Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'krzewy ozdobne':

 • Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych - Kościerzyce »

  Szkółka Drzew i Krzewów - Kulczycki jest gospodarstwem rodzinnym, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości materiału szkółkarskiego, zarówno w doniczkach jak i w gruncie. Utrzymując wysoki standard produkcji oferujemy wyjątkowo korzystne ceny.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka krzewów Bielsko »

  W naszym gospodarstwie ogrodniczym zajmujemy się hodowlą krzewów ozdobnych w bardzo dużej ilości gatunków i odmianach. Kładziemy duży nacisk na ich zdrowotność, pomaga nam w tym kilku pokoleniowe doświadczenie ogrodnicze oraz ciągle uzupełniana wiedza. Dzięki temu potrafimy rozmnażać rośliny w warunkach dla nich doborowych co powoduje, że mają ładny wygląd. Do uprawy wykorzystujemy wysokiej jakości torfy sprawdzonych firm.
  Krzewy ozdobne produkowane w naszej szkółce sprzedajemy od wiosny do jesieni w szerokim asortymencie towarowym, m. in.: krzewy i drzewa liściaste.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum ogrodnicze »

  Specjalizujemy się w produkcji drzewek i krzaków służących do dekoracji w pojemnikach, a też zdołamy uplanować i założyć zieleniec względnie park z Państwa snów. Fabrykujemy drzewa i krzaki z igłami dla wzoru weźmy: Cis w bardzo wielu rodzajach. Zapraszamy serdecznie na naszą stronicę będącą w sieci www. Przyjmiemy współpracę z jednostkami zakładającymi ogrody i parki, animatorami obszarów zielonych oraz Urzędami Miast i Gmin.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzewa i krzewy »

  Specjalnością szkółki Acrocona istniejącej od ponad 30 lat jest uprawa iglastych i liściastych drzew i krzewów ozdobnych. Rośliny te rosną w pojemnikach od 2 do 15 litrów pojemności. Oferta roślin uprawianych przez Acroconę bez ustanku zwiększa się o nowe gatunki drzew i krzewów ozdobnych idealnych do dowolnego ogrodu. Szkółka gwarantuje wysoką jakość swoich sadzonek. Należy do Związku Szkółkarzy Polskich.sadzonki z Acrocony można podziwiać na ekspozycjach "Zieleń to życie” oraz „ Mazowiecka Zieleń”.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skład Firmowy - Szkółka Roślin Ozdobnych - "DĄBRÓWKA" »

  Zapraszamy do naszego Składu Firmowego - Szkółki Roślin Ozdobnych - "DĄBRÓWKA". W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór krzewów ozdobnych iglastych i liściastych, ziemie ogrodową, korę oraz nawozy. Świadczymy rownież usługi z zakresu projektowania i zakładania ogrodów. Oferujemy również transport do klienta. Działamy profesjonalnie i na najwyższym poziomie, klient jest dla nas najważniejszy. Zapraszamy na zakupy oraz do współpracy.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Florexpol »

  Choroby takie jak grzyby pojawiają się bardzo często w uprawach kwiatów i warzyw. Nasz sklep ogrodniczy online przygotował specjalne środki chemiczne, aby można było sobie z tym poradzić. Oferowane przez nas fungicydy pochodzą od bardzo znanych producentów. Skład chemicznych preparatów został opracowany tak, aby nie szkodził rośliny, ale jednocześnie żeby zwalczał choroby. Takie choroby mogą dotykać między innymi pomidory czy ogórki, dlatego warto się do ich zwalczania przygotować. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 20 03 2021 · szczegóły wpisu »