Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'lady recepcyjne':

 • Lunar meble biurowe »

  Lunar oferuje popularne meble biurowe dostępne w dużej ilości wariantów oraz ekskluzywne meble gabinetowe w okleinach naturalnych importowane z Hiszpanii. Kolekcje z Hiszpanii wyróżniają się pięknymi intarsjami i przez to delikatną własną linią wzorniczą. Fornirowane meble wykonane są z najszlachetniejszych gatunków drzew. Pionowe oraz poziome elementy ozdobne narożnikowe pokazywane przy biurkach, komodach i szafach nadają klasyczne wzornictwo wszystkim zestawom. Liczne prostokąty na bryłach mebli, nie rzucają się w oczy, co świadczy o kunszcie projektanta. Blaty biurek posiadają wbudowaną skórę: sztuczną lub droższą prawdziwą.
  Pozostałe systemy mebli pracowniczych i gabinetowych, które oferujemy wykonane są w melaminie. Podstawowe cenniki mebli biurowych dostępne są na Naszej stronie wraz z opisami technicznymi. Stały stan magazynowy umożliwia więc dostawę w ciągu 5 dni.
  Proponujemy także usługi w zakresie kompleksowego projektowania wnętrz biurowych, restauracji, banków, hoteli. Charakter projektowanych wnętrz dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i gustów Inwestora. Poważnym uzupełnieniem oferty są: stanowiska call center, meble metalowe, szafki kartotekowe metalowe i biurowe, szafy ubraniowe, regały aktowe, szafy aktowe, magazynowe, meble do wyposażenia sal konferencyjnych, krzesła, fotele.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty biur »

  Odpowiednie zaaranżowanie wnętrz biurowych ma istotny wpływ na kreatywność oraz skuteczność pracowników. Dodatkowe rośliny, zdrowe lampy oraz rozstawienie mebli nie jest jedynie nieznaczącą błahostką lecz ważnym warunkiem realnie oddziałującym na klimat i skuteczność prac biurowych. Officia rewitalizuje pokoje biurowe już od wielu lat, wyposażając je w estetyczne fotele gabinetowe, stoły konferencyjne oraz lady recepcyjne. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble biurowe »

  Chcesz kupić meble biurowe do swojej firmy? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i usługami firmy BoomSystem. Posiadamy szeroki asortyment mebli w różnych stylach, wszystkie meble charakteryzują się najwyższą jakością materiałów oraz ergonomią kształtów. Nasze wyroby cechuje dbałość o szczegóły, jak również najwyższa technologia wykonania. Posiadamy wiele referencji od znanych firm, które zakupiły nasze meble oraz zaaranżowały swoje przestrzenie biurowe w funkcjonalne i ergonomiczne miejsca pracy.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »