Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kurs':

1 · 2 · następna strona »
 • Kurs rysunku Elipsa Kraków - Architektura »

  Kurs rysunku odręcznego, architektonicznego przygotowujący od podstaw, do egzaminów wstępnych na studia Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Sztuka Ogrodowa.
  Kurs rysunku Kraków - Elipsa przygotowuje kandydatów na studia architektoniczne. Zajęcia z rysunku odręcznego oparte są o sprawdzony autorski program rysunku, przygotowany przez naszą kadrę wykładowców. Lekcje rysunku poprzedzone są ciekawymi wykładami na temat danego zagadnienia. To co nas wyróżnia to fakt iż jesteśmy szkołą rysunku w Krakowie posiadającą już ponad dziesięcioletnią renomę, a tematy oparte o zagadnienia z egzaminów, a także zagadnienia opracowane przez prowadzących kurs są bardzo trafne na egzaminie. Do uczniów podchodzimy indywidualnie i weryfikujemy na bieżąco ich postępy. Mamy również stały kontakt ze środowiskiem akademickim, co sprawia, że wiemy czego wymagają uczelnie wyższe od naszych kursantów. Prowadzimy kurs podstawowy 1x w tygodniu, kurs intensywny 2x w tygodniu, a także kursy wakacyjne i w ferie zimowe. Na stronie internetowej znajdą Państwo wszelkie informacje, galerię prac rysunkowych oraz kontakt z naszymi prowadzącymi, czynnymi zawodowo architektami, członkami Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Izby Architektów, pracujących również naukowo i plastycznie. Zapraszamy

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • EBHP - Szkolenie BHP. »

  Określenie praca wywodzi się od wyrazu labor, co po łacinie określa wysiłek. Praca jest bardzo ważna dla człowieka z wielu względów. Ma za zadanie zaspokojenie sfery materialnej potrzebnej do życia, zaspokojenie potrzeb oraz celów, możliwością na wykorzystanie naturalnych i kreatywnych talentów człowieka. Niemniej jednak wykonywanie pracy niesie ze sobą ryzyko, nieraz stwarzając zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. W związku z takim ryzykiem utworzył się system nadzoru pracowników, który definiują przepisy BHP. Nadzór nad bezpieczeństwem i przestrzeganiem czystości otoczenia pracy sprawuje PIP, przez sprawdzanie stosowania się do przepisów ustanawiających warunki pracy. Jednym z podstawowych powinności pracodawcy jest zagwarantowanie najwyższego stopnia bezpieczeństwa, przez szkolenia BHP dla pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny miejsca zatrudnienia przed dopuszczeniem ich do stanowiska pracy oraz prowadzić szkolenia z BHP w tej dziedzinie. Taki kurs BHP ułatwia zatrudnionym zrozumienie ryzyka i obowiązek wykorzystywania odpowiednich środków ochrony a także stosowania się do przepisów. Kompetentnym wyszkoleniem pracodawców i pracowników w zakresie korzystania z przepisów BHP trudnią się profesjonalne firmy szkoleniowe. Przeprowadzają one szkolenia BHP nie tylko sposobem tradycyjnym, ale także współczesną metodą e-learning, która umożliwia zaoszczędzić drogocenny czas. Taki sposób pozwoli uczestnikom szkolenia okresowego eBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych czy szkolenia okresowego eBHP dla osób kierujących pracownikami i pracodawców na dopasowanie czasu szkolenia BHP do osobistego wolnego czasu.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio Elite - Szkoła tańca Bielsko-Biała. »

  Na pewno niejednemu z Was trafiło się być na weselu, zabawie tanecznej czy dyskotece i zamiast pląsać na sali zostawaliście przy stoliku, stwarzając pozory, że fajnie się bawicie? Zerkaliście ze smutkiem na roztańczone pary, które wirowały między sobą w rytm muzyki i mieliście chęć podejść i się dołączyć, ale nadal byliście w tym samym miejscu. Widać, jak na ich twarzach mieszały się emocje, emanowały uczucia. Oni wyszli z imprezy zadowoleni i z pewnością będą pozytywnie przywoływać ten wieczór, a Ty zmęczony i obojętny wróciłeś do domu. Jak wiadomo znajomym zrelacjonujesz, że było super, chociaż nie przetańczyłeś ani jednego utworu. Głupio oznajmić, że tak naprawdę przesiedziałeś tą zabawę, bo odczuwałeś strach, że podeptasz komuś nogi lub nie popiszesz się na parkiecie zdolnościami w tańcu. W ogóle nie musi tak być! Jak wiadomo taniec wtóruje ludziom od lat w przeróżnych formach, np. w przeszłych czasach ludzie tańczyli w celu wywołania deszczu w czasie suszy, przynieść wzrost plonów lub zapewnić zasobne polowania. Od tysięcy lat ludzie przekazują z pokolenia na pokolenie opowieści oraz znajomość o tańcach. Widocznie jest w nim coś magicznego i przyciągającego, jeżeli ludzie ciągle wykorzystują taniec jako przekaźnik życiowy. Wniosek jest prosty - zamiast siedzieć w domu przed komputerem, zgłoś się do szkoły tańca Bielsko-Biała. Wybierz styl, w którym będziesz się czuł właściwie i kto wie, może w istocie jesteś uzdolnionym tancerzem. Studio tańca Bielsko-Biała oferuje Ci wiele możliwości do wyboru. Grupy podzielone są wiekowo oraz według stylów. Dla nastolatków przygotowany jest specjalny kurs aerodance Bielsko-Biała, na którym można ujawnić swoje nieznane dotąd zdolności oraz otworzyć się przed innymi i samym sobą. Szkoła ma w swojej ofercie również kurs tańca dla narzeczonych Bielsko-Biała. Znajdzie się też coś dla chłopaków - do wyboru dancehall lub hip-hop. Wybór technik jest naprawdę duży i na pewno znajdziesz coś dla Ciebie.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy Lublin »

  Szkolimy przyszłych kierowców od ponad 10 lat. Prawo jazdy w Lublinie z naszą szkołą uzyskały setki osób. Ośrodek został założony przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu kierowców. Uczestnicy zajęć mogą liczyć na profesjonalną naukę z indywidualnym podejściem do każdego początkującego kierowcy. Zajęcia odbywają się pod fachową i miłą opieką instruktorów, którzy dostosowywują się do indywidualnych potrzeb i predyspozycji uczestników kursu.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy Lublin »

  Serwis internetowy o wydarzeniach rozrywkowych. Z racji dużej sieci dostawców informacji rozrywkowych zdobędziesz w tym serwisie coś co będzię specjalnie dla Ciebie. Gdy jesteś fanem wydarzeń kulturalnych, powinieneś koniecznie otworzyć profil na totutam.pl. Aplikacja wykrywania miejsca w którym się znajdujesz sprawi że odnajdziemy informacje o wydarzeniach rozrywkowych w twojej najbliższej okolicy. Codziennie staramy się żeby informacje o imprezach były jak najwyższej jakości. Z nami zobaczysz, że kultura jest niekoniecznie droga. Totutam jest informacyjnym centrum naszego kraju. Przekona się sam odwiedzając na strona internetowa Totutam!

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z pierwszej pomocy w Krakowie »

  Firma oferuje szeroki zakres szkoleń w zakresie BHP, ochrony ppoż a także pierwszej pomocy. Oferta wymierzona jest do małych oraz dodatkowo dużych firm. proponujemy również usługi z obszaru bezpieczeństwa bhp oraz ochrony przeciwpożarowej. Usługi świadczymy przeważnie na terenie południa Polski. Szkolenia planujemy na życzenia w zakładach pracy u Klienta. Wysoka jakość usług, a także konkurencyjne ceny to nasza domena.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm Wrocław »

  W obecnych czasach znajomość mowy po angielsku jest obowiązkowa. Ciężko jest dostać dobrą funkcję lub zorganizować intratny kontrakt nie znając języka. Jeśli nie posiadamy czas na uczęszczanie na zajęcia to przydatną propozycją może być nauka języka obcego organizowana w firmie. Jest to popularna metoda zwłaszcza w znanych firmach. Jeśli interesuje Ciebie taka metoda uczenia się to zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków »

  Uczęszczając na kurs szkolenia kierowców mamy pewien cel - prędko nauczyć się kierować autem. Dzisiaj umiejętność ta jest nieodzowna w codziennym życiu - auto jest tym bez czego nie możemy już dać sobie rady. Umiejętność prowadzenia auta to w szeregu przypadków zasadniczy warunek stawiany również przez firmę przed kandydatem ubiegającym się o pracę.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Gorlice »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców "L-ka" zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B, czyli przyszłych kierowców samochodów osobowych oraz kategorii A czyli motocyklistów. W swojej ofercie poza szkoleniem podstawowym oferujemy również zajęcia doszkalające zarówno z zajęć teoretycznych jak i praktycznych.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy nurkowania Warszawa »

  Kursy nurkowania Warszawa Nurkowanie w Warszawie: kurs nurkowania w systemie PADI dla początkujących i zaawansowanych, wyprawy nurkowe w najciekawsze kierunki świata oraz sprzęt do nurkowania renomowanych firm w internetowym sklepie nurkowym: Apeks, Bare, Beuchat, Dive System, Dive Rite, Scubapro, Aqualung, Uwatec, Santi, Henderson, Pinnacle Aquatics, Oceanic, Mares, Neosport, SoprasSub, Cressi Sub, IST, DTD, OMS, Rolock System i wiele innych.

  Kursy nurkowania PADI prowadzimy w śródmieściu Warszawy na basenie "Orka" przy ul Grzybowskiej 35 oraz na basenie "Delfin" przy ul. Kasprzaka 1/3. Są to nowe obiekty z ozonowaną wodą o wysokim standardzie. Tam spotykamy się, prowadzimy zajęcia pod wodą oraz kursy bezdechowe, wymyślamy również gdzie by tu znowu pojechać. W sezonie letnim kursy nurkowania prowadzimy na jeziorach mazurskich. Jednak przede wszystkim organizujemy wyprawy nurkowe dla wszystkich zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem w ciekawych miejscach naszego globu.

  Kursy nurkowania w systemie PADI opierają się na dewizie, że nurkować może każdy, kto jest ogólnie zdrowy i ma chęć spróbować tej dyscypliny sportu, rekreacji czy też hobby. Według standardów PADI nurkować można od 10-ego roku życia. Tu nie trzeba być komandosem i mieć sylwetki atlety lub kondycji maratończyka.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w UK po polsku »

  Emano pomaga w zdobyciu prawa jazdy w Londynie. Posiadamy szeroki asortyment materiałów szkoleniowych przygotowujących Polaków do egzaminu na prawo jazdy w UK. W naszej ofercie znajdują się: aktualne zestawy testów na prawo jazdy w Anglii dla kierowców samochodów osobowych po polsku oraz brytyjski kodeks drogowy. Dodatkowo zachęcamy do zakupienia materiałów szkoleniowych zawierających testy filmowe, dzięki którym można poćwiczyć umiejętności dostrzegania zagrożeń na drodze. Emano pokazuje, że nauka jazdy w UK może być łatwa i przyjemna.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy masażu »

  Serdecznie zapraszamy Państwa na stronę firmową wyjątkowej Akademii Masażu, która została założona w 2003 roku. Nasza akademia masażu została utworzona z pomysłów prawdziwych pasjonatów, pionierów w płaszczyźnie masaży orientalnych w Polsce, posiadających ponad 15-letnie doświadczenie. Skupiamy się na unikatowych w naszej ojczyźnie kursach masażu i terapiach orientalnych wywodzących się z Ajurwendy. Oferowane przez nas kursy masażu dają sposobność naszym klientom na znalezienie ciekawej pracy w gabinetach i ośrodkach masażu i SPA.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje rysunku MDK-Kurs rysunku Kraków »

  MDK-Kurs rysunku w Krakowie oferuje lekcje rysunku odręcznego prowadzone przez architektów, przygotowujace do egzaminów z rysunku odręcznego na studia architektoniczne- na kierunkach; architektury i urbanistyki oraz architektury krajobrazu w Krakowie oraz wybrane wydziały architektoniczne w Polsce.

  Rysunek architektoniczny stanowi skuteczne narzędzie w projektowaniu architektury. W przestrzeni rysunkowej umiejętności kreacji i przekazania idei architektonicznej, stanowiac podstawowa umiejetnosć architekta- projektanta.

  Celem kursów w szkole MDK-KURS jest praktyczna nauka rysunku odrecznego, nie pozbawiona podstaw i wykładów teoretycznych oraz wiedzy o architekturze i historii architektury historycznej i powszechnej.

  Szkoła rysunku MDK-Kurs Kraków oferuje lekcje prowadzone w małych grupach, zajęcia w pracowni w samym centum Krakowa, kursy od podstaw, wiele terminów do wyboru przez kursanta.
  Kurs prowadzi zajecia w roku szkolnym oraz w wakacje kursy wakacyjne. Każda grupa jest prowadozna przez doświadczonych rysowaników i architektów.

  Na stronie szkoła prezentuje rysunki architektoniczne realizowane na kursie- w trakcie zajęc w pracowni i w plenerach Krakowa. Galeria rysunków uczniów prezentuje szeroki zakres problematyki rysunkowej i tematów przygotowujacych do egzaminów na architekturę od rysunku martwej natury i prostych ćwiczeń na technikę rysunkową pod zaawansowane projektowanie architektoniczne- architektury i form w przestrzeni rysunku perspektywicznego.

  MDK-Kurs rysunku Kraków

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kosztorysowania »

  Programy dla budownictwa: Norma EXPERT, Norma PRO, Norma STANDARD. Programy do kosztorysowania. Kurs kosztorysowania, szkolenia Norma PRO. SEKOCENBUD.NORMA PRO umożliwia tworzenie kosztorysów wariantowych, które przedstawiają alternatywne sposoby wykonania. Szybką analizę i sprawdzanie poprawności kosztorysu oraz nanoszenie poprawek wspomaga rejestrator zmian oraz drzewiasta struktura kosztorysów.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tango - milonga Equilibrium »

  Stołeczna środowa milonga w klubie Equilibrium. Milonga mieści się w alejach Niepodległości, w pobliżu stacji metra i centrum Warszawy. Klubowa, luźna atmosfera, brak dress-codu, dobrze zaopatrzony bar na miejscu, wspaniała, w głównej mierze klasyczna muzyka, grana przez renomowanych, znanych i popularnych DJ-ów - to najmocniejsze zalety milongi. Przed milongą proponujemy szansę poprawienia swoich tangowych umiejętności w czasie półtoragodzinnej praktiki prowadzonej przez najlepszych nauczycieli tanga. W toku praktiki toczy się mini-lekcja tanga argentyńskiego "open-level", w trakcie której można zapoznać się z odmiennymi stylami tanga. Często gościnnie praktikę prowadzą tancerze z Argentyny. Darmowy wstęp zarówno na praktikę, jak i na milongę. Na stronie milongi znajdują się dodatkowo informacje o świecie tanga argentyńskiego w Warszawie, w tym: nauka tanga (rozpoczynające się kursy tanga argentyńskiego dla początkujących, warsztaty tanga, szkoły i nauczyciele tanga argentyńskiego w Warszawie), milongi w Warszawie (skrupulatnie uaktualniany serwis z informacjami), teksty o tangu, zdjęcia, filmy z pokazów i warsztatów, relacje i ciekawostki. Dzięki informacjom z portalu czeka na Ciebie najlepsza szkoła tanga oraz znajdziesz kurs, milongę czy nauczyciela. Rozpocznij z nami przygodę z tangiem argentyńskim!

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sekocenbud »

  W naszej ofercie posiadamy programy dla budownictwa: programy kosztorysowe (Norma PRO, Norma STANDARD), bazy cenowe (Intercenbud, Sekocenbud) programy CAD oraz wiele innych. Prowadzimy również szkolenia Norma PRO oraz kursy kosztorysowania. Sekocenbud Bazy cenowe. Cennik i opis SEKOCENBUD. Dostarczamy najlepsze programy dla budownictwa.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Norma PRO »

  Kurs kosztorysowania (podstawy) + Szkolenie Norma PRO Szkolenia FIDIC, Kursy kosztorysowania. Cennik i opis KURS KOSZTORYSOWANIA (PODSTAWY) + SZKOLENIE NORMA PRO. Dostarczamy najlepsze programy dla budownictwa.Organizujemy kursy kosztorysowania oraz szkolenia Norma PRO. Lokalizacje kursów: Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk. Podczas szkolenia z obsługi programu uczestnicy ćwiczą każdą część szkolenia na notebookach co pozwala utrwalić zdobytą wiedzę.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabezpieczenie medyczne »

  Strona Grupy Ratmed, której główną domeną jest zabezpieczenie medyczne imprez w szczególności masowych, ponieważ na tych imprezach wymagane jest takowe zabezpieczenie zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych. Jednakże troskliwi organizatorzy imprez i ci, którzy dbają o bezpieczeństwo na swoich imprezach również zabezpieczają się dzięki naszym usługom. Rozsądniej jest, aby na imprezie była fachowa pomoc medyczna, niż późniejsze zamartwianie się po fakcie jakiegokolwiek przykrego zdarzenia losowego.
  Nasza firma wysyła na zabezpieczenie medyczne tylko doświadczonych i odpowiednio wykształconych fachowców.
  Wiele firm już nam zaufało, wystarczy spojrzeć na nasze referencje.
  Dzięki naszym usługom każda impreza będzie odpowiednio zabezpieczona, każdy uczestnik w razie konieczności może liczyć na fachową pomoc.
  Jesteśmy w stanie zabezpieczyć imprezę wystawiając punkt zabezpieczenia medycznego, karetkę paramedyczną lub też specjalistyczną.
  Więcej informacji o naszej działalności znajduje się na naszej stronie, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Kraków »

  Zapraszam wszystkich poszukujących wiedzy do naszego Salwatorskiego Studio Artystycznego, w którym każdy - mały czy starszy - może poznać tajniki rysunku i malarstwa. Kurs rysunku który odbywa się w naszym studio, da szansę osobom wybierającej się na ASP przygotować się do egzaminu wstępnego na tej właśnie uczelni. Po za szkoły rysunku oferujemy także kurs malarstwa dzięki któremu będziecie mogli ruszać pędzlem w mistrzowstkim stylu. Po ukończonym kursie w naszym studio, będą Państwo bez problemów rysowali akty, martwą naturę i malowali dla przykładu portrety. Kursy organizujemy dla dowolnego stopnia trudności. Siedziba naszego studio to ul. Ukryta 29 30-203 Kraków. Kontakt telefoniczny z nami pod numerem 505 526 839. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs walut »

  W przeciwieństwie od innych rynków, Forex rozróżnia gatunek produktu, którym się handluje. Są to środki wirtualne, istniejące w celowo stworzonym do tego celu systemie teleinformatycznym. Zwracamy do dyspozycji naszych czytelników nie jedynie notowania walutowe jednakowoż i podpadające im bieżące banknoty publikowane w poszczególnych państwach. Prezentujemy przelicznik walut, plus banknoty.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »