Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'konserwacja':

 • Konstrukcje stalowe Poznań »

  Jeżeli potrzebujesz konstrukcji stalowej to doskonale trafiłeś. Firma AKRIM oferuje usługi projektowania, wykonania, montażu i konserwacji konstrukcji stalowych. Prowadzimy roboty rozbiórkowe, także obiektów wysokich (wieże kratowe i kominy metalowe). Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na konstrukcje stalowe i prace wysokościowe dostępną na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domofony Łódź »

  Łódź i okolice - instalujemy, konserwujemy, naprawiamy domofony. Proponujemy również modernizację i rozbudowę istniejących sieci domofonowych. Pełna gama rozwiązań-domofony cyfrowe, analogowe, wideodomofony. Dzięki sprawdzonym urządzeniom gwarantujemy wieloletnie bezawaryjne działanie.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Producent kotłów ECA IV »

  Nasza oferta to przede wszystkim produkcja i sprzedaż kotłów ECA IV. Zajmujemy się dystrybucją kotłów koksowych, węglowych, miałowych: KZ2, KZ 3, KZ 5, Viessmann, Buderus, Termet. Specjalizujemy się równieżw kotłach gazowych od 7 do 2000kW i olejowych od 4 do 2000Kw. Wykonujemy remonty kotłowni oraz węzłów cieplnych.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Wrocław »

  Firma budowlana Ryszmar zajmuje się remontami, renowacją zabytków, docieplaniem budynków oraz wykończeniami wnętrz. Nasza oferta obejmuje także cięcia i wiercenia w technice diamentowej, gładzie gipsowe, malowanie. Zajmujemy się kompleksowymi usługi budowniczymi. W celu dokładnego poznania naszej oferty zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konserwacja sztucznej trawy »

  Wiele lat doświadczeń i mnóstwo zróżnicowanych klientów umożliwiło firmie Orlik Serwis wypracowanie dobrego imienia w branży. Nasza oferta obejmuje czyszczenie i kompleksową osbługę (konserwację) obiektów sportowych, które wyposażone zostały w sztuczną nawierzchnię. Opiekujemy się boiskami do piłki nożnej, uzupełniamy granulaty lub inne wypełnienia nawierzchni, rekonstruujemy zniszczoną nawierzchnię np. poprzez naprawdę rozsuwajacej sie trawy. Powierzone nam prace wykonujemy zawsze z zaangażowaniem i zawsze terminowo, dzięki czemu jesteśmy partnerem, na którym można polegać.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa witraży- Amberlamp »

  Witraże są w bardzo wielu przypadkach stosowane w kościołach i ze stuprocentową pewnością tak jak wszystko inne muszą być raz na jakiś czas naprawiane i remontowane. Nasze przedsiębiorstwo właśnie tym się zajmuje od wielu lat. Mamy wieloletnie praktykę w zakresie produkowania naszych usług. Konserwacja witraży to zajęcie, którym paramy się codziennymi. Gwarantujemy, ze zatrudniamy tylko doświadczony personel co jest najbardziej istotne dla waszych witraży jeżeli już chcecie, żeby renowacja witraży była zrealizowana na bardzo wysokim poziomie. Naprawa witraży jest bardzo skomplikowana i wymaga posiadania stosownej edukacji, którą posiada jedynie nasza firma. Dajemy gwarancję, że każdy będzie zadowolony z usług wykonanych przez nas. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty jeżeli już preferują Państwo być zadowoleni w stu procentach z naszej oferty. Wykonujemy wszystko na bardzo wysokim poziomie.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tajchman S.C. Konserwacja Zabytków »

  Jesteśmy działalnością działającą na rynku od ponad dziesięciu lat, a nasza specjalność to konserwacja zabytków, renowacja elewacji, a oprócz tego dokumentacja konserwatorska. Proponujemy indywidualne usługi z zakresu rekonstrukcji detali architektonicznych oraz dodatkowo rzeźb zaprojektowanych m. in. z drewna, metalu czy kamienia. Sprawujemy co więcej nadzór zamówień konserwatorskich, w których stosujemy materiały i preparaty renomowanych firm, przetestowane w profesjonalnych laboratoriach. Dbamy o kompleksowość naszych usług, dlatego również robimy wszelakie roboty ogólnobudowlane powiązane z renowacją zabytkowego budynku. Do niektórych z nich należą: konserwacja stolarki, polichromii ściennych jak również sztukaterii bądź innych. Nasi wykwalifikowani pracownicy robią ekspertyzy stanu zachowania obiektów zabytkowych, inwentaryzacje architektoniczne, jak i opracowywanie kosztorysów.

  Data dodania: 05 07 2015 · szczegóły wpisu »