Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'projektowanie wnętrz':

 • Projektowanie Wnętrz Warszawa inprojekt »

  Inprojekt to warszawska firma zajmująca się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Całościowy projekt poprzedzony jest konsultacjami z inwestorem dotyczącymi jego preferencji estetycznych, funkcjonalności oraz koncepcji wykończenia wnętrza. Wspólnie z klientem ustalany jest układ architektoniczny. Proponujemy także optymalizację budżetu i szacunkowy kosztorys. Dobrze zaprojektowane mieszkanie nie jest luksusem - to wygoda i przyjemność. Zapraszam.
  Na całość projektu składają się:
  • inwentaryzacja wnętrza
  • projekt architektoniczny
  • projekt instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej
  • pomoc przy wyborze odpowiednich materiałów wykończeniowych, mebli i dodatków
  • komputerowa wizualizacja projektu
  • dokumentacja projektowa i techniczna dla poszczególnych wykonawców
  • możliwość nadzoru autorskiego

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lunar meble biurowe »

  Lunar oferuje popularne meble biurowe dostępne w dużej ilości wariantów oraz ekskluzywne meble gabinetowe w okleinach naturalnych importowane z Hiszpanii. Kolekcje z Hiszpanii wyróżniają się pięknymi intarsjami i przez to delikatną własną linią wzorniczą. Fornirowane meble wykonane są z najszlachetniejszych gatunków drzew. Pionowe oraz poziome elementy ozdobne narożnikowe pokazywane przy biurkach, komodach i szafach nadają klasyczne wzornictwo wszystkim zestawom. Liczne prostokąty na bryłach mebli, nie rzucają się w oczy, co świadczy o kunszcie projektanta. Blaty biurek posiadają wbudowaną skórę: sztuczną lub droższą prawdziwą.
  Pozostałe systemy mebli pracowniczych i gabinetowych, które oferujemy wykonane są w melaminie. Podstawowe cenniki mebli biurowych dostępne są na Naszej stronie wraz z opisami technicznymi. Stały stan magazynowy umożliwia więc dostawę w ciągu 5 dni.
  Proponujemy także usługi w zakresie kompleksowego projektowania wnętrz biurowych, restauracji, banków, hoteli. Charakter projektowanych wnętrz dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i gustów Inwestora. Poważnym uzupełnieniem oferty są: stanowiska call center, meble metalowe, szafki kartotekowe metalowe i biurowe, szafy ubraniowe, regały aktowe, szafy aktowe, magazynowe, meble do wyposażenia sal konferencyjnych, krzesła, fotele.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Kraków »

  Tarna Design Studio realizuje głównie projekty wnętrz, jak salony czy kluby. Oferta obejmuje także przygotowywanie projektów scenografii teatralnej oraz grafik. Zapraszamy naszej pracowni - przy użyciu kreatywności a także stosownym komputerowym programom branżowym pomagamy urzeczywistniać wszystkie marzenia klientów.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Poznań, Kraków »

  Nasza firma zajmuję się od wielu lat projektowaniem oraz aranżacją wnętrz - niepowtarzalne mieszkanie dla Ciebie. W trakcie projektowania skupiamy się na funkcjonalności, prostocie rozwiązań oraz magii barw. Staramy się, aby mieszkanie zaprojektowane przez nas miało pełnię doznań wizualnych i zadowoliło każdego klienta. Nasza Firma zajmuje się kompleksowym wykończeniem aranżacyjnym domów. Naszym klientom proponujemy najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Dzięki doświadczonej kadrze jesteśmy uznawani za godnych polecenia wykonawców.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Katowice »

  Wnętrze nie musi być nudne i monotonne. najważniejsze jest aby stworzone wnętrze odpowiadało jego właścicielom. Ważna jest też współpraca wspólnie z architektem w zakresie wyposażenia wnętrz z przyszłymi jego użytkownikami. Każde wnętrze powinno odnosić się w sposób bezpośredni do jego przeznaczenia. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Warszawa »

  Istniejemy jako wspólnota projektowa realizująca projekty wnętrz i architektur. Możemy także zakończyć projekty wirtualizacji 3D podług żądań klienta, ścisle współdziałając z deweloperami. Nadzwyczaj entuzjastycznie akceptujemy projekty ambitne integrujące ergonomiczność i prostotę.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz »

  Pracownia NatusDESIGN. Prowadzenie projektu pod klucz. Dbamy o detale. Kreujemy przestrzeń nie tylko dekoracją. Projekty wnętrz współczesnych i stylizowanych. Projektowanie przestrzeni biurowych, projektowanie biur.Projektujemy na terenie całego kraju: Radom, Warszawa, Kraków, Białystok. Stawiamy na funkcjonalność i prostotę wnętrza. W ramach projektu prowadzimy nadzór autorski. Zajmujemy się projektami kompleksowymi a także projektami koncepcyjnymi.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz Warszawa »

  Biuro projektowe, które zatrudnia pracowników uważających aranżowanie wnętrz za swoje hobby. Dlatego również przygotowywane przez nich projekty są naprawdę fascynujące i na konkretnym poziomie. Zajmują się na równi aranżacjami firm, jak i mieszkań. Specjalizują się zwłaszcza w stylu modernistycznym, a na stronie firmy można przeglądnąć galerię aktualnych wykonań.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty wnętrz warszawa »

  Profesjonalizm niektórych przedsiębiorstw budowlanych pozostawia bardzo wiele do życzenia. Nasza firma prowadzona od dwudziestu lat zezwala nam na określenie, iż wiemy wszystko w tej dziedzinie i w pełni odpowiednio zajmiemy się Twoim domem, czy biurowcem podczas renowacji. Dopasowane niewygórowane ceny i całkowite doświadczenie w sferze oferowanych usług, ułatwia namjak najbardziej profesjonalne zajęcie się klientem. Wszyscy nasi klienci zadowoleni są z naszych usług i chwalą nas wśród swoich znajomych.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz »

  Planujemy wnętrza zarówno dla kontrahentów indywidualnych jak i dla przedsiębiorstw. Pomożemy ci na nowo umeblować twoje mieszkanie, oraz gabinet, czy też wnętrze sklepu. Dodatkowo nadzorujemy cały przebieg zrealizowania naszego projektu przez firmy wykonawcze. Możemy także polecić przetestowane przez nas firmy, jakie na pewno ukończą projekt, według początkowych założeń.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Milena Maciak - architektura wnętrz »

  Milena Maciak ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Architektury Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Od 2006r. prowadzi własne studio projektowe oferujące kompleksowe usługi projektowania wnętrz. Specjalizuje się w architekturze wnętrz domów i mieszkań. Zrealizowała kilkadziesiąt projektów, wiele z nich było publikowanych w prasie branżowej. Celem pracowni jest tworzenie indywidualnych, najwyższej jakości projektów o ponadczasowym charakterze.

  Zakres oferowanych usług:

  * projektowanie wnętrz mieszkalnych
  * projektowanie wnętrz użyteczności publicznej
  * projektowanie wnętrz biurowych
  * nadzory autorskie
  * projektowanie mebli

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Wrocław »

  Komodo Studio od wielu lat świadczy usługi aranżacji i projektowania wnętrz . Nasze projekty wnętrz tworzone są między innymi w miastach: Wrocław, Warszawa, Katowice. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty biur »

  Odpowiednie zaaranżowanie wnętrz biurowych ma istotny wpływ na kreatywność oraz skuteczność pracowników. Dodatkowe rośliny, zdrowe lampy oraz rozstawienie mebli nie jest jedynie nieznaczącą błahostką lecz ważnym warunkiem realnie oddziałującym na klimat i skuteczność prac biurowych. Officia rewitalizuje pokoje biurowe już od wielu lat, wyposażając je w estetyczne fotele gabinetowe, stoły konferencyjne oraz lady recepcyjne. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz »

  Oferta firmy obejmuje projektowanie zarówno wnętrz mieszkalnych jak i wnętrz użyteczności publicznej, a także elementów wyposażenia wnętrz, w tym mebli unikatowych. Kompleksowa usługa zawiera: - projekt posadzek; - projekt sufitów; - projekt lokalizacji punktów instalacji hydraulicznej, elektrycznej, telewizyjnej i internetowej; - dokładną lokalizację gniazd wtykowych, włączników i wyłączników; - rozmieszczenie mebli, sprzętu AGD, ceramiki sanitarnej; - projekty wszystkich mebli do zabudowy: projekty szaf wnękowych, projekt kuchni, projekt garderoby; - wykaz proponowanych mebli ruchomych, opraw oświetleniowych, elementów wyposażenia i dekoracji wnętrza wraz z ich nazwą i ceną; - wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych; - kolorystykę ścian; - wybór aranżacji okien: zasłony, wertykale, rolety, żaluzje itp. ; - aranżacje i wizualizacje wszystkich pomieszczeń w 3D; - projekty wykonawcze dla wykonawców poszczególnych branż.

  Data dodania: 05 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Projektowe Stylowy Projekt »

  Pracownia Architektoniczna Stylowy Projekt zaistniała z myślą o budowaniu niekonwencjonalnych i pomysłowych modeli. Realizujemy projekty związane z budową rozwiązań dla wnętrz bytowych a także towarowych takich jak: domów, mieszkań, apartamentów oraz powierzchni handlowych, usługowych i biurowych. Każdorazowy nasz zamysł jest dopasowany do odrębnych celów, zaplanowany pod względem funkcji i dopieszczony w każdym detalu. Jednocześnie, zawsze odznacza się pod względem estetycznym. Możemy zaproponować Państwu pomoc w aranżacji zarówno pojedynczego mniejszego pomieszczenia, jak i całego mieszkania lub biura. Dla klientów, którzy oczekują czegoś więcej, mamy również nadzór autorski oraz realizację inwestycji pod klucz. Jesteśmy na bieżąco z nowymi pomysłami ale także chętnie proponujemy standardowe budulce, takie jak drewno lub kamień. Ufamy, że każdy komponent posiada niebagatelną wartość w zorganizowaniu pełnego pomieszczenia, dlatego uzgadniamy je z właściwą czujnością, kładąc unikalny akcent na ścisłość aranżacji. Przygotowujemy przestrzenie w różnym trendzie w zależności od zamiłowań Klienta. Podstawą we współpracy z Państwem jest komunikacja oraz wzajemne zrozumienie. Dobro Klienta jest dla nas najlepszą nagrodą. Kooperacja z projektantem wnętrz ułatwia zachować nie tylko masę czasu oraz nerwów, towarzyszących dopieszczaniu upragnionej przestrzeni, ale także ułatwia okrojenie nakładów finansowych przez wyeliminowanie gaf i przeróbek. Dodatkowo, dzięki współpracy z wieloma instytucjami z branży, możemy uzgodnić korzystne upusty dla Klientów

  Data dodania: 17 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Architekci wnętrz Bydgoszcz »

  Aranżacja wnętrz jest trudniejszym zadaniem, aniżeli może się zdawać na pierwszy rzut oka. Z tej przyczyny najlepiej powierzyć projekty wnętrz w ręce fachowców. W Bydgoszczy takich specjalistów można wyszukać w Studio Dekor. Jest to firma, która specjalizuje się w kompleksowej aranżacji a oprócz tego wyposażeniu wnętrz. W większości wypadków przyjmuje zlecenia dotyczące pomieszczeń znajdujących się w stanie deweloperskim. Wobec tego dba o każdy szczegół wystroju, włączając w to meble. Projektanci działający w Studio Dekor to osoby, które mają długoletnie doświadczenie w swojej branży. Posiadają także dużo pasji do swojej pracy, co jest powodem dla którego proponują swoim klientom obsługę na tak wysokim poziomie. Każdy kto szuka doświadczonego projektanta wnętrz w Bydgoszczy zapewne ma obowiązek skorzystać z oferty Studia Dekor.

  Data dodania: 19 04 2021 · szczegóły wpisu »