Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'klimatyzacja':

 • Pompy ciepła - kolektory słoneczne STAMPOL - sprzedaż, montaż, serwis »

  Firma Stampol specjalizuje się w sprzedaży i montażu instalacji systemów grzewczych opartych o pompy ciepła, kolektory słoneczne, kotły gazowo-olejowe, niezbędnych do funkcjonowania domów mieszkalnych, budynków biurowych, sklepów.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Serwis Profesjonalne-Instalacje jest marką znanej i cenionej firmy Klima Pol, działającej w branży klimatyzacyjno wentylacyjnej już wiele lat. Doświadczenie zebrane do tej pory oraz profesjonalna kadra pracownicza pozwalają nam na wykonanie każdej usługi, którą Klient nam zleci. Naszą dużą zaletą cenioną przez Klientów jest kompleksowość usług, jesteśmy z Państwem od etapu doradztwa, aż po końcowy etap, w którym oddajemy ukończoną pracę do użytku. W ofercie formy znajdziecie klimatyzatory, rekuperatory, pompy ciepła, agregaty wody lodowej, chillery i wiele więcej. Siedzibą firmy jest Poznań i Wrocław.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja sprzedaż »

  Podstawowym zadaniem wentylacji jest wymiana powietrza w budynku. Sprawnie działająca wentylacja pozwala skutecznie usuwać dwutlenek węgla, parę wodną, alergeny oraz zapachy unoszące się w powietrzu wewnątrz pomieszczeń.Skuteczność wentylacji zależy od właściwego doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz do budynku, zapewnienia odpowiedniego przepływu pomiędzy pomieszczeniami i sprawnego usunięcia zanieczyszczonego powietrza.Wentylacja może działać w sposób naturalny. Jest to tak zwana wentylacja grawitacyjna i jest ona uzależniona od działania sił natury (głównie od różnicy temperatury zewnętrznej i wewnętrznej).

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Heatszczecin.pl - ogrzewanie nadmuchowe »

  W zakres działalności naszej firmy wchodzą trzy główne obszary z dziedziny energetyki cieplnej, a to znaczy: klimatyzacja, wentylacja oraz ogrzewanie. Realizujemy, zarówno zlecenia indywidualne, jak i firmowe. Żadne zlecenie nie jest dla nas zbyt trudne czy skomplikowane, jest to następne wyzwanie, jakiemu staramy się jak najlepiej sprostać. Do każdego zamówienia przystępujemy z należytą dokładnością, by nasz klient był jak najbardziej zadowolony. Jeśli chodzi o technikę ogrzewającą, to zapewniamy wykorzystanie najnowszych technologii, w taki sposób, by urzeczywistniały oczekiwania naszych kontrahentów. Oferowane przez nas instalacje grzewcze integrują w sobie wiele funkcji, co sprawia, że można się cieszyć bezcennym luksusem w swoim mieszkaniu.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nawietrzaki »

  Naszym mottem jest ZDROWA WENTYLACJA . Z dużą troską wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Stąd też ostatnie lata poświęciliśmy tworzeniu podstaw do długofalowego rozwoju firmy zorientowanego na wdrożenie zdobyczy cywilizacyjnych na miarę XXI wieku w zakresie ekologicznych i energooszczędnych systemów wentylacyjnych jak : nawiewniki, rekuperatory, nawietrzaki, nawiewniki do okien, nawiewniki higrosterowane, nawiewniki okienne. Zapraszamy do współpracy – Flopsystem.
  Nawietrzak zapewnia kontrolowany dopływ świeżego powietrza poprzez ścianę zewnętrzną bezpośrednio do pomieszczenia w budynku mieszkalnym.
  Dostarcza odpowiednią do potrzeb ilość powietrza zewnętrznego wymuszając usuwanie równoważnej ilości powietrza zużytego, nie powodując przeciągów. Zaopatrzony jest w filtr powietrza i osłonę termiczną zabezpieczającą przed skraplaniem się pary wodnej na czołowej powierzchni zaworu nawietrzaka.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Poznań »

  Miło zapraszamy na oficjalną stronę firmy o nazwie Greenvent - Klimatyzacja Poznań. Oferta naszej firmy to całościowa obsługa urządzeń wentylacji jak i klimatyzacji. Trudnimy się zarówno montowaniem a także designowaniem, wentylacji, klimatyzacji jak i urządzeń grzewczych. Firma działa w całym kraju, lokal firmy Greenvent znajduje się w stolicy Wielkopolski. Skupiamy sie na tym by zagwarantować sukces naszemu Klientowi. Bezustannie staramy się rozgryźć prawdziwe potrzeby własnego Klienta, aby dobrać dla niego jak najbardziej najlepsze i akuratne solucje. Zajmujemy się między innymi montażem i instalacją wentylacji oraz klimatyzacji grzewczych. Realizujemy też projektowanie instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz ogrzewających. Wyprzedajemy klimatyzatory i wentylatory różnego gatunku. W naszym wyposażeniu jest najnowszy ekwipunek, a kadra naszych pracowników dysponuje specjalistyczną wiedzę techniczną, którą bez ustanku poszerzamy. Sprawdź firmową witrynę już dziś i przedsięweźmy współdziałanie, ponownie ciepło zapraszamy.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Czas wiosenno- letni to okres, kiedy większości z nas zaczynają przeszkadzać wysokie temperatury. Warto w tym okresie, ale wcześniej także pomyśleć nad założeniem klimatyzacji, która na długi okres czasu umożliwi nam zmniejszenie trudności związanych z wysokimi temperaturami. Inwestycja jest pewna i przy odpowiednim użytkowaniu może nam służyć wiele lat. Zmiany klimatyczne, zmieniające nasz klimat powodują, że takie wyjście staje się bardzo korzystnym rozwiązaniem. Klimatyzacja daje ulgę podczas przebywania w domu, biurze czy samochodzie. Najlepszym rozwiązaniem jest zaufanie firmie zajmującej się tą tematyką od wielu lat, będącej w branży i mającej doświadczenie w klimatyzacji, ale także w innych sposobach i sposobach produkowania ciepła. Wszyscy kontrahenci naszej firmy są usatysfakcjonowani z otrzymanych usług, a sama inwestycja jest nieporównywalnie mała w porównaniu do uzyskanego komfortu.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacje, Urządzenia gastronomiczne, Serwis AGD, Części zamienne »

  Wysoka jakość w wyposażeniu kuchni lokalu gastronomicznego jest naprawdę niezbędna. Dlatego oferujemy urządzenia najlepszych producentów między innymi takich jak Whirlpool, Gorenje, czy Polar. Oznacza to ich niezawodną jakość, perfekcyjną estetykę wykonania oraz ekonomiczną eksploatację. Zapraszamy do współpracy dużych i niewielkich inwestorów.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja samochodowa »

  To, czym się frapujemy to nie jedynie odbiór zamówienia i wypełniona robota, to zarówno żar z jakim podchodzimy do osobnych kwestii. O ile macie Państwo do czynienia z nader niesztampowym zjawiskiem, wymagającym kreacyjnego myślenia, z czymś co przypuszczalnie stanowi zagwozdkę dla konkurencji odwiedź nas i sam ocenisz jak dużo jesteśmy warci. Wyrażamy zasadę zdrowej i dobrej konkurencji dlatego wolę doboru w idei współpracy pozostawiamy Państwu.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Firma Emskiego Technika Klimatyzacyjna specjalizuje się w sprzedaży, montażu, serwisie i nadzorze klimatyzacji. Działamy sprawnie i szybko. W naszej ofercie znajdują się najlepsze klimatyzatory w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy zawsze do dyspozycji klienta. Naszym głównym celem jest wykonanie dowolnego, nawet najbardziej skomplikowanego i trudnego zlecenia, w wyznaczonym terminie. Nasze klimatyzatory spełniają wszystkie oczekiwania klienta a stosowany przez nas system monitoringu temperatury to gwarancja niezawodności naszych klimatyzatorów. Instalatorzy naszego serwisu to wykwalifikowana profesjonalnie zaopatrzona kadra, która spełni każde oczekiwaniawymogi} naszego klienta.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Montaż klimatyzacji Warszawa »

  Spiekota w letnie dni jest często nie do zniesienia przez co nie możemy normalnie funkcjonować. Firma Fachowiec sprawi, że poczują Państwo przyjemny chłód, który pomoże przywrócić dobre samopoczucie w takie dni. Posiadamy całkowitą montaż oraz serwis klimatyzatorów oraz urządzeń wentylacyjnych. Nasza oferta obejmuje również dodatkowo profesjonalne wykonywanie instalacji elektrycznych. Pełen profesjonalizm jaki oferujemy sprawił że, zyskaliśmy zaufanie zarówno osób fizycznych jak i małych czy też dużych firm. Służymy swoją wiedzą oraz doświadczeniem, które ułatwia wybór klimatyzacji specjalnie przystosowanej pod względem powierzchni pokoju. Pomożemy Ci wybrać właściwy model, który w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania. Jeśli chodzi o serwis klimatyzacji Warszawa to charakteryzujemy się bardzo wysokim poziomem estetyki, czystości oraz wszystkimi wskazówkami z Państwa strony. Pilnując by klimatyzacja była bezustannie w pełni funkcjonalna, mogą Państwo zawierzyć naszym umiejętnościom serwisowym. Gwarantuje to zachować odpowiednią sprawność klimatyzatora jak i również wyeliminowanie nieprzyjemnego zapachu oraz nieduży poziom hałasu pracy klimatyzacji. Nasza Firma składa się z osób z fachowym wykształceniem i wiedzą, która jest gwarancją wysokiej jakości przeprowadzanych usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej, gdzie zapoznają się Państwo dokładnie z naszą atrakcyjną ofertą.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Montaż Klimatyzacji Warszawa »

  Jesteśmy jednostką działającą na rynku przeszło 6 lat. Mamy szerokie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej. Naszymi klientami są również spore instytucje jak i mniejsi przedsiębiorcy.
  Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy przy wykonaniu wszelkich projektów i inwestycji. Z sukcesem rozwiązujemy tematy komfortu cieplnego w każdym obiekcie i pomieszczeniu bez względu od jego wielkości i tego co się w nim znajduje. Naszymi klientami są zarówno małe sklepiki, apteki, serwerownie jak również potężne obiekty, jak kasyna czy biurowce. Staramy się sprostać żądaniom każdego klienta. Sprzęty i instalacje dobieramy tak, aby zoptymalizować koszty zarówno inwestycyjne jak i eksploatacyjne.
  Współdziałamy z większością dostawców na rynku. Mając również świadomość, że nasi klienci to prężnie działające i rozwijające się podmioty gospodarcze gwarantujemy, iż wykonanie naszych usług stoi na najwyższym poziomie. Lata doświadczeń spowodowały dodatkowo, że oprócz jakości dla naszych klientów liczy się również czas wykonania usługi.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sterowanie klimatyzacją »

  Portal traktujący na temat narzędzia Gsmtronik. Narzędzie zrobiono z myślą o osobach potrzebujących ułatwić sobie życie w tematach monitoringu i sterowania klimatyzacją. Gsmtronik to narzędzie, dzięki któremu takie tematy jak monitoring serwerowni, wilgotności, temperatura, będziemy mieć w jednym miejscu. Za pomocą GsmTronika można zdalnie sterować klimatyzacją. System również posiada narzędzia GSM/SMS, dzięki którym jesteśmy cały czas informowani o stanie naszych serwerowni.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autozagadki warsztat samochodowy »

  Mechanik powinien rzeczowo opisać problem i typy jego regeneracji. Porządny zakład uprzednio konsultuje z klientem koszty które będą w naprawie, daje wybór co do wariantu naprawy lub wymianie zepsutych bądź zastarzałych części. Zamienione frakcji powinny być dostępne do wglądu nabywcy a dodatkowe koszty autonaprawy uszkodzeń powinny być konsultowane z klientem. Podstawowa sprawą jest tu jeszcze czas inicjatywy reperacji, jeżeli mechanik z jakiś przyczyn nie będzie zdołał oddać nam auta w umówionym terminie powinien powiadomić telefonicznie o opóźnieniu. Na finisz moglibyśmy zażyczyć sobie duplikat ze sporządzonego raportu z regeneracji, taka kopia może być potrzebna w razie składania reklamacji.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie klimatyzacji »

  Serwis klimatyzacji z Łodzi zaprasza do współpracy w kwestii montażu a również naprawy klimatyzacji. Arctic świadczy czynności naprawy i serwisu klimatyzatorów wielu markowych urządzeń wśród, których są najznakomitsi producenci a także dystrybutorzy nietypowych klimatyzacji, sprowadzanych pojedynczo albo i na zlecenie. Firma z Łodzi instaluje także pompy ciepła oraz klimatyzacje w domach, blokach mieszkalnych a też siedzibach biur i fabrykach. Naprawa klimatyzacji ma swoją siedzibę w mieście Łódź, gdzie można przyjechać oraz pogadać o usługach klimatyzacyjnych. W skład usługi gwarancyjnej wchodzi oczywiście odgrzybianie klimatyzacji. Narzędzia i elementy, które robotnicy Arctic Łódź zabierają na serwis klimatyzacji są tylko i jedynie markowe, wyjątkowe i z potrzebnymi atestami. Na podstronie czyszczenie klimatyzacji Łódź są wymienione najważniejsze informacje wykonywanych zleceń jak: strony pogwarancyjne, naprawa klimatyzacji, nadzór nad instalacją, montaż, odgrzybianie oraz zarówno przeglądy konserwacyjne klimatyzatorów. W gorące letnie południa wymiana powietrza w biurach jest kluczowa, by praca załogi była efektywna dlatego naprawa klimatyzacji jest taka istotna. Utrzymanie temperatury na stałym poziomie jest bardzo proste, wystarczy wprowadzić dane do programatora klimatyzacji. Najprostszy i najszybszy kontakt jest możliwy drogą telefoniczną.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Zdając sobie sprawę z tego, jak kolosalne problemy są w stanie wyniknąć z powodu wadliwej klimatyzacji i jak uciążliwe może okazać się usunięcie takiej usterki dla prostego człowieka przygotowaliśmy dla Państwa naszą klarowną ofertę. Klimatyzacjawarszawa. eu to pod wieloma względami bardzo dobre rozwiązanie, dla każdego, kto pragnie pomocy. Świetnie również zdajemy sobie sprawę z faktu, jak znacząca zwłaszcza w trakcie lata ma prawo okazać się taka klimatyzacja. Specjalizujemy się również w sprzedaży, jak oraz montażu klimatyzatorów najlepszej jakości, które także znamionuje energooszczędność.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Serwis zabudowy samochodów dostawczych »

  Jeżeli potrzebny jest Państwu zasłużony lakiernik z prawdziwego zdarzenia, który proponuje usługi na najwyższym poziomie oraz w przystępnej cenie, to koniecznie odwiedźcie nasz innowacyjny serwis lakierniczy. Wszystkim naszym klientom zapewniamy pełny serwis blacharski a także lakierniczy. Trudnimy się naprawą lecz również samochodów osobowych, ale także samochodów ciężarowych oraz autobusów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie ze sporym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się zdobyć wielu zadowolonych klientów, którzy zawsze }chwalą nasz serwis lakierniczy i również polecają go swoim znajomym. Spośród innych firm wyróżnia nas solidność, pełen fachowość i również terminowość w wykonywaniu podjętych zleceń. Pełną propozycję naszych usług znajdą Państwo na stronie do której odwiedzenia gorąco zachęcamy.

  Data dodania: 24 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne pompy ciepła montaż »

  Firma Wentit działa już od wielu lat. Trudni się sprzedażą a także montażem pomp ciepła a oprócz tego systemów klimatyzacji. Na potrzeby swoich klientów, załoga Wentit dobiorą idealną klimatyzację i również nagrzewanie. Ponieważ na rynku nie brakuje wielu nowoczesnych rozwiązań, wyłącznie osoby, które codziennie poznają nowoczesne pompy ciepła oraz systemy klimatyzacji są w stanie zagwarantować profesjonalne doradztwo w tej tematyce. W czasie wyboru systemu do zastosowania w danym domu albo mieszkaniu, załoga Wentit kierują się potrzebami indywidualnego klienta, jak a także posiadanym budżetem. Po pewnym czasie gwarantują szybki i również biegły montaż, który zapewni wieloletnią pracę zakupionych produktów. Wentit działa z Zabrza, ale ma klientów w wielu miastach polskich. Jest to przedsiębiorstwo, która stawia na nieustający rozkwit oraz dzięki temu jest liderem w swojej branży.

  Data dodania: 30 05 2021 · szczegóły wpisu »