Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kredyty':

1 · 2 · następna strona »
 • PatBank - bank banków »

  PatBank to serwis oferujący kilkaset produktów bankowych. Zawiera oferty, aż kilkudziesięciu różnych banków, dlatego właśnie jest nazywany bankiem banków.

  Serwis PatBank oferuje szczegółowe porównania różnych produktów finansowych. Są tu porównania konta bankowych, porównania kredytów, porównania lokat. Dostępne są także zaawansowane kalkulatory kredytowe i wyszukiwarki kredytów.

  Osoby posiadające pieniądze mogą w prosty sposób pomnożyć. Do wyboru mają konta oszczędnościowe, lokaty, produkty strukturyzowane i inwestycje giełdowe.

  Także firmy znajdą tu dla siebie duży wybór produktów. Są tu kredyty na start firmy, kredyty inwestycyjne i kredyty hipoteczne dla firm. Są takie usługi jak leasing i faktoring. Firmom w odzyskaniu długów pomogą dostępne na stronie oferty windykacji.

  Bankowość internetowa jest tania, wygodna i szybka. To niewątpliwe zalety, zarówno na klientów indywidualnych, jak i firmowych. Ty też możesz stać się nowoczesnym klientem bankowości elektronicznej. Chyba, że nie masz w domu, ani w biurze Internetu :)

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • PoCo - Pomorskie Centrum Oddłużeniowe »

  Świadczy pomoc zadłużonym, we wszelkiego rodzaju kłopotach finansowych. Reprezentujemy Dłużnika przed wierzycielem (Bankiem, SKOK lub inną instytucją). Prowadzimy negocjacje w zakresie zmiany umownych warunków spłaty kredytów, pożyczek i innych długów. Wstrzymujemy działania windykacyjne i egzekucyjne, dążąc do zawarcia korzystnej dla Dłużnika ugody lub porozumienia. Zapewniamy w okresie współpracy kompleksową opiekę prawną, chroniąc interesów Klienta.
  Udzielamy porad w sprawach bankowych, SKOK, windykacyjnych, egzekucyjnych, odszkodowawczych i innych. Masz problem, pytanie? Napisz do nas! Wycenimy usługę oraz udzielimy merytorycznej i wyczerpującej porady.
  Zajmujemy się pisaniem wszelkiego rodzaju korespondencji w sprawach:
  1. bankowych,
  2. SKOK,
  3. urzędowych - administracyjnych,
  4. komorniczych,
  5. sądowych,
  6. i innych.
  Zajmujemy się odzyskiwaniem wszelkiego rodzaju odszkodowań oraz dochodzeniem roszczeń z tytułu gwarancji i niezgodności towaru z umową, również w sprawach trudnych i skomplikowanych.
  Sporządzamy profesjonalne odwołania od decyzji odmownych wypłaty odszkodowania czy uznania reklamacji.
  Przedstawiamy własną interpretację przepisów względem stanowiska ubezpieczyciela, sprzedawcy, czy producenta.
  Analizujemy negatywne decyzje, pod kątem uchybień prawnych, wykazując je w odwołaniach.
  Należy wiedzieć, iż negatywna decyzja nie jest ostatecznym rozstrzygnięciem sprawy.


  POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe

  www.poco.gda.pl

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt gotówkowy »

  Strona www zawierająca ciekawy zestaw usług finansowych z polskich banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji. Bogate zestawienia umożliwiają szybki wybór konkretnej usługi oraz pozwalają wypełnienie wniosku kontaktowego poprzez sieć www. Szczegółowe opisy poszczególnych ofert ułatwiają ich porównanie a także pobieżną ocenę warunków. Wśród produktów można odnaleźć między innymi kredyty mieszkaniowe, konta bankowe oraz ubezpieczenia komunikacyjne. Urozmaicony zestaw ofert oraz klarowność prezentacji pozwala na wysoki komfort przy wyborze konkretnej usługi.

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rodzina na Swoim »

  Serwis poświęcony w pełni popularnemu kredytowi mieszkaniowemu, znanego w naszym kraju pod nazwą kredyt z dopłatą. Poznasz tutaj informacje potrzebne, gdy myślisz o budowie domu też zakupie mieszkania. Podejmując decyzję o wzięciu kredytu należałoby gruntownie sprawdzić np. warunki kredytowania, aby uniknąć w przyszłości niespodzianek. Strona zawiera także interpretacje przepisów ustawy.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt technologiczny »

  Serwis przybliża zasady programu oraz zapewnia kontakt z doradcą finansowym, specjalizującym się w załatwianiu kredytu technologicznego. Kredyt technologiczny to znakomity sposób na pozyskanie środków na rozwój przedsiębiorstwa. Wskutek prostym regułom i wyraźnym kryteriom, firma z zakresu tzw. nowych technologii zdoła dostać kapitał na rozwój. Szalenie znaczący jest także fakt, że występuje sposobność uzyskania zwrotu części poniesionych nakładów.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe »

  Doradztwo finansowe to branża, gdzie swoje profesjonalne usługi świadczy Państwu firma Profits, starającą się na bieżąco dostosowywać ofertę do szybko zmieniających się warunków rynku. Zatrudnieni tam wysoko wykwalifikowani doradcy finansowi poradzą jakie kredyty hipoteczne, czy ubezpieczenia będą dla Państwa najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o ubezpieczenia Rzeszów i lokalny podkarpacki rynek charakteryzują się dużą konkurencją, dlatego nasza firma dużą wagę przywiązuje do wysokiej jakości świadczonych usług.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze - katalog firm »

  Finanse-it to spis ciekawych stron www ściśle związanych z branżą finansową. Katalog podzielony jest na szczegółowe kategorie tematyczne. Zawiera istotne informacje o giełdach, lokatach czy kredytach, ale również urzędach skarbowych i bankach. Wpisy są darmowe, moderowane i uzupełnione miniaturką. Dodaj bezpłatnie witrynę do katalogu finanse-it i wypromuj się w internecie!

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny rodzina na swoim »

  Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej hipotecznekredyty.info.Nasza strona internerowa działa od 3 lat i od tamtego momentu doradziliśmy już tysiącom klientów w otrzymaniu kredytu mieszkaniowego na wymarzony dom.Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż wybranie i uzyskanie kredytu hipotecznego nie jest sprawą ani łatwą ani szybką.Z tego powodu zawsze chcemy aby nasza oferta była codziennie aktualna i godna zaufania. Na naszej stronie www poznasz ofertę najlepszych i najczęściej wybieranych przez klientów banków działających w kraju oraz najbardziej doświadczonych firm doradztwa kredytowego, które to firmy pomogą Ci ubiegać się o kredyt mieszkaniowy.Dlatego jeśli interesują Cię kredyty hipoteczne, odwiedzenie naszej strony internetowej będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.Dołącz do dużej grupy osób, którym doradziliśmy w ubieganiu się o kredyt na własny dom.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Coraz więcej z nas ma w różnym stopniu dylematy z zarobkami. W ukazanych powyżej problemach sporo osób decyduje się na kredyty w internecie, bądź też na rzetelną pożyczkę w banku lub instytucji finansowej. Zaciągając pożyczkę, będziemy mieć do dyspozycji dla nas dużą ilość gotówki na różne potrzeby. Serwis kredytowy online kredyciak.pl ma w posiadaniu przewodnik w zakresie bez ryzyka przelewów, zestawienie ofert kredytowych i wybrane oferty kredytów. Mając potrzebę na pożyczkę online niezwykle istotne jest to, by zastanawiać się nad refleksjami od aktualnych kredytobiorców i marką wybranego banku. Pokazuję wam portal internetową "kredyciak.pl" - warte uwagi metody bezpiecznych operacji online. Duża liczba osób narzeka na swoje zarobki. Ich każdy dochód jest bardzo nie wielki.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog o składkach OC, AC i NW »

  Nasz blog zawiera informacje na temat składek komunikacyjnych a ponadto towarzystw ubezpieczeniowych. Masz możliwość dowiedzieć się dużo więcej o najnowszych ofertach, kosztach i znizkach jakie udostępniają firmy ubezpieczeniowe. Co tydzień nowe publikacje, wpisy i sondaże. Jeżeli nie wiesz gdzie nabyć najlepsze OC jak obliczyć składkę "OC" - wejdź na bloga i zapoznaj się z felietonami. Jeśli masz ochotę, Ty również możesz zostać administratorem. Pozdrawiamy

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki »

  Ciekawy zestaw produktów finansowych z największych banków, towarzystw ubezpieczeniowych
  oraz innych instytucji zawarty na naszej stronie umożliwi ci wybór najkorzystniejszej spośród nich. Pośród produktów możemy odnaleźć między innymi pożyczki gotówkowe, pożyczki mieszkaniowe, rachunki oszczędnościowe oraz ubezpieczenia na życie. Urozmaicone zestawy usług i przejrzyste prezentacje pozwolą na wysoki komfort przy wyborze najlepszej usługi oraz umożliwią ich porównanie a także ogólną ocenę warunków i korzyści. W szybki sposób wyślesz formularz kontaktowy poprzez sieć www.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum rodzina na swoim »

  Projekt Rodzina na Swoim ma za zadanie wsparcie osoby do tego uprawnione w nabywaniu mieszkań i domów jednorodzinnych. Na tejże stronie możesz podzielić się własnymi doświadczeniami wiążącymi się z udziałem w tym państwowym projekcie. Niemal każdy, kto ma chęć jest wstanie opisać to, co uważa za ważne. Dzięki takim różnym opiniom sporo ludzi może dowiedzieć się sporej liczby interesujących rzeczy i poznać istotne wiadomości, o które nieraz ciężko w innych źródłach. Niemal każdy zainteresowany, kto do tej pory nie brał kredytu preferencyjnego będzie mógł się uczyć na przeżyciach osób, które już z skorzystały z kredytu. Jeżeli zatem masz pytania lub chcesz się podzielić własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami zapraszamy na forum dedykowane państwowemu projektowi Rodzina na Swoim.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  OsobisteFinanse.pl - Kredyty Online oferta internetowa, konta firmowe, karty kredytowe, finanse dla firm - kredyty, leasing, lokaty, fundusze emerytalne. Złóż Wniosek Online. Kredyt bankowy ? kontrakt zawarta w postaci pisemnej pomiędzy bankiem a kredytobiorcą. Bank zobowiązuje się udzielić określoną kwotę na wskazany cel plus czas a kredytobiorca zobowiązuje się skorzystać kredyt adekwatnie z jego przeznaczeniem oraz zwrócić pobraną kwotę wraz z zaległym bankowi wynagrodzeniem w postaci prowizji i odek. Na bazie tej definicji zadłużenie postrzegany jest jako charakterystyczny forma związków zobowiązaniowych, jakiego wyróżniającymi cechami są: zwrotność, punktualność i oprocentowanie.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty gotówkowe »

  Masz problem z wybraniem odpowiedniego banku, który użyczy Ci dobrego i korzystnego kredytu gotówkowego ? Masz szczęście, że nas znalazłeś !Nasza stronka została stworzona dla Ciebie, byś mógł zobaczyć zestawienia najlepszych ofert kredytów gotówkowych w każdym banku.Dzięki naszej stronie masz możliwość porównania i przekalkulowania najlepszych ofert, byś mógł wybrać kredyt w miarę korzystny dla Ciebie.Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości koniecznie nas odwiedź a napewno pomożemy Ci . Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stronki !

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Strona prezentuje bogatą ofertę produktów inwestycyjnych jakie proponują instytucje w naszym kraju. Wyszukasz tutaj między innymi pożyczki pieniężne, pożyczki mieszkaniowe, pożyczki hipoteczne niemniej jednak także znajdziesz produkty lokowania prywatnych oszczędności, czyli wszelkiego rodzaju bankowe lokaty, produkty strukturyzowane, obligacje, plany oszczędnościowe. Oferty te odznaczają się wysoką jakością oraz gwarancją instytucji nadzorujących. Po wypełnieniu odpowiedniego formularza kontaktowego możesz skonsultować się z doradcą, który doradzi Tobie jaki produkt będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, a później masz możliwość dokonania finalizacji kupienia oferty.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Banki internetowe »

  Najkorzystniejsze konta bankowe - porównanie rachunków bankowych on line. Oferujemy dodatkowo najlepsze konta studenckie i darmowe konta bankowe. W naszym portalu dowiesz się też gdzie najlepiej zainwestować pieniądze, a także gdzie pożyczyć oraz na jakich warunkach finanse. Zapraszamy do naszego portalu po informacje z zakresu bankowości oraz finansów. Polecamy także atrakcyjne artykuły oraz nowiny bankowe oraz forum bankowe, na którym wszyscy mogą wymienić się przeżyciami związanymi z bankami oraz ich ofertą. Nie zwlekaj dłużej - z nami wybierzesz lepszy bank oraz ofertę!

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty gotówkowe - Hipoteczne »

  Potrzebujesz pilnie gotówki? Najlepiej bez zaświadczeń, poręczycieli i z przelewem na konto bankowe? Masz interes do zrobienia? Chcesz otworzyć sklep, wyremontować restaurację, zainwestować pieniądze w budownictwo mieszkaniowe? Centrum Internetowe Kredytów, oferuje nie tylko pełen zakres usług bankowych, kredyty, pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń, konta bankowe czy pożyczki hipoteczne, lecz również pomoc konsultanta lub doradcy kredytowego przy wyborze kredytu np. mieszkaniowego oraz pomoc w skompletowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów do uzyskania kredytu. Dopilnuje on wszystkich szczegółów. U nas gotówka czeka na właśnie na Ciebie! Szybko, prosto, pełna satysfakcja.
  Na łamach naszego portalu finansowego, prezentujemy szereg aktualnych ofert dotyczących pożyczek gotówkowych i kredytów. Pożyczka hipoteczna pozwoli zrealizować Twoje marzenia. To ukryta masa gotówki w Twojej nieruchomości. Zapewne nie wszyscy wiedzą, że można wziąć kredyt pod zastaw nieruchomości! Wykorzystaj potencjał, jaki ukryty został w Twojej nieruchomości. Szybka realizacja zamówienia pożyczki hipotecznej, po wypełnieniu formularza kontaktowego na naszej stronie.

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rodzina na swoim »

  Program Rodzina na Swoim ma na celu pomoc małżeństwom oraz rodzicom samotnie wychowującym dzieci w nabywaniu domów jednorodzinnych i mieszkań. Owa strona oferuje osobom zainteresowanym skorzystaniem z takiego wyjścia niezwykle ciekawe informacje odnośnie podmiotów, które biorą udział w programie i proponują zobowiązania z dopłatami w jego ramach. Takie tematy jak banki Rodzina na Swoim nie będą już tajemnicą, jeżeli skorzystają Państwo z potencjału owego serwisu internetowego. Każdy, kto jest zainteresowany projektem dopłat do zobowiązań hipotecznych z pewnością uzyska tu niezwykle interesujące informacje dotyczące zarówno samego projektu jak i propozycji konkretnych kredytodawców. Nie ma chwili do stracenia. Program Rodzina na Swoim będzie obowiązywał już tylko do końca roku 2012, więc już dziś dowiedz się, która oferta jest właśnie dla Ciebie najbardziej optymalna.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt konsolidacyjny »

  Biorąc kredyt konsolidacyjny będziemy płacić tylko jednemu banku za udostępnienie kredytu, no i będziemy płacić stopniowo tylko jedną ratę miesięcznie za własne zobowiązania finansowe. Jak więc w każdym calu widać, kredyt konsolidacyjny zapewnia nam tylko same atuty. Również nie ma się, co frapować, gdy mamy dużo rat do opłacenia. Wyjdzie nam to na pewno na dobre pod bardzo wieloma względami, a co najważniejsze, pozwoli nam zaoszczędzić i własne pieniądze i nasz czas.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacja »

  Kredyt konsolidacyjny w zasadzie pozwoli nam dużo zaoszczędzić. Następną wartością tego rozwiązania, jest fakt, że kredyt konsolidacyjny pozwoli nam na zmniejszenie comiesięcznych rat. I to wbrew pozorom, jest jego dość znaczną zaletą. A na pewno tą, która przyciąga do niego co niemiara osób. Gdyż nie da się ukryć, że mniejsze miesięczne opłaty potrafią nam znacznie ułatwić nasze życie codzienne.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »