Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'odśnieżanie':

 • Odśnieżanie dachów Milanówek »

  Odśnieżanie dachów płaskich jest jedna z usług, jakie ma w swej ofercie nasza firma ciesząca się nieposzlakowaną opinią w tym zakresie. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala na zaoferowanie państwu najwyższej klasy usług dostępnych w tym zakresie na ogólnokrajowym rynku. Celem zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do odwiedzin lub kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie dachów Białystok - Grupa POOD »

  POOD to prężnie rozwijająca się firma wykonującą prace wysokościowe z wykorzystaniem najnowszych technik alpinistycznych. Prace wykonywane są przez ludzi mających ogromne doświadczenie oraz posiadających liczne uprawnienia spełniające najwyższe normy.

  W naszej ofercie prac wykonywanych na wysokości znajdziecie Państwo:mycie szklanych powierzchni, [*]czyszczenie elewacji oraz czyszczenie konstrukcji,
  malowanie kominów, silosów czy też masztów antenowych,
  odśnieżanie dachów,
  awaryjne usuwanie z elewacji elementów stanowiących zagrożenie,
  mycie zbiorników,
  czyszczenie dachów,
  mycie reklam i szyldów,
  czyszczenie rynien,
  rozbiórka dachów,
  wycinka drzew,
  prace budowlane oraz remontowe.

  Firma POOD wykonuje wszelkie prace alpinistyczne związane z montażem: montaż reklam wielkoformatowych,
  montaż rynien oraz rur spustowych,
  malowanie dachów,
  piaskowanie,
  montaż ozdób świątecznych,
  montaż instalacji odgromowej,
  wykonanie oraz montaż konstrukcji reklam.

  W naszej ofercie znajdują się również szeroko pojęte usługi czyszczenia przykładowo: usuwanie plam z oleju (podjazdy, chodniki),
  czyszczenie kostki brukowej oraz jej impregnacja,
  zwalczanie mchów i zazielenień,
  hydrodynamiczne mycie elewacji,
  usuwanie graffiti,
  zabezpieczenia przed graffiti,
  czyszczenie ekranów dźwiękochłonnych wzdłuż dróg i autostrad,
  mycie okien na dużych wysokościach, witryn czy przeszkleń,
  czyszczenie basenów, oczek wodnych,
  czyszczenie rynien,
  czyszczenie ciśnieniowe pomników i cokołów.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nawadnianie ogrodów »

  Jedną z najlepszych inwestycji w twój ogród jest zautomatyzowany system nawadniania. Dzięki niemu możesz zapomnieć o regularnym irygowaniu twojego ogrodu. Nie będziesz musiał się też troskać się o twoje rośliny, gdy wyjedziesz - system zrobi całość za ciebie, wystarczy go ustawić wedle wymagań. Nasza firma może dla ciebie zamontować takie urządzanie. Specjalizujemy się w tym od lat i od lat korzystamy z wypróbowanych produktów. Mamy wysoko wykwalifikowaną załogę, która sprosta każdemu zadaniu. Zdołamy dla ciebie także zaprojektować ogród, wykonać skalniaki, oczka wodne i inne dekoracje dla twojego podwórka. Dużo naszych prac zdołasz zobaczyć na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Karcher Poznań »

  Każdy z Nas powinien cieszyć się świeżością i kolorami wykładzin i dywanów takimi jak w dniu zakupu. Dzięki regularnej pielęgnacji, okresowemu czyszczeniu i impregnowaniu znacznie przedłużysz okres ich użytkowania. Działamy na terenie Poznania i okolic.Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i niezbędną wiedzą do tego by zadbać o Twoją wykładzinę, dywany czy tapicerkę. W użyciu mamy sprzęt i środki chemiczne renomowanych marek takich jak: Karcher, Numatic, Tersus. Nasi pracownicy są w pełni przeszkoleni i znakomicie znają się na wykonywanym zawodzie. Nieustannie podnosimy naszą wiedzę w dziedzinie czyszczenie i pielęgnacji wykładzin, dywanów i tapicerek zarówno meblowych(kanapy,fotele,krzesła,narożniki pokojowe i kuchenne) jak i samochodowych.Nie musisz się już martwić o rozlane płyny czy spadającą żywność. Skutecznie pozbędziemy się plam z wina, żywności, kawy, herbaty a często nawet smoły i gumy do żucia. Jeżeli mieszkacie ze swym ulubieńcem nie znaczy to, że dywan musi mieć zapach waszego pupila. Potrafimy pozbyć się zapachów zwierząt domowych jak również innych, które mogą przeszkadzać Wam w użytkowaniu dywanu lub ulubionego fotela. Cechuje nas poważne i rzetelne podejście do kwestii czystości Twojego otoczenia.Specjalizujemy się w eliminacji roztoczy. Kompleksowe usługi oferowane przez ZAWSZECZYSTO.PL pozwolą Ci zachować nienaganną czystość wszystkich pomieszczeń w Twoim biurze czy zakładzie pracy.Kontakt:506797977

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie dachów Kraków »

  Firma sprzątająca DDD Czystość zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem i sprzątaniem mieszkań, domów, biur i magazynów. Nasza firma sprzątająca oferuje Państwu również usługę odśnieżania dachu. Sezon zimowy obliguje wszystkie firmy i administratorów budynków aby odśnieżanie dachów odbywało się na regularnie. Odśnieżanie dachów Kraków to zajęcie dla osób doświadczonych i posiadających odpowiedni sprzęt oraz zabezpieczenia. Nie zwlekaj i skorzystaj z usługi odśnieżania dachu w firmie DDD Czystość. Z nami masz pewność, że odśnieżanie dachów przebiegnie szybko i sprawnie!

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi ogrodnicze »

  Firma Service Creative Green zajmuje się ogrodnictwem. Jakkolwiek jej siedziba znajduje się w sąsiedztwie Gdańska, działa na terenie całego Trójmiasta i również okolic. Jako zespół doświadczonych fachowców, a jednocześnie pasjonatów ogrodnictwa gwarantuje indywidualne podejście i również profesjonalną obsługę. Dysponuje najwyższej jakości sprzętem do obsługi a także pielęgnacji terenów zielonych. Zapewnia duży wybór roślin z różnych stron świata. W zakres działania wchodzi projektowanie oraz pielęgnacja ogrodów, wycinka drzew a także zakładanie systemów nawadniających. Świadcząc usługi ogrodnicze, firma kosi trawniki, formuje żywopłoty a oprócz tego realizuje opryski środkami ochrony roślin. Service Creative Green proponuje także odśnieżanie a oprócz tego kompetentne sprzątanie klatek schodowych, parkingów i chodników. Wykonuje skuteczną dezynfekcję pomieszczeń i powierzchni.

  Data dodania: 13 07 2021 · szczegóły wpisu »