nowym rodzajem instrumentu inwestycyjnego, którego twórcy starali się zminimalizować ryzyko inwestorów. Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, poszukujących informacji na temat tych instrumentów, stworzyliśmy portal, informujący na bieżąco o nowościach na rynku tych instrumentów, przedstawiający analizy najważniejszych i najciekawszych produktów. Ponadto w naszej bazie zgromadziliśmy informacje o wszystkich lokatach strukturyzowanych dostępnych w przeszłości i obecnie na polskim rynku. Zapraszamy do Structus.pl!

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog finansowy »

  Serdecznie zapraszamy na nasz wielotematyczny blog, na którym znajdą Państwo ciekawe artykuły dotyczące wielu dziedzin życia. U nas informacje miedzy innymi o turystyce, ubezpieczeniach, ogrodnictwie, o biznesie, motoryzacji czy usługach. Nowinki, ciekawostki, informacje, porównania. Zachęcamy również do współtworzenia z nami tegoż bloga, do dodawania informacji, którymi chcą Państwo podzielić się z całym światem. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze - katalog firm »

  Finanse-it to spis ciekawych stron www ściśle związanych z branżą finansową. Katalog podzielony jest na szczegółowe kategorie tematyczne. Zawiera istotne informacje o giełdach, lokatach czy kredytach, ale również urzędach skarbowych i bankach. Wpisy są darmowe, moderowane i uzupełnione miniaturką. Dodaj bezpłatnie witrynę do katalogu finanse-it i wypromuj się w internecie!

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Coraz więcej z nas ma w różnym stopniu dylematy z zarobkami. W ukazanych powyżej problemach sporo osób decyduje się na kredyty w internecie, bądź też na rzetelną pożyczkę w banku lub instytucji finansowej. Zaciągając pożyczkę, będziemy mieć do dyspozycji dla nas dużą ilość gotówki na różne potrzeby. Serwis kredytowy online kredyciak.pl ma w posiadaniu przewodnik w zakresie bez ryzyka przelewów, zestawienie ofert kredytowych i wybrane oferty kredytów. Mając potrzebę na pożyczkę online niezwykle istotne jest to, by zastanawiać się nad refleksjami od aktualnych kredytobiorców i marką wybranego banku. Pokazuję wam portal internetową "kredyciak.pl" - warte uwagi metody bezpiecznych operacji online. Duża liczba osób narzeka na swoje zarobki. Ich każdy dochód jest bardzo nie wielki.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • NewConnect notowania »

  NewConnect to strona o rynku NewConnect w Polsce. Serwis NewConnect udostępnia najważniejsze i aktualne informacje związane z tematyką. Już ponad dwa lata informujemy internautów o zmianach i debiutach na rynku NewConnect. Nasz portal udostępnia artykuły o NewConnect oraz codzienne raporty z notowań giełdy, wraz ze szczegółowymi opinią, dokonaną przez ekspertów z branży NewConnect. Skorzystaj z naszych informacji i doświadczenia, analizuj notowania i zdobywaj nowe informacje. Bądź na bieżąco ze stroną NewConnect Info.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje w innowacje »

  „Wynalazek to jeden procent inspiracji i dziewięćdziesiąt dziewięć procent wytrwałości”
  Thomas Edison, przedsiębiorca, jeden z najbardziej znanych wynalazców na świecie.

  Inwestycje w Innowacje jest nowoczesnym portalem finansowym. Naszym głównym celem jest promocja szeroko pojętej innowacyjności oraz kreatywności. Jesteśmy platformą łączącą inwestorów z podmiotami (osobami fizycznymi oraz firmami) poszukującymi kapitału. Pragniemy przedstawić szerokiej publiczności kulturę innowacyjności oraz wszelkie źródła finansowania innowacji tj. dotacje, granty, kredyty, pożyczki, finansowanie z sektora Venture Capital/ Private Equity, fundusze pożyczkowe, inwestycyjne itp.
  Zakres tematyczny portalu:
  - promocja innowacji: prezentacja definicji, rodzajów oraz źródeł finansowania innowacyjnych przedsięwzięć
  - prezentacja ogłoszeń podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych poszukujących kapitału
  - katalog instytucji finansowych oraz inwestorów
  - prezentacja literatury biznesowej
  - forum poświęcone tematyce innowacji oraz biznesu
  Projekt polegający na utworzeniu oraz funkcjonowaniu portalu we wczesnej fazie rozwoju uzyskał dofinansowanie w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
  Administratorem i właścicielem portalu jest EUROPG INVESTMENTS Sp. z o.o., spółka należąca do grupy kapitałowej European Projects Group Sp. z o.o.

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pity - rozliczenie »

  Strona poświęcona rozliczeniom podatkowym - oblicz swój podatek za 2010 rok. Jeżeli masz dość płacenia firmom za rozliczenia się z fiskusem i chciałbyś to zrobić sam, Nasza strona na pewno Tobie w tym pomoże. Z powyższej strony możesz ściągnąć i wydrukować poszczególne formularze PIT i Dowiesz się jak je wypełnić. Ponadto możesz ściągnąć programy pomocnicze i dowiedzieć się czy przysługują Tobie ulgi.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia prawo »

  Szkolenia z prawa dla prawników, kancelarii notarialnych, biur nieruchomości i wszystkich osób powiązanych z tematyką prawa bądź obsługą petentów. Ilość dobrych prawników w Polsce rośnie w dość niskim tempie. Sądzimy że cześć przyczyn leży w braku edukacji i brakiem podążania za ciągle zmieniającymi się przepisami prawa. Nasze kursy oferują edukację na bardzo wysokim poziomie który wyznacza trendy i główne tematy które nie powinny być pomijane w szkoleniach z prawa. Zapraszamy do Naszego centrum szkoleń i edukacji już choćby tylko po ty by zaznajomić się z ofertą czy harmonogramem szkoleń.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Liczarki »

  Firmy zajmujące się szeroko rozumianymi finansami, praktycznie pod każdą postacią, nierzadko korzystają z specjalnych narzędzi w postaci wpłatomatów, sorterów czy też testerów. Są to rozwiązania, które w znaczny sposób ułatwiają oraz reorganizują pracę, dzięki czemu staje się ona wydajniejsza i mniej uciążliwa dla pracowników. Nie ulega wątpliwości, że użytkowanie z tego rodzaju urządzeń wymaga nie tylko znajomości obsługi tych maszyn, ale także pomocy w sprawach awaryjnych. Korzystając z pakietu usług firmy ALBACON Systems można uzyskać zarówno niezbędne narzędzia, jak i odpowiednie oprogramowanie do każdego rozwiązania jak np. cash processing. Należałoby podkreślić, że jest sposobność drobiazgowej analizy potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa, a tym samym dopasowania trafnych rozwiązań, zdecydowanie usprawniających wykonywanie przewidzianych zadań. Istotny jest także fakt, iż istnieje możliwość rozbudowy oprogramowania o następne aplikacje.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  OsobisteFinanse.pl - Kredyty Online oferta internetowa, konta firmowe, karty kredytowe, finanse dla firm - kredyty, leasing, lokaty, fundusze emerytalne. Złóż Wniosek Online. Kredyt bankowy ? kontrakt zawarta w postaci pisemnej pomiędzy bankiem a kredytobiorcą. Bank zobowiązuje się udzielić określoną kwotę na wskazany cel plus czas a kredytobiorca zobowiązuje się skorzystać kredyt adekwatnie z jego przeznaczeniem oraz zwrócić pobraną kwotę wraz z zaległym bankowi wynagrodzeniem w postaci prowizji i odek. Na bazie tej definicji zadłużenie postrzegany jest jako charakterystyczny forma związków zobowiązaniowych, jakiego wyróżniającymi cechami są: zwrotność, punktualność i oprocentowanie.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne »

  Organizacja Altberger weszła w nowy rok z pionierskimi promocjami oraz doskonałą modernizacją witryny. Wszelkie propozycje zostały zmodyfikowane, podjęto kooperację z wspaniałymi firmami konsultacyjnymi. Dodatkowo uruchomiono kolejne działy dotyczące sprzedaży nieruchomości w Częstochowie, a już na dniach wszelkie dyskusje i porady odbywać się będą przez livechat oraz specjalne forum. Zapraszamy do odwiedzenia witryny i zapoznania się z wszystkimi funkcjami.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Banki »

  Jak wiadomo Banki to dziś praktycznie najważniejsze instytucje w świecie. Zajmują się One operacjami finansowymi. W banku możemy otworzyć konto, możemy przelewać pieniądze na inne konto, możemy na koncie gromadzić pieniądze, możemy pieniądze trzymać na lokacie, a w banku możemy także brać kredyt. Banki zarabiają na odkach z udzielanych kredytów, a także na inwestowaniu naszych oszczędności. Oczywiście nie każdy może założyć bank, bo ku temu potrzebne jest 5 milionów Euro, co nie jest wcale małą sumą. Jak wiadomo bank w naszym świecie to rzecz bardzo ważna. Dzięki temu ludzie potrafią oszczędzać, są spokojni o swoje pieniądze, a wielu z nas dzięki bankom realizuje swoje marzenia, bowiem wzięcie kredytu to czasami jedyna możliwość na zakup mieszkania, bądź samochodu. Banków jest wiele, ale warto korzystać tylko z usług najlepszego, gdzie przelewy i operacje są najtańsze i gdzie pobieranie pieniędzy z bankomatów jest darmowe. Jak widać banki są dziś bardzo potrzebne, a niektórzy ludzie wykonujący operacje finansowe na daleką odległość na pewno nie wyobrażają sobie bez nich życia, bo nie wątpliwie odgrywają One w naszym świecie ważną funkcję i taką funkcję pełniły będą jeszcze wiele lat i wieków.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moje Finanse - blog finansowy »

  Jak uwolnić się od długów aby inwestować, osiągnąć niezależność finansową? Sprawdzone drogi aby osiągnąć sukces, pasywny dochód, wolność finansową. Co robić, żeby na stare lata mieć dochody?

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum kredytowe »

  Forum z poradami dotyczącymi kredytów. Znakomita większość z internautów ma na swojej głowie spłatę choć jednego zobowiązania finansowego. Część z nas ma również kłopoty z oddawaniem tych kredytów. To forum radzi jak zaciągnąć najkorzystniejszy kredyt lub jak w przypadku kłopotów z jego spłatą poradzić sobie z odkami czy firmami windykacyjnymi. Nasi użytkownicy (każdego dnia przybywa ich kilkudziesięciu) chętnie pomagają i rozwiązują problemy innych. Serdecznie zapraszamy do dyskusji o pożyczkach.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Nasza firma zajmuje posiada jedną z najlepszych kompleksowych usług doradztwa podatkowego. Wie każdy z nas jak ważnym elementem w dzisiejszych czasach jest rachunkowość jak i księgowość, która potrzebna jest w prowadzeniu różnorakich firm o przeróżnych tematykach. Nie ważne o czym będzie twoja działalność, najważniejsze jest to że musi ona posiadać osobę która zajmie się jej księgowością. Dlatego jeżeli poszukujesz osoby profesjonalnej, taniej, takiej która specjalizuje się w tej tematyce to koniecznie zgłoś się do nas. Doradca zajmie się przedstawieniem tobie umowy jak i rzeczy które będzie trzeba przeprowadzić dla twojej firmy. Zapraszamy

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe mokotów »

  Jesteśmy spółka księgowa z zasadami dla której najważniejsi są klienci i prowadzenie rachunkowości dla nich w prawidłowy sposób. Jeśli masz jakieś problemy z księgowością bądź rachunkowością to koniecznie powinieneś zgłosić się do nas. Prowadzeniem księgowości zajmujemy się od 11 lat. W tym czasie poznaliśmy techniki dobrej rachunkowości, a nasi pracownicy zostali profesjonalistami w tym zawodzie. Aktualnie posiadamy ponad 150 klientów którzy korzystają z naszej usługi. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biura warszawa »

  Wiemy bardzo dobrze że każdy pracodawca w swojej firmie powinien prowadzić księgowość które pozwoli mu rozliczać się. W dzisiejszych latach dobrze zdajemy sobie sprawę że wielu z nas może stworzyć własną działalność bez żadnych problemów. Jednym i jedynym problemem jaki może napotkać osoba przy tworzeniu własnej firmy to wiek, który pozwala na stworzenie działalności od osiemnastego roku życia. Jeżeli mamy już własną firmę, dobrze wiedzieć musimy jak zajmować się księgowością. Jeśli nie mamy z tym ani trochę wspólnego i nasza wiedza w tym temacie jest ograniczona, to koniecznie powinniśmy nasze rachunki przekazać placówce z biurem rachunkowym. Dlatego nie czekaj i już teraz sprawdź co nasza oferta ma ci do zaoferowania, a z pewnością nie pożałujesz.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacyjny kredyt »

  Kredyty dla wszystkich to obecnie powszechnie dostępne produkty bankowe. Banalność uzyskiwania nowych kredytów otwiera kredytobiorcom praktyczne możliwości ale zdarza się też zaczynem komplikacji dla niektórych, którzy zaciągają lekką ręką, nazbyt dużo zobowiązan finansowych przy niemal każdej nadarzającej się okazji. W ten sposób dług rośnie, wraz z kaskadowo zwiększającą się liczbą rachunków do spłacania co trzydzieści dni. Nie jest ciężko wówczas moment w którym trzeba spłacić kredyt aby stanąć przed obliczem finansowego załamania i innych jeszcze trudności z wypowiedzeniem kredytu przez bank włącznie w dalszej perspektywie. Dlatego, aby uporządkować spłaty warto zainteresować się czymś co banki oferują pod nazwą: kredyt konsolidacyjny. Przeznaczeniem kredytu konsolidacyjnego jest spłata posiadanych dotychczas kredytów lub pożyczek, co pozwoli na uporządkowanie swoich finansów. Ponadto, niektóre banki pozwalają uzyskać ekstra część pieniędzy na wybrane wydatki w ramach, które obejmuje kredyt konsolidacyjny. Przy okazji konsolidacji wielu kredytów na jeden można rozciągnąć czas spłaty, co pozwoli obniżyć wysokość comiesięcznej raty i rozluźnić rozdęty budżet. Jakie jeszcze korzyści da Ci kredyt konsolidacyjny, a jakie są jego koszty oraz gdzie zaciągnąć najtanszy kredyt konsolidacyjny, dowiesz się na specjalistycznej stronie, która da Ci możliwość podjęcia najtrafniejszej decyzji.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach »

  Podczas wyboru studiów trzeba zadać sobie pytanie, co się chce w życiu robić oraz trzeba wziąć pod uwagę to czy po konkretnym kierunku studiów czeka na nas praca i godne wynagrodzenie. A co za tym idzie masa ofert pracy na które będzie w stanie odpowiedzieć i spełnić kryteria podczas etapu rekrutacji. Studenci którzy zakończyli studia na Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach posiadają oni dobry start w dorosłe życie, bo wiedza, którą uzyskali na UE jest bardzo dobrze cenione przez przyszłych szefów.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »