Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'portal':

1 · 2 · następna strona »
 • Portal katolicki »

  Deon.pl - to portal katolicki nie tylko dla ludzi wierzących. Bóg, religia i teologia to nie jedyne tematy, które podejmowane są na łamach serwisu. Deon.pl jest z jednej strony rzetelnym serwisem informacyjnym prezentującym bieżące wiadomości ze świata. Z drugiej zaś strony jest portalem web 2.0 łączącym ludzi dla których wiara, duchowość i życie wewnętrzne nie są bez znaczenia. Deon.pl dużo uwagi poświęca życiu rodzinnemu - ojcostwo, eros, małżeństwo - codzienności każdego człowieka i tematowi psychologia. W portalu podejmowane są trudne tematy takie jak: walka z depresją, wychowanie dziecka czy religie świata. Użytkownicy mogą tu znaleźć również zupełnie nie związane z życiem duchowym porady zdrowotne czy kalendarz imieniny. Dla członków kościoła i nie tylko przygotowane zostały działy katecheza, zawierający rekolekcje na Wielki Post i informacje o osobie Jana Pawła 2 oraz parafie publikujący bazę kościołów i godziny mszy świętych w całej Polsce. Dla aktywnych warto polecić dział pielgrzym oraz czytelnia prezentujący czasopisma katolickie. Jako, że to ludzie są dla portalu Deon.pl najważniejsi, nie można nie wspomnieć o forum, gdzie można dyskutować, dzielić się doświadczeniami i mądrze kłócić na każdy temat.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gospodarz.pl - portal rolniczy »

  dopłaty dla rolników,portal rolniczy,serwis rolniczy,dopłaty unijne,maszyny rolnicze,ogłoszenia,rolnik, gospodarz,praca rolnictwoGospodarz to portal rolniczy stworzony z myślą dla rolników i wszystkich związanych z rolnictwem. W serwisie znajdziesz artykuły rolnicze, dowiesz się jak starać się o dopłaty unijne dla rolników. Znajdziesz również ogłoszenia dla rolników, ogłoszenia o prace dla rolników, znajdziesz również oferty maszyny rolnicze. Porady dla rolników oraz pytania do eksperta to również znajdziesz na naszym portalu.Gospodarz.pl - portal rolniczy, serwis rolniczy dla rolnikówGospodarz to portal rolniczy stworzony z myślą dla rolników i wszystkich związanych z rolnictwem. W serwisie znajdziesz artykuły rolnicze, dowiesz się jak starać się o dopłaty unijne dla rolników. Znajdziesz również ogłoszenia dla rolników, ogłoszenia o prace dla rolników, znajdziesz również oferty maszyny rolnicze. Porady dla rolników oraz pytania do eksperta to również znajdziesz na naszym portalu.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • SYSTEM FIRM BUDOWLANYCH »

  Firmy budowlane w systemie internetowym. Prezentujący nowoczesne usługowe firmy budowlanewykonujące remonty, budowy domów z Warszawy, Poznania, Gdańska, Szczecina, Wrocławia, Krakowa, Łodzi i Katowic System budowlany zawiera ceny usług budowlanych, zlecenia budowlane dla firm, materiały budowlane z głównych rejonów Polski. Budujemy strony www dla firm budowlanych.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal kobiecy »

  Portal Falvit.pl to po prostu portal kobiecy gromadzący różnorakiego typu porad dla kobiet. Na stronie tej także znajdują się recenzje filmów które można by określić jako – filmy dla kobiet. Ciepło zapraszamy Panie do wejścia na portal dla kobiet, będziecie w stanie w tym serwisie na pewno ciekawe artykuły. Towar ten to witaminy dla kobiet Falvit zawierające takie rzeczy jak folacyna zaplanowany mając na uwadze potrzeby kobiet. Dzięki starannej kompozycji witamin i minerałów dostraja funkcjonowanie organizmu, a jego sukcesywne stosowanie zaspokaja dobowe potrzeby na składniki odżywcze. Do stosowania w stanach sporego zapotrzebowania na składniki mineralne oraz witaminy przede wszystkim dla kobiet.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie kobiety »

  Sporo kobiet z pewnością jest zainteresowanych tematem ich zdrowia i podobnych tematów dotyczących kobiet. Na naszym portalu odnajdziesz teksty na temat zdrowa kobiety, antykoncepcji, bezpiecznego seksu, a również najświeższych trendów w modzie, czy makijażu. Mamy już wierne grono użytkowniczek, przystąp do nich i ty.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gwiazdy - portal »

  Czerwone dywany, tłumy fanów – jeżeli pociąga cię sława, masz nareszcie szansę postawić pierwszy krok na drodze do dużej popularności. Nie każdy z niemal czterdziestu milionów ludzi zdoła dostać się do programów takich jak „Mam talent”, jednak z całą pewnością wiele jest osób, którzy mają niezwykłe umiejętności. Może warto je zademonstrować innym? Na mojej stronie masz szansę zademonstrować niezwykły talent, a również opowiedzieć nadzwyczajne historie ze swojego życia. Tak jak w telewizyjnym programie konsumenci będą oceniać występye innych. Właściwie każdy ma szansę zostać gwiazdą, wystarczy jedynie nakręcić film komórką i wysłać na naszą stronę.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Geje »

  Jak wiadomo nie od dziś Polska nie należy do krajów tolerancyjnych. Daleko nam jeszcze do zachodu Europy, gdzie nikogo nie dziwi już widok dwóch mężczyzn trzymających się za rękę. Jako, iż bardzo się to nam nie podoba postanowiliśmy założyć portal gejowski, gdzie każdy o odmiennej orientacji seksualnej znajdzie miejsce dla siebie. Baza klubów jaką sporządziliśmy pomoże Wam odnaleźć inne osoby o podobnej orientacji. Z pewnością nasz portal okaże się przydatny homoseksualnej społeczności. Tak więc nie traćcie czasu i jak najszybciej zapoznajcie się z naszą witryną.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje w innowacje »

  „Wynalazek to jeden procent inspiracji i dziewięćdziesiąt dziewięć procent wytrwałości”
  Thomas Edison, przedsiębiorca, jeden z najbardziej znanych wynalazców na świecie.

  Inwestycje w Innowacje jest nowoczesnym portalem finansowym. Naszym głównym celem jest promocja szeroko pojętej innowacyjności oraz kreatywności. Jesteśmy platformą łączącą inwestorów z podmiotami (osobami fizycznymi oraz firmami) poszukującymi kapitału. Pragniemy przedstawić szerokiej publiczności kulturę innowacyjności oraz wszelkie źródła finansowania innowacji tj. dotacje, granty, kredyty, pożyczki, finansowanie z sektora Venture Capital/ Private Equity, fundusze pożyczkowe, inwestycyjne itp.
  Zakres tematyczny portalu:
  - promocja innowacji: prezentacja definicji, rodzajów oraz źródeł finansowania innowacyjnych przedsięwzięć
  - prezentacja ogłoszeń podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych poszukujących kapitału
  - katalog instytucji finansowych oraz inwestorów
  - prezentacja literatury biznesowej
  - forum poświęcone tematyce innowacji oraz biznesu
  Projekt polegający na utworzeniu oraz funkcjonowaniu portalu we wczesnej fazie rozwoju uzyskał dofinansowanie w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
  Administratorem i właścicielem portalu jest EUROPG INVESTMENTS Sp. z o.o., spółka należąca do grupy kapitałowej European Projects Group Sp. z o.o.

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ślub »

  Przygotuj wasz ślub portalem społecznościowym. Ten serwis ślubny to oszałamiająca strona, w jakiej odkryjecie wiele zachęcających tekstów dotyczących planowania uroczystości weselnych. O ile chcecie zaplanować odpowiednio na Wasze wesele możecie zapisać wyjątkowy notatnik i spisywać wszystkie notatki powiązane z Waszym weselem. Trafne zaprojektowanie ślubu nie będzie proste o czym wskazują liczne ustalenia na tym forum ślubnym. W tej chwili zdołasz odwiedzić na stronę i przyłączyć się do fenomenalnej grupy przyjaciółek, które planują własne wesele i ślub. Jeśli chcesz organizować ślub dużo wcześniej to nie zdołasz zapomnieć, aby zająć trafne firmy i fotografa na uroczystości weselne. Nad wyraz ważnym elementem jest także zlecenie odpowiedniego stroju na ów moment. Istnieje dużo możliwości na zmniejszenie wydatków wesela i tylko dlatego odnajdziesz w tym miejscu wiele obniżek i rabatów na wolne terminy proponowane poprzez firmy weselne. Jedynie w tej chwili możesz także analizować prześliczne suknie ślubne nie wychodząc z domu. Właśnie ten serwis jest ustawiony właśnie po to żeby zorganizowane ślub i wspaniałe wesele przeleciało bez jakichkolwiek zmian.

  Data dodania: 09 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sensacje »

  Świat zagranicznych wokalistów jest fenomenalny. Od czasu do czasu moglibyśmy otrzymać wiadomość o niesłychanych kiczach i kaprysach. Dziesiatki informacji o wokalistach, przeczytamy w Party.Brukowiec informuje nas o najświeższych wydarzeniach. Marcin Hakiel i Małgosia Foremniak, co oni załatwiali ostatnimi czasy razem? Czy te kozaki odpowiadają na Nataszę Urbańską? Czy pasuje Edycie Zając prekursorska fryzura? Ciągle wam mało? Z kim widzi się Emma Button, a dlaczego Kamila Łapicka była na diecie? Dokąd udała się na wczasy Ania Mucha? Co odkrywczego mówi się w świecie seriali? Ten związek nie może egzystować. Ognisty romans połączył Martę Trzebiatowską i Andrzeja Chyrę. Który odkrywczy wideoklip puściła ostatnio Doda?

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sosnowiec - Śląsk »

  Nowatorski serwis informacyjny dla wszystkich powiązanych z cudownym miejscem Śląska którym jest Sosnowiec. Interaktywny serwis umożliwiający każdemu użytkownikowi publikowanie wydarzeń i poszerzanie bazy interesujących i pożytecznych lokalizacji na terenie miasta.

  Sprawdź sam, masz pewną firmę, potrzebujesz dodać ogłoszenie, masz ważną wiadomość, wiesz o intrygującej imprezie, chcesz pochwalić swoimi zdjęciami?

  Zapraszamy! Buduj z innymi mieszkańcami niezwykły vortal miasta Sosnowca!

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gliwice »

  Portal miasta Gliwice przedstawiający dużo przydatnych i ważnych wiadomości o mieście Gliwice.

  Aktualności ważne dla każdego obywatela i gości odwiedzających miasto, wydarzenia kulturalne, koncerty i spotkania, imprezy sportowe, informacje policyjne, wiadomości z pozostałych miast śląska, prezentacja zdjęć, ogłoszenia regionalne oraz szeroka baza firm w tej okolicy.

  Zapraszamy do unikatowego portalu społecznościowego grupującego osoby mieszkające w Gliwicach - nie mieszkaj sam w tym pięknym mieście!

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ślub »

  Chyba wszyscy wspólni przyjaciele są po ślubie i ciekawisz się czy to jest czas na małżeństwo? Nie sugeruj się namowom przyjaciół, przecież to powinna być konkretna decyzja! O ile postanowisz, że wesele już wkrótce, skorzystaj z wskazówek zamieszczonych na naszym serwisie ślubnym! Wierszyki na podziękowania, przepisy na ciasta weselne czy obyczaje ślubne przestają być dużym kłopotem! U nas odszukasz również bogatą listę firm weselnych, na której wybierzesz sale weselną, kamerzystę czy suknię ślubną. Niewątpliwie to nie finał. Przy naszym portalu funkcjonuje prężne forum ślubne, które potrafi pomóc w rozwiązaniu problemów, których na innym portalu nie dało się przeskoczyć. Zorganizuj sobie wesele jak z telewizji.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekologia »

  Czy interesujesz się ekologią? Już teraz koniecznie wstąp na ten serwis ekologiczny i poznaj najnowsze wiadomości dotyczące odnawialnych źródeł energii. Właściwa ochrona środowiska jest to niezmiernie wart uwagi aspekt otoczenia. Możliwe, że planujesz właśnie kupno przydomowej oczyszczalni ścieków. Jeżeli tak właśnie jest to w tym miejscu dowiesz się jakie powinno się odpowiednie rodzaje dobrać i nie zapłacić dużo. Miejsce instytucji ekologicznych to idealne miejsce na zaprezentowanie Waszej firmy dla osób interesujących się odnawialnymi źródłami energii. Ochrona środowiska nie należy do płaszczyzn prostych skutkiem tego też sporo wrogości spotyka na swojej procedurze. Wobec tego też znacznym jest, ażeby wybrać między dobrem ludzi a prowadzeniem nietkniętego otoczenia naturalnego. Ciężki wybór wpłynie na mnogość kłopotów. Serwis ten jest oparta przede wszystkim na uchwałach znawców w niniejszej domenie. Skutkiem tego nie wynajdziesz tutaj tekstów kłopotliwych. Bieżący rozwój technologiczny umożliwia na hamowanie skutkom działania osób i firm w otoczeniu co o wiele naprawia funkcjonowanie ekologii jako edukacji zdobytej pouczeniem i obserwacjami.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża »

  Największym skarbem jakiego wyczekują rodzice jest dziecko. W wortalu tym znajdziesz dużo rad i wpisów dotyczących wychowania dzieci oraz informacji dotyczących przystosowania domu na przyjście dziecka. Bardzo przydatną rzeczą jest także wszechstronny katalog z produktami przeznaczonymi dla dzieci i rodziców. Już dzisiaj możesz dołączyć do ogromnej społeczności rodziców, spotkać nowych przyjaciół i wymieniać się doświadczeniami z innymi rodzicami. Porady tworzone są przez doświadczonych rodziców wspaniałych dzieci. Serwis ten zawiera także wszelakie potrzebne i niezbędne tematy dotyczące ciąży i porodu.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal turystyczny »

  Portal Turystyczny fotourlop.pl jest adresowany do tych wszystkich, którzy lubią podróżować i fotografować. Każdy może zobaczyć galerie zdjęć już istniejące lub dodać swoją galerię. Forum dyskusyjne na temat wakacji, ciekawych miejsc w Polsce, Europie i na Świecie. Może być inspiracją dla tych, którzy nie wybrali miejsca na wakacje. Portal nie jest związany z żadnym biurem podróży i wszystkie wpisy na stronie są autorskie., Portal turystyczny fotourlop.pl, forum turystyczne, Portal Turystyczny fotourlop.pl, forum turystyczne

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakłady mięsne, ubojnie, rozbiór mięsa, wędliny tradycyjne »

  Serwis FirmyMiesne.pl powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy stawiają na
  rozwój, szukają najlepszej oferty mięsa i wędlin na rynku oraz rozwiązań
  pozwalających odnieś sukces na bardzo konkurencyjnym i wymagającym rynku
  handlu spożywczego oraz HoReCa. Jeśli prowadzisz sklep ogólnospożywczy,
  mięsny, hurtownię mięsa i wędlin, jesteś dystrybutorem, eksporterem,
  właścicielem/kierownikiem restauracji, firmy cateringowej, hotelu, baru fast
  food to zapraszamy na portal www.FirmyMiesne.pl - gdzie znajdziecie tylko
  najlepsze firmy i produkty mięsne.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurier łukowski »

  Na opisywanej teraz wirynie znajdziecie sporo artykułów dotyczących gminy Łuków. Jeśli chciałbyś być na bieżąco i mieć pojęcie co się dzieje w lokalnym sporcie, w urzędach oraz polityce koniecznie zobacz portal informacyjny miasta Łuków. Dzięki temu masz w zasięgu ręki zupełnie warte uwagi nowniki uzupełnione o filmy i zdjęcia. Poznasz rozkład jazdy pociągów czy też reperturar w kinie. Całkowicie za darmo możesz przewertować nasze archiwum artykułów. Jesteś biznesmenem i chcesz się zareklamować? Taka możliwość jest na witrynie infolukow.pl !

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza baza noclegowa! »

  Zapraszamy serdecznie Państwo do nowego turystycznego serwisu internetowego; nocuje.net. Oferujemy nowoczesna wyszukiwarkę miejsc noclegowych w Polsce, wycieczki zagraniczne ( także last minute ), wiele poradników czy przewodników turystycznych. Nocuje.net to niezbędnik turysty. Zachęcamy też obiekty noclegowe do bezpłatnego dodania swojej oferty na mały naszej bazy noclegowej. Serdecznie zapraszamy!:)

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal katolicki »

  Prawie całe społeczeństwo polskie wyznaje katolicyzm, który zakorzeniony jest w naszej tradycji blisko 10 wieków. Chrzest Polski miał miejsce w 966 r. i od tamtej pory nasza wiara krzewiona była na ziemiach polskich. Portal powstał dla wszystkich ludzi zainteresowanych naszą religią, a także dla tych, którzy ją wyznają.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »