Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'księgowość':

1 · 2 · następna strona »
 • MANARO Księgowość Kraków »

  Nasze biuro rachunkowe w Krakowie specjalizuje się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Zajmujemy się obsługą podmiotów gospodarczych w następującym zakresie: księgowość Kraków, prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, sprawozdawczość finansowa, rachunkowość Kraków, deklaracje PIT, CIT, VAT, obsługa kadrowo-płacowa, ZUS, kadry, płace, doradztwo przy rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Jeżeli szukasz profesjonalnych usług księgowych - zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz - rozliczenia ZUS, kadry, płace »

  Interesuje Cię Biuro Rachunkowe, które zagwarantuje Ci obsługę podatkową na wysokim poziomie? Pozwoli zaoszczędzić Ci comiesięcznej pracy związanej z dostarczeniem i odbiorem dokumentów od Twojego księgowego. Zapewniamy odbiór dokumentów od klienta, dzięki czemu będziesz miał więcej czasu dla siebie. Nasze biuro rachunkowe może zapobiec wielu problemom a Ty możesz skoncentrować się na przedmiocie swojej działalności. Gwarantujemy Ci pełne bezpieczeństwo! A na dodatek jesteśmy najbliżej. Zaufaj właśnie Nam, My nie zawiedziemy. Trafiłeś pod dobry adres.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Bydgoszcz »

  Potrzebna pomoc w zakresie ZUS, VAT, PIT? Zleć rozliczenie podatkowe firmie e-bilans. To profesjonalna grupa specjalistów w zakresie księgowości i rozliczeń. Usługi kadrowe, księgowe i prowadzenie biura. Skorzystaj z oferty fachowców w swojej dziedzinie.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma w Irlandii | czyli biznes na wyspie dla każdego. »

  Portal z pomocnymi informacjami na temat zakładania oraz prowadzenia własnej firmy w Irlandii.
  Znajdziesz tutaj najpotrzebniejsze informacje o tym co należy zrobić przed założeniem firmy, jak prowadzić księgowość, gdzie ubiegać się o dotacje oraz wiele wiele innych potrzebnych do prowadzenia własnego biznesu na zielonej wyspie.
  Możesz

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Faktura VAT »

  własnego biznesu również jest powiązane z prowadzeniem księgowości. Jeśli wyszukujesz porad z tej tematyki lub nie jesteś pewny jak musi być wydrukowana faktura VAT lub faktura korygująca to zachęcam do skorzystania z naszego bezpłatnego oprogramowania do drukowania dokumentów sprzedaży. Zachęcam do wizyty na naszej strony www i do zapoznania się z możliwościami oferowanymi przez nasz program. Zobacz jak może być prosta księgowość.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Szukając oprogramowanie do zarządzania firmą koniecznie należy zwrócić uwagę na System SAP i to niezależnie od wielkości firmy. System SAP to najwyższej klasy program do zarządzania. To oprogramowanie dla firm małej, średniej lub dużej, która poszukują wyższej sprawności i lepszego zarządzania. Supremis to złoty partner SAP, czyli firma, która zajmuje się wdrażaniem tego systemu ERP. Dzięki swojemu doświadczeniu, wdrażany przez Supremis system SAP sprawdza się doskonale jako program magazynowy, program do księgowości oraz CRM. Profesjonalne wdrożenie sprawia, że oprogramowanie do zarządzania to wymiernie korzyści dla użytkującej go firmy.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Biuro Rachunkowe Kadry Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin »

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.
  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, kadry i płace.
  Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek.
  Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wydajemy Świadectwa Energetyczne.
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgi handlowe Leszno »

  Nasze Biuro rachunkowe to największe i najpopularniejsze Biuro Rachunkowe w Lesznie i okolicznych miejscowościach. W naszej propozycji wynajdą Państwo pełną obsługę rozliczeń podatkowo-kadrowych, w tym prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, księgi handlowe, rozliczenia podatku VAT, PIT, a dodatkowo CIT a również rozliczenia związane z ZUSem. Nasza ekipa bez ustanku podnosi własną wiedzę i kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić rzetelne i profesjonalne usługi. Wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, Proponujemy pośrednictwo w kontaktach z zagranicznymi organami podatkowymi. Obsługa klienta odbywa się również w językach niemieckim i angielskim. Na życzenie to my odbieramy i dowozimy dokumenty. Państwo nie muszą nawet wychodzić z Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego Leszno.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Jeżeli Państwa przedsiębiorstwo poszukuje sprawdzonego, profesjonalnego biura rachunkowego z Bydgoszczy, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Naszymi walorami są wieloletnie doświadczenie, kompetentna obsługa oraz zgrany zespół pracowników. Świadczymy usługi zarówno rachunkowo-księgowe, jak i w obszarze doradztwa podatkowego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego biura rachunkowego i szczegółowego zaznajomienia się z jego ofertą.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badanie sprawozdań finansowych »

  W dzisiejszych czasach nie sposób wyobrazić sobie sprawnego funkcjonowania w biznesie bez dostępu do informacji dostarczanych przez Rachunkowość. Jako pracownik naukowy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, doradca ministra finansów, współautor ustawy o rachunkowości i jej nowelizacji, biegły rewident, przewodnicząca komisji badającej sprawozdanie finansowe NBP w latach 1991-2003, przewodnicząca Komitetu Standardów Rachunkowości III kadencji, autorka wielu podręczników, większość swojego życia poświęciłam rozwojowi tej dyscypliny.

  Grupa MAC powstała w latach 90-tych jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony biznesu na usługi w obszarze audytu, doradztwa i szkoleń z dziedziny rachunkowości i controllingu. Jest zwieńczeniem mojej dotychczasowej pracy łączącej badania naukowe i doświadczenia praktyczne w zakresie rachunkowości.Decyzje strategiczne dla Państwa firm będą przygotowywane przez ekspertów controllingu i rachunkowości zarządczej, doradców w procesie legislacyjnym prawa bilansowego, twórców Krajowych Standardów rachunkowości.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Pro Ekonomika jest firmą świadczącą usługi księgowe. W naszej ofercie znajduje się rozliczanie projektów unijnych, pełna księgowość, obsługa kadrowa i płacowa oraz opracowywanie budżetów i biznes planów. Posiadamy ponad 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, rozliczaniu finansowym i prowadzeniu księgowości projektów unijnych. Obecnie dla naszych Klientów zajmujemy się nie tylko prowadzeniem ksiąg, ale także prowadzimy księgowość projektów unijnych finansowanych ze środków EFS w ramach programu PO KL. Jeśli szukasz godnego zaufania partnera obsługującego finanse i kadry - skontaktuj się z nami. Misją naszej firmy jest dostarczanie naszym Klientom wysokiej jakości usług księgowych prowadzonych w sposób rzetelny przy wsparciu nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz stałe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji personelu firmy dla podnoszenia jakości usług i satysfakcji naszych Klientów.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe gdańsk »

  Na pewno sprawy powiązane z podatkami to poważne zagadnienie. Z Urzędem Skarbowym nie ma żartów, błędy kosztują i to zdarza się, że de fakto słowo. Toteż jeżeli już jesteś przedsiębiorcą, to znajdź dobre biuro rachunkowe w Gdańsku, ażeby uniknąć tego typu kłopotów. Oczywiście wszyscy ludzie posiadamy świadomość tego, że biuro rachunkowe w Gdańsku bezpłatnie nikogo z podatków rozliczało nie będzie, wszak tam powinno się zaangażować sztab ludzi znających się na sprawach księgowości. Wiadomo - prosta rachunkowość dużo nie będzie kosztowała, ale jeśli chodzi o VAT, to na pewno sprawa będzie już zdecydowanie bardziej skomplikowana. Powinno się sobie zagwarantować bezpieczeństwo. A niewątpliwie biuro rachunkowe w Gdańsku www.dekret.gda.pl będzie jednym ze sposobów, dzięki jakiemu uda się owe bezpieczeństwo sobie odkryć. Wyśmienity księgowy niewątpliwie błędu nie popełni, toteż i Państwo jako przedsiębiorcy nie popadniecie niełaskę Skarbówki. Jest to zapewnione w biurze rachunkowym www.dekret.gda.pl. Owe biuro rachunkowe w Gdańsku www.dekret.gda.pl w większości przypadków nie jest takie drogie, jak się powszechnie uważa. Toteż oczywiście tego typu usługi stają się wybitnie interesujące względem większości przedsiębiorców. Niewątpliwie taniej jest zaangażować biuro rachunkowe w Gdańsku niźli zatrudnić na etacie księgowego.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Nasze biuro rachunkowe jest firmą, która cechuje się wysokim profesjonalizmem,
  oraz rzetelnością w realizowaniu wszelakich usług powiązanych z księgowością, kadrami,
  oraz płacami. Oprócz tego gwarantujemy generalną obsługę z zakresu doradztwa podatkowego.
  Warto skorzystać z naszych usług, oraz zawiązać dłuższą współpracę, albowiem przy
  wysokiej jakości oferowanych Państwu usług zapewniamy atrakcyjne ceny, czyli to
  co dla każdego przedsiębiorcy jest bardzo kluczowe. Nasza wiedza i kompetencja
  zaświadczona jest wieloletnim doświadczeniem, także znajomością rynku i sposobu
  funkcjonowania większości branż pojawiających się na rynku. Wielce wyspecjalizowany
  zespół pracowników, oprócz bogatych praktyk, posiada również dyplomy potwierdzające
  kompetencji i doskonałą znajomość przepisów powiązanych dokładnie z księgowością,
  prawem cywilnym.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace »

  Miło inwituję na stronę korporacji Impel. Impel to firma w branży od 20 lat wspierająca biznes. Dostarczyciel usług dla przedsiębiorstw i instytucji. Propozycja usług dla biznesu takich jak na przykład catering. Polecana firma Impel modyfikuje posiadaną ofertę, dołączając następne dziedziny oferowanych usług, oraz wychodzi poza teren kraju ojczystego proponując usługi, w takich państwach jak Łotwa, Ukraina i Anglia. Korporacja Impel potrafi zagwarantować komfort, a także bezpieczeństwo swoim klientom, dzięki sporej sieci firmowych placówek, których jest ponad 30 na obszarze naszego kraju. Współpraca z rozmaitymi korporacjami, jaka trwa już od od dwóch dekad, umożliwiła firmie Impel na zyskanie nieodłącznego doświadczenia i wprawy, jak też kompetencji stosowanego do maksymalizacji określonej dziedziny w rzeczach takiego typu jak, na przykład organizacja pracy. W majątku Grupy Impel jest Contact Center – multikanałowa platforma do komunikacji, to ta platforma jest środkiem obsługi klienta, zintegrowana również z systemem administrowania SAP. Omawiane usługi w ofercie firmy Impel to coś więcej, niż usługi to prawdziwe partnerstwo.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  Biuro rachunkowe (Warszawa) Aksson Tax świadczy profesjonalne usługi finansowo-księgowe dostosowane od indywidualnych potrzeb i oczekiwań swoich klientów w bardzo konkurencyjnych cenach. Zapewniamy obsługę księgowo-podatkową, kadrowo-płacową, finansową wraz z windykacją, pomoc prawną i podatkową oraz doradztwo gospodarcze. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jednoosobowe, spółki jak również stowarzyszenia.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Nasza firma zajmuje posiada jedną z najlepszych kompleksowych usług doradztwa podatkowego. Wie każdy z nas jak ważnym elementem w dzisiejszych czasach jest rachunkowość jak i księgowość, która potrzebna jest w prowadzeniu różnorakich firm o przeróżnych tematykach. Nie ważne o czym będzie twoja działalność, najważniejsze jest to że musi ona posiadać osobę która zajmie się jej księgowością. Dlatego jeżeli poszukujesz osoby profesjonalnej, taniej, takiej która specjalizuje się w tej tematyce to koniecznie zgłoś się do nas. Doradca zajmie się przedstawieniem tobie umowy jak i rzeczy które będzie trzeba przeprowadzić dla twojej firmy. Zapraszamy

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe mokotów »

  Jesteśmy spółka księgowa z zasadami dla której najważniejsi są klienci i prowadzenie rachunkowości dla nich w prawidłowy sposób. Jeśli masz jakieś problemy z księgowością bądź rachunkowością to koniecznie powinieneś zgłosić się do nas. Prowadzeniem księgowości zajmujemy się od 11 lat. W tym czasie poznaliśmy techniki dobrej rachunkowości, a nasi pracownicy zostali profesjonalistami w tym zawodzie. Aktualnie posiadamy ponad 150 klientów którzy korzystają z naszej usługi. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biura warszawa »

  Wiemy bardzo dobrze że każdy pracodawca w swojej firmie powinien prowadzić księgowość które pozwoli mu rozliczać się. W dzisiejszych latach dobrze zdajemy sobie sprawę że wielu z nas może stworzyć własną działalność bez żadnych problemów. Jednym i jedynym problemem jaki może napotkać osoba przy tworzeniu własnej firmy to wiek, który pozwala na stworzenie działalności od osiemnastego roku życia. Jeżeli mamy już własną firmę, dobrze wiedzieć musimy jak zajmować się księgowością. Jeśli nie mamy z tym ani trochę wspólnego i nasza wiedza w tym temacie jest ograniczona, to koniecznie powinniśmy nasze rachunki przekazać placówce z biurem rachunkowym. Dlatego nie czekaj i już teraz sprawdź co nasza oferta ma ci do zaoferowania, a z pewnością nie pożałujesz.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring oferty »

  Faktoring jest jednym z nowszych sposobów na pozyskanie przez firmę funduszy, znacząco różni się od kredytu, w przypadku factoringu sprzedajemy czyjeś zobowiązania do zapłaty. Bank lub inna instytucja finansowa przejmuje te zobowiązania i zajmuje się ich windykacją, na naszej stronie internetowej znajdziesz większą liczbę informacji na ten temat oraz mnóstwo przydatnych wskazówek. Zapraszam serdecznie do odwiedzin.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »