Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ogród':

 • Sprzedaż dużych drzew iglastych i liściastych »

  Posiadamy 30-letnie doświadczenie w produkcji dużych drzew iglastych i liściastych. Nasza Szkółka w pierwszym sezonie po sprzedaży udziela gwarancji na przyjęcie się rośliny

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chłopy wczasy nad morzem »

  Chłopy to przede wszystkim idealna miejscowość letniskowa dla wszystkich tych, którzy chcieliby wypocząć z dala od miejskiego zgiełku. Chłopy są jedyną wsią w Polsce wpisaną do rejestru zabytków, z zachowanym, tradycyjnym układem rybackiej osady, oraz domami z XIX wieku, ozdobionymi ludowymi malowidłami. Dzisiejsza wieś znajduje się w miejscu datowanej już w XIII wieku osady słowiańskiej Borowo, (nazwa wywodząca się od ówczesnych rozległych borów). Chłopy są tak małą miejscowością, że całą ją można przejść zaledwie w kilkanaście
  minut. Ta jej niewielkość jest jednocześnie jej główną zaletą, uniemożliwiającą pobyt tysięcy wczasowiczów. Chłopy posiadają port rybacki, będący największą atrakcja turystyczną, gdzie kutry rybackie są wciągane na brzeg, a w boksach rybackich można kupić świeżo złowione ryby (flądra, dorsz, turbot, łosoś i węgorz). Zapraszamy do spędzenia wczasów nad morzem w tej miejscowości. Chłopy wczasy nad morzem. Posiadamy dwie ogrodzone działki, każda o powierzchni 500 m. kw. Na każdej znajduje się domek przy morzu jeden 4-osobowy, drugi 6-osobowy z łazienką i prysznicem oraz kuchnią i sprzętem radiowym i telewizyjnym. Działki położone są 400 metrów od morza. Na działkach są place zabaw dla dzieci z piaskownicami i huśtawkami. Do wynajęcia posiadamy także trzy przyczepy campingowe: 5-osobową oraz 4-ro osobowe (nie posiadają RTV). Przyczepy posiadają lodówki oraz kuchenki gazowe. Łazienki dla tych przyczep znajdują się na ogrodzie. W pobliżu istnieje możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia. W okolicy jest kilka sklepów spożywczych, smażalni i restauracji, oraz przystań rybacka, gdzie można kupić świeże ryby. Na terenie działki znajduje się mała wędzarnia, w której można uwędzić ryby, zakupione w pobliskiej przystani rybackiej. Na koniec chciałbym państwu opisać ciekawostkę geograficzną. www.Wczasynadmorzem.web2u.pl spędzicie państwo na szesnastym południku. Zapraszam bardzo serdecznie na moje włości, chłop z Chłopów.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodowe akcesoria »

  Sklep z akcesoriami ogrodniczymi. W internetowym sklepie Ogrody.Robizoo.pl znajdują się najlepsze towary ogrodowe takie jak oświetlenie oczka wodnego, sterylizatory, pompy ogrodnicze czy też filtry ogrodowe. W spisie produktów/usług sklepu znajdują się również produkty akwarystyczne w dobrych cenach, które są rewelacyjne.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nawadnianie i systemy nawadniające »

  Firma Perrot istnieje już od 1926 roku, jako prekursor na rynku Europejskim w dziedzinie systemów nawadniających i zraszaczy. Głównymi walorami naszych produktów jest długa trwałość, a naszą firmę odróżnia od pozostałych niemiecka solidność.

  Systemy nawadniające firmy Perrot sprawdzają się w ponad osiemdziesięciu krajach, posiadamy produkcję zarówno w Niemczech, jak i w Polsce. Wyróżnia nas specjalizacja w nawadnianiu na rzecz ochrony środowiska, obiektów sportowych, ale również dla dziedziny przemysłowej i rolniczej. Nasza produkcja opiera się głównie na takich produktach jak zraszacze, szybko-złącza, deszczownie nawijane, agregaty pompowe oraz instalacje igło-filtrowe.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody »

  Do utworzenia ogrodu nie potrzeba wiele wiedzy. Wystarczy jedynie wiedzieć, jakie rośliny kiedy i w jaki sposób uprawiać, czego można dowiedzieć się na naszej stronie. Ewentualnie zawsze można poprosić o pomoc fachowca. Ale nasza strona powinna starczyć dla każdego, kto chce posiadać jakiś mniejszy ogródek.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak zrobić ozdoby »

  Przedstawiamy stronę mowimyjak. pl - nie znasz odpowiedzi na jakieś pytanie? Non-stop szukasz na nie odpowiedzi i nie udaje się znaleźć? Nasz portal to jeden z większych i najpopularniejszych w Polsce gdzie bez problemu znajdziesz darmowe porady i to na każdy temat. Sztuka, urządzanie wnętrz, zdrowie, branża finansowa, albo interesuje cię jak zrobić ozdoby na każdą okazję - obojętnie czym się interesujesz i czym pasjonujesz u nas znajdziesz odpowiedzi na każde pytanie - bądź pewny, że nie pozostawimy go bez odpowiedzi.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Łódź przewodnik »

  Weekendowa wycieczka po Łodzi z rodziną. Któż z nas nie chciałby oderwać się na chwilę od szarej codzienności i zagłębić w tętno miasta, które żyje własnym, jeszcze odrobinę historycznym życiem, kryjąc w swoich zakamarkach piękne historie, wspaniałe postaci i niecodzienne zabytkowe obiekty. Takim miastem jest bez wątpienia Łódź. Pozwólmy jej odkryć się z innej niż w książkowych przewodnikach strony. Ceniony przewodnik oprowadzi Państwa po Łodzi. Andrzej Maciejczyk, jako pilot zorganizowanych grup turystycznych, przedstawi zabytki, o których pisze na swojej stronie internetowej. Łódź to piękne miasto, które potrafi zaskoczyć, oczarować i zadziwić każdego – zarówno wieloletniego mieszkańca jak i przejeżdżającego, przypadkowego turystę. Wie o tym doskonale pan Andrzej Maciejczyk, który jako przewodnik po Łodzi, odkrył już jej wszystkie tajemnice, uroki i zakamarki. Przewodnik miejski chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, opisując historie w niezwykły i magiczny sposób, jednocześnie pozwalając słuchaczowi przenieść się w zupełnie inną rzeczywistość i odkryć to miasto od podszewki, od nowa. Przewodnik doskonale zna również wszystkie zabytki Łodzi, zarówno te najbardziej popularne jak i te najmniej znane. Będąc w tym mieście warto więc skorzystać z usług przewodnika i przeżyć niezapomnianą przygodę zwiedzając zabytkowe, przedwojenne fabryki, Manufakturę Łódzką, Księży Młyn, deptak na ulicy Piotrkowskiej i mieszczańskie kamienice.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »