Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'nauka':

1 · 2 · następna strona »
 • Kurs rysunku Elipsa Kraków - Architektura »

  Kurs rysunku odręcznego, architektonicznego przygotowujący od podstaw, do egzaminów wstępnych na studia Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Sztuka Ogrodowa.
  Kurs rysunku Kraków - Elipsa przygotowuje kandydatów na studia architektoniczne. Zajęcia z rysunku odręcznego oparte są o sprawdzony autorski program rysunku, przygotowany przez naszą kadrę wykładowców. Lekcje rysunku poprzedzone są ciekawymi wykładami na temat danego zagadnienia. To co nas wyróżnia to fakt iż jesteśmy szkołą rysunku w Krakowie posiadającą już ponad dziesięcioletnią renomę, a tematy oparte o zagadnienia z egzaminów, a także zagadnienia opracowane przez prowadzących kurs są bardzo trafne na egzaminie. Do uczniów podchodzimy indywidualnie i weryfikujemy na bieżąco ich postępy. Mamy również stały kontakt ze środowiskiem akademickim, co sprawia, że wiemy czego wymagają uczelnie wyższe od naszych kursantów. Prowadzimy kurs podstawowy 1x w tygodniu, kurs intensywny 2x w tygodniu, a także kursy wakacyjne i w ferie zimowe. Na stronie internetowej znajdą Państwo wszelkie informacje, galerię prac rysunkowych oraz kontakt z naszymi prowadzącymi, czynnymi zawodowo architektami, członkami Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Izby Architektów, pracujących również naukowo i plastycznie. Zapraszamy

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Metody nauczania angielskiego »

  Na stronie znajdziecie informacje na temat metod nauczania języka angielskiego. Znajdziecie tu też informacje o szkołach angielskiego. Zapraszamy na stronę o nauczaniu języka angielskiego. Znajdziesz tu informacje zawarte w pigułce.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Potyczki z wiedzą »

  Informacje z zakresu nauki i edukacji w jednym miejscu. Zmagasz się z przyswajaniem wiedzy Zapraszamy na naszą stronę, być może właśnie na niej znajdziesz coś co Ci pomoże w zdobywaniu wiedzy. Nie trać czasu na zastanawnianie się, zapraszamy.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski ząbki »

  Do English Way School zapraszamy chętnych do nauki języków obcych (angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, ukraińskiego) na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną na stronie.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe dla firm »

  W dobie globalizacji, znajomość języków obcych stała się kluczowym elementem w komunikacji biznesowej. Zdają sobie z tego sprawę pracodawcy, dla których rozwój pracownika przekłada
  się bezpośrednio na wzrost wydajności firmy.

  Mamy przyjemność zaoferować PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA BIZNESU, które zorganizujemy w siedzibie Państwa firmy.

  Naszym celem jest dostarczenie klientom usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Programy szkoleniowe opracowywane są przez ekspertów w oparciu o potrzeby klientów.

  Nasze kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Zależy nam, aby szkolenia miały wymierny efekt i były rzeczywistym transferem wiedzy. Dążymy do realnej poprawy umiejętności posługiwania się językiem obcym przez naszych słuchaczy zarówno w pracy jak i na co dzień.
  Zajęcia prowadzone przez lektorów LEXISPRO spełniają wymogi nowoczesnego kursu języka obcego. Łączą komunikatywne metody nauczania języków obcych z bogatymi materiałami dydaktycznymi oraz przystosowanymi do potrzeb słuchaczy oryginalnymi materiałami źródłowymi.

  Stosujemy techniki zalecane przez najbardziej uznanych metodyków rozwijające słownictwo, ułatwiające prowadzenie swobodnej konwersacji w wybranym języku obcym
  oraz rozumienie tekstu mówionego i pisanego z jednoczesnym maksymalizowaniem czasu mówienia słuchaczy.
  kursy językowe dla firm

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Dla nas i zapewne dla naszych kursantów najważniejsze jest, aby nauka była skuteczna. Począwszy od zajęć teoretycznych, dobierając odpowiednie, nowoczesne materiały dydaktyczne oraz sposób przekazywania wiedzy, skuteczność nauczania jest naszym głównym celem.
  Znając wymagania stawiane przez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie przejść przez egzamin państwowy.
  Nasi instruktorzy są pełni cierpliwości i wyrozumiałości w stosunku do kursantów. Nie spotkacie się Państwo z jakimkolwiek brakiem zrozumienia dla Waszych zachowań na drodze. Wiemy, że sam fakt nauki jazdy w ruchu miejskim jest wystarczająco stresujący, dlatego bardzo mocno bierzemy to pod uwagę w doborze form i sposobów nauczania.
  Pamiętając, że zdanie Egzaminu Państwowego nie może być celem samym w sobie, w nauczaniu naszych kursantów wielką wagę przykładamy do rzetelnej nauki przepisów ruchu drogowego, a przede wszystkim zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Staramy się też uzmysłowić wszystkim, że w rękach każdego przyszłego kierowcy leży wielka odpowiedzialność za innych uczestników ruchu drogowego.
  Indywidualnie traktujemy każdego kursanta!
  W naszej szkole jazdy instruktorzy starają się dopasować nauczanie do umiejętności i predyspozycji poszczególnych kandydatów - żadnego kursanta nie zostawiamy samemu sobie z jakimkolwiek problemem. Wszystkie wątpliwości każdego z kursantów muszą być odpowiednio przez instruktora wyjaśnione, a na każde pytanie musi być udzielona odpowiedź

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Zielona Góra »

  Solidna szkoła która przygotowuje do egzaminu na prawa jazdy. Zapraszamy do osobistej siedziby w Zielonej Górze. Nauczamy szybko i szybko.Rewelacyjne przygotowania do zdania testu na prawo jazdy. W ośroduku znajduje się nowoczesna sala do ćwiczenia testów na naukę jazdy.W mojej szkole nauka jazdy jest łatwa prawie każdy kadet niezależnie od wieku i dotychczasowych kwalifikacji zdobędzie odpowiednio dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego na prawo jazdy w Zielonej Górze. Czas, który zostanie poświęcony młodemu kierowcy jest całkowicie wykorzystywany, dzięki czemu młody kierowca wie jak się zachować w czasie jazdy. Podczas ćwiczeń kursant nauczy się kultury na drodze a także stosuje w pełni wiedze teoretyczną nabytą na zajęciach.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy Lublin »

  Szkolimy przyszłych kierowców od ponad 10 lat. Prawo jazdy w Lublinie z naszą szkołą uzyskały setki osób. Ośrodek został założony przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu kierowców. Uczestnicy zajęć mogą liczyć na profesjonalną naukę z indywidualnym podejściem do każdego początkującego kierowcy. Zajęcia odbywają się pod fachową i miłą opieką instruktorów, którzy dostosowywują się do indywidualnych potrzeb i predyspozycji uczestników kursu.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm Wrocław »

  W obecnych czasach znajomość mowy po angielsku jest obowiązkowa. Ciężko jest dostać dobrą funkcję lub zorganizować intratny kontrakt nie znając języka. Jeśli nie posiadamy czas na uczęszczanie na zajęcia to przydatną propozycją może być nauka języka obcego organizowana w firmie. Jest to popularna metoda zwłaszcza w znanych firmach. Jeśli interesuje Ciebie taka metoda uczenia się to zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • The Lemon Tree - kursy języka angielskiego »

  The Lemon Tree prowadzi kursy językowe dla klientów indywidualnych (dzieci, młodzież i dorośli) oraz instytucjonalnych. Profesjonalna kadra lektorska oraz maksymalnie 4 osobowe grupy zapewniają doskonałe dopasowanie poziomu oraz tematyki zajęć do potrzeb słuchaczy. W swojej ofercie mamy zarówno kursy języka ogólnego (General English) jak i kursy specjalistyczne (Business and Professional English). Wszystkie szkolenia mają na celu rozwijanie umiejętności skutecznego porozumiewania się w danym języku. Cel ten osiągamy przez wykorzystanie komunikatywnej metody nauczania. W TLT koncentrujemy się na słuchaczu oraz elementach sprzyjających efektywnemu kształceniu. Stosujemy zasadę learner-centered teaching, i ograniczamy do niezbędnego minimum ćwiczenia oparte na prezentacji nauczyciela. www.tlt.com.pl

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków »

  Uczęszczając na kurs szkolenia kierowców mamy pewien cel - prędko nauczyć się kierować autem. Dzisiaj umiejętność ta jest nieodzowna w codziennym życiu - auto jest tym bez czego nie możemy już dać sobie rady. Umiejętność prowadzenia auta to w szeregu przypadków zasadniczy warunek stawiany również przez firmę przed kandydatem ubiegającym się o pracę.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Gorlice »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców "L-ka" zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B, czyli przyszłych kierowców samochodów osobowych oraz kategorii A czyli motocyklistów. W swojej ofercie poza szkoleniem podstawowym oferujemy również zajęcia doszkalające zarówno z zajęć teoretycznych jak i praktycznych.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Study4u »

  Jesteśmy serwisem dysponującym informacjami na temat możliwości kształcenia się w kraju i na świecie. Dysponujemy bazą każdego rodzaju szkół, w tym także uczelni wyższych. W naszej wyszukiwarce znajdą Państwo szeroką ofertę szkół, z każdego regionu, wraz ze szczegółowym opisem. Na naszym portalu znajduje się także dostęp do aktualnych rankingów uczelni wyższych oraz spis kierunków przez nie oferowanych. Stale powiększamy i aktualizujemy naszą bazę danych.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w UK po polsku »

  Emano pomaga w zdobyciu prawa jazdy w Londynie. Posiadamy szeroki asortyment materiałów szkoleniowych przygotowujących Polaków do egzaminu na prawo jazdy w UK. W naszej ofercie znajdują się: aktualne zestawy testów na prawo jazdy w Anglii dla kierowców samochodów osobowych po polsku oraz brytyjski kodeks drogowy. Dodatkowo zachęcamy do zakupienia materiałów szkoleniowych zawierających testy filmowe, dzięki którym można poćwiczyć umiejętności dostrzegania zagrożeń na drodze. Emano pokazuje, że nauka jazdy w UK może być łatwa i przyjemna.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mikroskop - Teleskopowo.pl »

  Drodzy czytelnicy, gorąco namawiamy do odwiedzenia nowo otwartego sklepu intenretowego teleskopowo.pl. Na naszej witrynie nabędziesz wspaniałe zabawki edukacyjne dla dzieci i starszych. Prezentujemy Wam znane teleskopy i mikroskopy w nadzwyczaj atrakcyjnych cenach. Oglądaj tą witrynę na co dzień a być może natrafisz na bardzo atrakcyjne promocje dedykowane dla naszych stałych klientów. Namawiamy do skorzystania z naszej teleskopowej ofery już dziś.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na prawo jazdy Kraków »

  Nauka jazdy w Krakowie, z Sigmą zdasz test na prawo jazdy za pierwszym podejściem! Nauka jazdy z OSK Sigma sprawi, że zdasz prawo jazdy w Krakowie za pierwszym podejściem i będziesz pewnym kierowcą. W Sigmie oczekują na Ciebie cierpliwi i wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Nauka jazdy z OSK Sigma pozwoli Ci pozysjać informacje z kodeksu o ruchu drogowym, która w powiązaniu z praktyką pomoże Ci stać się solidnym kierowcą. Z Sigmą nauczysz się również obsługi pojazdu, tak niezbędnej w codziennym używaniu samochodu. Nauczysz się radzić sobie w miejskiej dżungli, zarówno w samochodzie ( nauczanie kat. B ) jak i na motorze ( kurs kat. A ). Praktyczna nauka jazdy odbywa się w samochodach marki: Toyota YARIS oraz motorach Yamaha YBR 250, które są obowiązującymi pojazdami na egzaminie w Krakowie. Instruktorzy Nauki jazdy Sigma, przekażą Ci wiedzę oraz umiejętności niezbędne w ruchu miejskim. Kwalifikacje szkoleniowców Sigma zaświadczone są uprawnieniami wydanymi przez Prezydenta Miasta Krakowa. Nauka jazdy Sigma cieszy się wysoką zdawalnością oraz wyśmienitą opinią wśród kursantów, którzy polecają nas swoim znajomym. Dołącz do tych, którzy już zdobyli prawo jazdy z Sigmą! Godziny nauki jazdy przystosowujemy do Ciebie!

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje rysunku MDK-Kurs rysunku Kraków »

  MDK-Kurs rysunku w Krakowie oferuje lekcje rysunku odręcznego prowadzone przez architektów, przygotowujace do egzaminów z rysunku odręcznego na studia architektoniczne- na kierunkach; architektury i urbanistyki oraz architektury krajobrazu w Krakowie oraz wybrane wydziały architektoniczne w Polsce.

  Rysunek architektoniczny stanowi skuteczne narzędzie w projektowaniu architektury. W przestrzeni rysunkowej umiejętności kreacji i przekazania idei architektonicznej, stanowiac podstawowa umiejetnosć architekta- projektanta.

  Celem kursów w szkole MDK-KURS jest praktyczna nauka rysunku odrecznego, nie pozbawiona podstaw i wykładów teoretycznych oraz wiedzy o architekturze i historii architektury historycznej i powszechnej.

  Szkoła rysunku MDK-Kurs Kraków oferuje lekcje prowadzone w małych grupach, zajęcia w pracowni w samym centum Krakowa, kursy od podstaw, wiele terminów do wyboru przez kursanta.
  Kurs prowadzi zajecia w roku szkolnym oraz w wakacje kursy wakacyjne. Każda grupa jest prowadozna przez doświadczonych rysowaników i architektów.

  Na stronie szkoła prezentuje rysunki architektoniczne realizowane na kursie- w trakcie zajęc w pracowni i w plenerach Krakowa. Galeria rysunków uczniów prezentuje szeroki zakres problematyki rysunkowej i tematów przygotowujacych do egzaminów na architekturę od rysunku martwej natury i prostych ćwiczeń na technikę rysunkową pod zaawansowane projektowanie architektoniczne- architektury i form w przestrzeni rysunku perspektywicznego.

  MDK-Kurs rysunku Kraków

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego »

  Angielski24.com to jeden z wiodących portali do bezpłatnej nauki języka angielskiego. Na tym portalu znajdziesz niezbędne informacje na temat gramatyki języka angielskiego, czasy angielskie (present simple, present continuous, past simple, past continuous itd.), miesiące po angielsku, odmianę czasownika to be oraz wiele innych artykułów niezbędnych do szybkiej nauki języka angielskiego. Na portalu istnieje także możliwość podyskutowania, zadania pytania, a także porozmawiania w języku angielskim z innymi użytkownikami na forum. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia nauki języka angielskiego na naszym portalu.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolonie obozy »

  Biuro podróży Albion oprócz standardowych wczasów i wycieczek ma w swojej ofercie również kolonie i obozy, które zostały stworzone specjalnie z myślą o Twoich dzieciach. Możesz wybierać wśród szerokiej oferty koloni w Polsce, ale jeśli interesują Cię obozy młodzieżowe i obozy językowe za granicą, w takich krajach jak Anglia, Włochy, Grecja czy Egipt - to z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie. Serwis Albion.net.pl tworzy swoją ofertę specjalnie z myślą o swoich Klientach i ich zadowoleniu. Twoje dziecko będzie na pewno bardzo zadowolone ze swojego pobytu na organizowanym przez nas obozie.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tango - milonga Equilibrium »

  Stołeczna środowa milonga w klubie Equilibrium. Milonga mieści się w alejach Niepodległości, w pobliżu stacji metra i centrum Warszawy. Klubowa, luźna atmosfera, brak dress-codu, dobrze zaopatrzony bar na miejscu, wspaniała, w głównej mierze klasyczna muzyka, grana przez renomowanych, znanych i popularnych DJ-ów - to najmocniejsze zalety milongi. Przed milongą proponujemy szansę poprawienia swoich tangowych umiejętności w czasie półtoragodzinnej praktiki prowadzonej przez najlepszych nauczycieli tanga. W toku praktiki toczy się mini-lekcja tanga argentyńskiego "open-level", w trakcie której można zapoznać się z odmiennymi stylami tanga. Często gościnnie praktikę prowadzą tancerze z Argentyny. Darmowy wstęp zarówno na praktikę, jak i na milongę. Na stronie milongi znajdują się dodatkowo informacje o świecie tanga argentyńskiego w Warszawie, w tym: nauka tanga (rozpoczynające się kursy tanga argentyńskiego dla początkujących, warsztaty tanga, szkoły i nauczyciele tanga argentyńskiego w Warszawie), milongi w Warszawie (skrupulatnie uaktualniany serwis z informacjami), teksty o tangu, zdjęcia, filmy z pokazów i warsztatów, relacje i ciekawostki. Dzięki informacjom z portalu czeka na Ciebie najlepsza szkoła tanga oraz znajdziesz kurs, milongę czy nauczyciela. Rozpocznij z nami przygodę z tangiem argentyńskim!

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »