Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'parkiet':

 • Tarasy Kraków »

  Chcesz aby Twój dom wyglądał niesłychanie gustownie? Jeśli tak to musisz zaciekawić się prawdziwym drzewem. Tylko wysokiej jakości materiały sprawiają, że ostateczny wynik odbiera dech. Nasza firma para się tworzeniem różnorodnego typu konstrukcji drewnianych. W swojej propozycji mamy w szczególności panele oraz schody wykonane z autentycznego drewna. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, odnajdziecie tam dotychczas zrealizowane zadania. Jeśli coś jest dla was niezrozumiałe to wystarczy że zadzwonicie. Udzielimy odpowiedzi na każde pytania! Zaręczamy, że kupione u nas elementy będą wam służyć całe lata. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Deski podłogowe »

  Pacific Line to produkty najwyższej jakości – wyjątkowe podłogi wykonywane wyłącznie na zamówienie Klienta. Charakteryzują się wyjątkową selekcją użytych materiałów oraz starannością wykonania. Nasza firma wykorzystuje nie tylko najlepsze drewna egzotyczne sprowadzane z krajów Azji czy Afryki, ale także niezwykłą technologię lakierniczą, która gwarantuje stabilność i piękny wygląd państwa podłogi przez wiele wiele lat. Drewno, którego użyliśmy do produkcji jest niezwykle twarde, dlatego nasze podłogi unikają kłopotliwego cyklinowania i renowacji. Nasza oferta zaspokoi więc najbardziej wymagających klientów.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lakierowanie i cyklinowanie parkietu »

  Decyzja o zakupie podłogi drewnianej powinna być gruntownie przemyślana. Podłogę drewnianą powinno się dopasować do warunków występujących w pomieszczeniu. Poza tym wybór rodzaju parkietu np. podłogi egzotyczne ma wpływ na metodę jego ułożenia. Gatunek parkietu ma wpływ o tym, jaki rodzaj lakieru wykorzystać i jak konserwować drewno, wykonać cyklinowanie i olejowanie. Prawidłowo położona podłoga to czas liczony w dziesiątkach lat, a czasem w kach lat. Firma proponuje zaangażowanie fachowców,których doświadczenie jest gwarancją trwałości i uroku drewna. Drewniana podłoga to cykl specjalistycznych usług parkieciarskich, rozpoczynają się od odpowiedniego doboru gatunku drewna, a kończą się na cyklinowaniu i ułożeniu warstwy ochronnej poprzez wykonane olejowanie. Tylko duża praktyka pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek w przyszłości. Parkieciarz ma za zadanie uznać czy podłoże nie jest pyliste bądź nierówne, czy deski należy ułożyć na jastrychu anhydrytowym, macie rozprzęgającej lub na legarach. Proponujemy korzystanie z naszych usług i zapraszamy do uczestnictwa na forum parkieciarskim.

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »