Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Meble biurowe Warszawa':

 • Lunar meble biurowe »

  Lunar oferuje popularne meble biurowe dostępne w dużej ilości wariantów oraz ekskluzywne meble gabinetowe w okleinach naturalnych importowane z Hiszpanii. Kolekcje z Hiszpanii wyróżniają się pięknymi intarsjami i przez to delikatną własną linią wzorniczą. Fornirowane meble wykonane są z najszlachetniejszych gatunków drzew. Pionowe oraz poziome elementy ozdobne narożnikowe pokazywane przy biurkach, komodach i szafach nadają klasyczne wzornictwo wszystkim zestawom. Liczne prostokąty na bryłach mebli, nie rzucają się w oczy, co świadczy o kunszcie projektanta. Blaty biurek posiadają wbudowaną skórę: sztuczną lub droższą prawdziwą.
  Pozostałe systemy mebli pracowniczych i gabinetowych, które oferujemy wykonane są w melaminie. Podstawowe cenniki mebli biurowych dostępne są na Naszej stronie wraz z opisami technicznymi. Stały stan magazynowy umożliwia więc dostawę w ciągu 5 dni.
  Proponujemy także usługi w zakresie kompleksowego projektowania wnętrz biurowych, restauracji, banków, hoteli. Charakter projektowanych wnętrz dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i gustów Inwestora. Poważnym uzupełnieniem oferty są: stanowiska call center, meble metalowe, szafki kartotekowe metalowe i biurowe, szafy ubraniowe, regały aktowe, szafy aktowe, magazynowe, meble do wyposażenia sal konferencyjnych, krzesła, fotele.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble biurowe Warszawa »

  Planujesz uruchomić swoją działalność gospodarczą? Koniecznym elementem wyposażenia staną się meble biurowe. Sklep meblowy Biuro-Serwis posiada wieloletnie doświadczenie oraz produkuje meble biurowe, czy też lady recepcyjne oraz meble hotelowe. Białostocka fabryka mebli gabinetowych dopasowuje produkcję do potrzeb klientów oraz trendów określających nowoczesne wnętrza biur. Zastanów się nim dokonasz wyboru, ponieważ meble do biura mogą wpływać na nasz nastrój. Również mogą wpływać na postrzeganie nas przez klientów. Zapraszamy do odwiedzania naszej witryny.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »