Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Praca':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Prace maturalne »

  Chyba większość maturzystów przynajmniej przez chwilę zastanawiała się nad tym, czy nie pójść na łatwiznę i nie ściągnąć gotowej prezentacji na maturę ustną z języka polskiego z Internetu bądź zlecić napisanie takiej pracy komuś bardziej doświadczonemu. Wynika to przede wszystkim z niewiedzy, jak należy takie prezentacje maturalne pisać – jest to przecież pierwsza tak poważna praca do napisania w życiu każdego licealisty. Pisane dotąd w domu lub na lekcji wypracowania maturalne to zupełnie inna bajka – oparte na jednej lekturze czy nawet na jej fragmencie, dotyczyły wybranego zagadnienia. Tutaj natomiast od ucznia wymaga się znajomości kilku lektur i dodatkowych tekstów, umiejętnej ich analizy i syntezy materiału, a następnie – stworzenia piętnastominutowego wystąpienia opartego na jakimś motywie przewodnim. Nic więc dziwnego, że prace maturalne niejednokrotnie wzbudzają w uczniach strach. A najłatwiejszym rozwiązaniem jest właśnie ściągnięcie gotowej pracy z sieci lub poproszenie kogoś o pomoc w jej napisaniu.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace maturalne »

  Drogi maturzysto, czy zastanawiałeś się kiedyś, skąd biorą się te wszystkie prezentacje maturalne w serwisach edukacyjnych? Przecież rzetelne napisanie takiej pracy zajmuje jednak chwilę czasu. Czy nie dziwiło cię nigdy, kto pisze te prezentacje? Oczywiście jeśli chodzi o ogólnodostępne i darmowe serwisy edukacyjne, treści tam umieszczane są zazwyczaj przez użytkowników. Zatem to tylko od dobrej woli maturzysty takiego jak ty zależy, czy podzieli się z innymi swoją pracą. Takie prace maturalne wystarczy skopiować, trochę przerobić i można je już przedstawiać jako własne. Większą popularność zyskuje jednak pisanie prac na zamówienie – proceder oczywiście nie do końca legalny, więc ów biznes kwitnie głównie w Internecie, gdzie zarówno osoba zlecająca jak i wykonująca zlecenie czują się bardziej anonimowo. Prawda jest niestety brutalna – owszem, często zajmują się wykonywaniem takiej pracy studenci pragnący sobie dorobić, jednak najczęściej są to po prostu… nauczyciele języka polskiego. Trzeba uważać, by nie trafić w sieci na swojego.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace maturalne »

  Młodsza koleżanka poprosiła mnie ostatnio o pomoc przy napisaniu prezentacji na maturę ustną z języka polskiego. Przypomniała mi się moja klasa trzecia liceum i prezentacje maturalne tworzone na ostatnią chwilę przez moich kolegów i koleżanki z klasy. Ze mną zresztą nie było inaczej – swoją pracę przygotowałam o tyle, że wybrałam we wrześniu jej temat, a w styczniu przygotowałam konspekt. A zrobiłam to wyłącznie dlatego, że trzeba było złożyć je gotowe do naszych teczek w sekretariacie szkoły. Każdy z nas zostawił prace maturalne na ostatnią chwilę. I wbrew wcześniejszym groźbom naszej polonistki, nikt od tego nie umarł, niebo nie pękło, a jej nie trafiła apopleksja. Co więcej, zdaliśmy wszyscy, uzyskując całkiem zadowalające wyniki. Jedni przygotowywali wystąpienia na dzień przed egzaminem lub w przerwach pomiędzy pisemnymi, a niektórzy zlecili napisanie prac osobom bardziej kompetentnym. Kilkoro ryzykantów nie przygotowało się w ogóle, licząc na szczęście, natchnienie i przychylność komisji. Jakkolwiek lekko do tego podeszliśmy – zdawalność w mojej klasie była stuprocentowa.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca wykończeniowa »

  Kilka słów na temat pac wykończeniowych. Prace wykończeniowe jakie wykonywane są w budownictwie są długotrwałe i precyzyjne.. Prace wykończeniowe spotykane w budownictwie musza być wykonywane dokładnie i starannie, ponieważ jedynie w taki sposób nasi klienci będą w stanie zainteresować się nasza pracą, a jednocześnie pomoże nam

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gospodarz.pl - portal rolniczy »

  dopłaty dla rolników,portal rolniczy,serwis rolniczy,dopłaty unijne,maszyny rolnicze,ogłoszenia,rolnik, gospodarz,praca rolnictwoGospodarz to portal rolniczy stworzony z myślą dla rolników i wszystkich związanych z rolnictwem. W serwisie znajdziesz artykuły rolnicze, dowiesz się jak starać się o dopłaty unijne dla rolników. Znajdziesz również ogłoszenia dla rolników, ogłoszenia o prace dla rolników, znajdziesz również oferty maszyny rolnicze. Porady dla rolników oraz pytania do eksperta to również znajdziesz na naszym portalu.Gospodarz.pl - portal rolniczy, serwis rolniczy dla rolnikówGospodarz to portal rolniczy stworzony z myślą dla rolników i wszystkich związanych z rolnictwem. W serwisie znajdziesz artykuły rolnicze, dowiesz się jak starać się o dopłaty unijne dla rolników. Znajdziesz również ogłoszenia dla rolników, ogłoszenia o prace dla rolników, znajdziesz również oferty maszyny rolnicze. Porady dla rolników oraz pytania do eksperta to również znajdziesz na naszym portalu.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Gorlice »

  Ogłoszenia Gorlice to strona dla każdej osoby pragnącej dowolną rzecz sprzedać, kupić lub również wynająć. Serwis gorlicki zawiera głównie oferty z tego rejonu dzięki temu transakcje są błyskawiczne i łatwe do przeprowadzenia. Bardzo ważne dla istnienia portalu jest fakt ze jest on prowadzony przez tutejszych mieszkańców, bo to oni dodają ogłoszenia. Cały serwis jest darmowy, związku z tym każdy może oglądać jego zawartość. Gorlice to centrum południowej części naszego państwa i dla tego nie dużego grona został stworzony serwis ogłoszeniowy. Korzystaj z sieciowej giełdy ogłoszeniowej.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma w Irlandii | czyli biznes na wyspie dla każdego. »

  Portal z pomocnymi informacjami na temat zakładania oraz prowadzenia własnej firmy w Irlandii.
  Znajdziesz tutaj najpotrzebniejsze informacje o tym co należy zrobić przed założeniem firmy, jak prowadzić księgowość, gdzie ubiegać się o dotacje oraz wiele wiele innych potrzebnych do prowadzenia własnego biznesu na zielonej wyspie.
  Możesz

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca sezonowa »

  Praca to konieczność, ale również przyjemność. Musimy znaleźć pracę, która z całą pewnością sprawi nam wiele przyjemności i będzie satysfakcjonująca. W Internecie praca jest bardzo popularnym tematem, a więc wystarczy jak wjedziesz do sieci i poszukasz czegoś odpowiedniego dla siebie.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowy Sącz »

  Nowosądecki serwis, w którym możesz publikować swoje ogłoszenia dotyczące jednego działu ze wszelkich wymienionych w prawej nawigacji. Publikacja ogłoszenia następuje po jego moderacji zazwyczaj po parunastu godzinach. Cały serwis jest intuicyjny, prosty w obsłudze, aby internauta mógł sobie poradzić z wysłaniem ogłoszenia. Kategorie pogrupowane są według alfabetu między innymi występują: nieruchomości, meble oraz praca Nowy Sącz. Za wyjątkiem normalnych ogłoszeń istnieje szansa publikowania ofert płatnych, które są wyróżnione na pierwszej stronie. Chcesz sprzedać, kupić przedmiot w Nowym Sączu nasz serwis Ci to ułatwi bez opuszczania domu.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poznanik.pl - Ogłoszenia Poznań »

  Darmowe ogłoszenia ze zdjęciami z Poznania i okolic. Serwis umożliwia darmowe publikowanie ogłoszeń wraz ze zdjęciami oraz darmowe przeglądanie ogłoszeń przez użytkowników. Nie wymagamy rejestracji ani logowania. Ogłoszenia aktywowane są przez link w mailu. W niedługim czasie dostępne będzie wyróżnianie ogłoszeń za pomocą SMS (koszt 2,44zł z VAT). Standardowy czas wyświetlania ogłoszenia w serwisie wynosi 2 miesiące. Codziennie wiele nowych ogłoszeń w popularnych kategoriach takich jak: kupię lub sprzedam, nieruchomości, motoryzacja, zdrowie i uroda, praca. Poznański Serwis Ogłoszeniowy Poznanik.pl umożliwia także wykup miejsca reklamowego w postaci banerów, watermark oraz innych. Codziennie kilkaset wyświetleń strony. Dzięki naszemu serwisowi w szybkim czasie znajdziesz to czego szukasz.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z portalu ogłoszeniowego firmy oraz osoby prywatne z Poznania i okolic. W razie pytań prosimy o kontakt na stronie.
  Cena baneru reklamowego ( zależna od wielkości).
  Ogłoszenia Poznań

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wzory CV »

  Podczas poszukiwania pracy bardzo ważne jest, by dysonować profesjonalnie przygotowanym CV. Dlatego też powstała strona internetowa dostępna pod adresem wzorycv.info. To właśnie tam znajdziesz mnóstwo interesujących szablonów CV, które na pewno wpłyną pozytywnie na atrakcyjność twojego profilu.
  Zresztą sam zobacz dostępne wzory, przecież masz je tam za darmo! Wejdź, pobierz, wypełnij i ciesz się profesjonalnym CV! Jedynie co życzyć, to samych sukcesów! Zapraszam na stronę.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »

  Już piąty rok pomagamy maturzystom w pisaniu prezentacji maturalnych. Tworząc stronę nie zdawaliśmy sobie sprawy, iż tak wielu maturzystów skorzysta z naszych usług. Dzięki nam wielu maturzystów zdało maturę ustną z języka polskiego na najwyższy z możliwych wyników. Jeśli zdajesz w tym roku maturę, możesz poprosić nas o pomoc w przygotowaniu pracy. Jak już wspominaliśmy na początku zajmujemy się tym już od kilku dobrych lat, więc jesteśmy gwarancją wysokiej jakości. Z nami Wasza prezentacja maturalna będzie na naprawdę wysokim poziomie.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca w dużym mieście »

  Szukasz pracy w swoim rejonie i poszukiwania te są bezowocne? Zastanawiasz się nad swoją przyszłością? Może czas pomyśleć o przeprowadzce do większego miasta? W naszym serwisie znajdziesz najnowsze oferty i ogłoszenia pracy, w miastach jak praca warszawa, praca kraków i inne. Nasze oferty są one pogrupowane również wg zawodów jak praca księgowa, praca dla kierowcy i inne. Nie zwlekaj, wejdź na www.liderpracy.pl i zdobądź upragnioną pracę.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca maturalna »

  Na pewno zaczynacie się już zastanawiać jak będzie wyglądał Wasz egzamin dojrzałości. Wszak zostało do niego już tylko trzy miesiące. Z Własnego doświadczenia mogę powiedzieć tylko, iż najbardziej stresująca jest część ustna. Zdawać ją będziecie z takich przedmiotów jak język angielski, oraz język polski. My zajmujemy się pomocą w tej drugiej dziedzinie. Tak więc jeżeli nie wiesz jak ma wyglądać Twoja praca maturalna możesz zgłosić się od nas z pomocą. Z pewnością będziesz zadowolony, gdyż zajmujemy się pisaniem prac już od kilku lat.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oszczędzanie pieniędzy »

  W dzisiejszym świecie wszystko można nabyć za pomocą pieniędzy. Szkoda, że powinno się je wcześniej zdobyć. Dlatego powinno się wykonywać pracę. Jedynie tym sposobem możemy zdobyć środki pieniężne. Chyba że persona ma szczęście w grach hazardowych. Niestety są jednak pojedyncze przypadki. Praktycznie każdy po ukończeniu nauki chce podjąć pracę. Z wielorakim efektem. Niestety lokalny rynek pracy jest bez środków do zatrudniania. Gros młodych ludzi po skończeniu liceum zasila rzeszę bezrobotnych. Niektórzy z nich bardzo długo przebywają na utrzymaniu rodziców, podejmując zaledwie sporadyczną, dorywczą pracę. Na stronie znajdziesz wiele informacji odnośnie pozyskiwania pieniędzy i ich późniejszego oszczędzania.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku Holandia »

  Pracowałeś w Holandii lub innym kraju za granicą? Posiadasz dokumenty potwierdzające uzyskany dochód, np. jaaropgaafy w Holandii lub P45/P60/payslipy w UK lub Irlandii Pd? Pomożemy Ci uzyskać maksymalny zwrot podatku w najkrótszym możliwym czasie! Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu każdą sprawę doprowadzamy do końca. Możemy uzyskać zwrot podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii PD., Austrii, Niemiec, Holandii, Norwegii oraz USA. Osoby, które pracowały w Niemczech, mogą dodatkowo za naszym pośrednictwem uzyskać zasiłek rodzinny (Kindergeld).

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Anglii »

  Jeśli pracowałeś legalnie w Wielkiej Brytanii, możesz uzyskać zwrot podatku. Wystarczy że posiadasz dokument potwierdzający dochód: P45, P60 lub payslipy. Nasze biuro przygotuje cały wniosek, prześle do odpowiedniego urzędu i zadba, aby odzyskana kwota była maksymalna. Uzyskasz z nami także zwrot podatku z Irlandii PD., Austrii, Niemiec, Holandii, Norwegii oraz USA. Jeśli pracowałeś w Niemczech, uzyskasz z nami zasiłek rodzinny (Kindergeld).

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Warszawa »

  Baza ofert pracy Gowork to największa w naszym kraju wyszukiwarka propozycji pracy. Można wyszperać tutaj oferty pracy zebrane ze wszystkich renomowanych stron www zawierających ogłoszenia z ofertami pracy. Korzystając z tej wyszukiwarki, należałoby pomyśleć nad pozostawieniem swojego CV, co może przyczynić się, że wkrótce dostaniemy interesującą ofertę pracy i będziemy mogli cieszyć się dużymi zyskami. Na dodatek na stronie Gowork jest dozwolone wyszukać opinię o pracodawcach z różnych branż i miast. Udając się na rozmowę kwalifikacyjną wskazane jest poznać się z bieżącymi opiniami na temat danego pracodawcy. Zmniejszy się dzięki temu niebezpieczeństwo, że np. nie otrzymamy wypłaty.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal turystyczny »

  Portal Turystyczny fotourlop.pl jest adresowany do tych wszystkich, którzy lubią podróżować i fotografować. Każdy może zobaczyć galerie zdjęć już istniejące lub dodać swoją galerię. Forum dyskusyjne na temat wakacji, ciekawych miejsc w Polsce, Europie i na Świecie. Może być inspiracją dla tych, którzy nie wybrali miejsca na wakacje. Portal nie jest związany z żadnym biurem podróży i wszystkie wpisy na stronie są autorskie., Portal turystyczny fotourlop.pl, forum turystyczne, Portal Turystyczny fotourlop.pl, forum turystyczne

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Anglia praca »

  Mieszkanie jak też praca w UK to nie sielanka. Na przekór temu, ogromna liczba mieszkańców naszego kraju dzień w dzień podejmuje decyzję o emigracji celem znalezienia łatwiejszego losu. Z życzliwością zapraszamy na stworzony przez nas gruntowny poradnik mówiący o legalnej pracy i mieszkaniu w Wielkiej Brytanii. Przed podjęciem decyzji o opuszczeniu domu rodzinnego, sprawdź jakie szanse a także jakie zagrożenia nakreśla przed tobą życie oraz podjęcie pracy w Wielkiej Brytanii, ażebyś po kilku tygodniach nie był zaskoczony faktem, iż w brytyjskich fabrykach nie ma lekko, a życie na emigracji nie jest usłane różami. Jedynie w opracowanym przez nas przewodniku odszukasz informacje dotyczące wszelkiego typu formalności, które należy wypełnić, ażeby podjąć zatrudnienie w Anglii, w jakim mieście najszybciej ją otrzymasz i w jaki sposób najszybciej zaaklimatyzujesz się w obcym dla ciebie kraju.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »