Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'lavera':

 • Cedrynek - pielęgnacyjna moc tradycji – mydło z Aleppo »

  Mydła naturalne zawierające wyciągi z kwiatów i roślin zielonych oraz z przypraw i ziół leczniczych, eksponują wszystkie najbardziej ożywcze składniki flory. Bogate są w substancje natłuszczające, pielegnujące, zabezpieczające przed nadmiernym wysuszeniem, ujędrniające, uelastyczniające i odżywiające skórę. Dzięki tym składnikom i subtelnym zapachom mydła te działają antybakteryjnie, kojąco i regeneracyjnie, dając świeżość naszej skórze i orzeźwienie dla całemu ciału. Tworzone są wyłącznie ze świeżych, wysokojakościowych olejów naturalnych i tłuszczu z masłosza (karite), czystych olejów eterycznych oraz ziół. Elementy te gwarantują znakomite efekty terapeutyczne i pielęgnacyjne. Pozbawione chemicznych dodatków mają naturalnie zdrowotny i ochronny wpływ na skórę, pielęgnując ją i odżywiając w odpowiednie minerały. Naturalne kolory, zapachy i ogólny design to znakomita wizytówka tych produktów. Kąpiel przy ich użyciu nabiera elegancji.
  Serdecznie zapraszamy do Cedrynka.
  Bądź piękna stosując naturalne mydła.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog - Cedrynek.pl - Wybierz to co naturalne »

  Chciałabym Państwa zabrać w podróż po krainach czystych ekologicznie od Toskanii i Fliorencji we Włoszech, Burgungii i Lotaryngii we Francji, Walii i Kornwalii w Wielkiej Brytanii przez kraje bliskiego wschodu po kraje orientu do Maroka, które jest zwane krajem, gdzie umiera słońce, a Marrakesz to czerwone miasto - brama do Sahary i czarnej Afryki. Poprzez zdięcia chciałabym przedstawić nieskazitelnie czystą przyrodę, zabytki, kulturę oraz tradycje. Znajdują się tutaj także zdięcia kobiet w ich tradycyjnych strojach oraz ich makijaż.
  Nie jest to podróż po znanych współczesnych miejscach ale miejscach z historią, a niektóre nie tknięte ludzką ręką lecz naturą. Mam nadzieję, że ta wirtualna podróż przypomni Wam, że natura i ekologia to przyszłość i aby nasz świat przetrwał musimy dbać o przyrodę. Natura to lasy, pustynie, morza i unikalne krajobrazy. Chcielibyśmy by i Państwo poczuli ten niezwykły klimat w swoim domu.
  Dzisiaj być trendy to być eco.
  Serdecznie zapraszamy na nasz blog, gdzie są omawiane kosmetyki ekologiczne.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »