Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'rachunkowość':

 • Faktura VAT »

  własnego biznesu również jest powiązane z prowadzeniem księgowości. Jeśli wyszukujesz porad z tej tematyki lub nie jesteś pewny jak musi być wydrukowana faktura VAT lub faktura korygująca to zachęcam do skorzystania z naszego bezpłatnego oprogramowania do drukowania dokumentów sprzedaży. Zachęcam do wizyty na naszej strony www i do zapoznania się z możliwościami oferowanymi przez nasz program. Zobacz jak może być prosta księgowość.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin »

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.
  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, kadry i płace.
  Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek.
  Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wydajemy Świadectwa Energetyczne.
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Jeżeli Państwa przedsiębiorstwo poszukuje sprawdzonego, profesjonalnego biura rachunkowego z Bydgoszczy, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Naszymi walorami są wieloletnie doświadczenie, kompetentna obsługa oraz zgrany zespół pracowników. Świadczymy usługi zarówno rachunkowo-księgowe, jak i w obszarze doradztwa podatkowego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego biura rachunkowego i szczegółowego zaznajomienia się z jego ofertą.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badanie sprawozdań finansowych »

  W dzisiejszych czasach nie sposób wyobrazić sobie sprawnego funkcjonowania w biznesie bez dostępu do informacji dostarczanych przez Rachunkowość. Jako pracownik naukowy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, doradca ministra finansów, współautor ustawy o rachunkowości i jej nowelizacji, biegły rewident, przewodnicząca komisji badającej sprawozdanie finansowe NBP w latach 1991-2003, przewodnicząca Komitetu Standardów Rachunkowości III kadencji, autorka wielu podręczników, większość swojego życia poświęciłam rozwojowi tej dyscypliny.

  Grupa MAC powstała w latach 90-tych jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony biznesu na usługi w obszarze audytu, doradztwa i szkoleń z dziedziny rachunkowości i controllingu. Jest zwieńczeniem mojej dotychczasowej pracy łączącej badania naukowe i doświadczenia praktyczne w zakresie rachunkowości.Decyzje strategiczne dla Państwa firm będą przygotowywane przez ekspertów controllingu i rachunkowości zarządczej, doradców w procesie legislacyjnym prawa bilansowego, twórców Krajowych Standardów rachunkowości.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Nasze biuro rachunkowe jest firmą, która cechuje się wysokim profesjonalizmem,
  oraz rzetelnością w realizowaniu wszelakich usług powiązanych z księgowością, kadrami,
  oraz płacami. Oprócz tego gwarantujemy generalną obsługę z zakresu doradztwa podatkowego.
  Warto skorzystać z naszych usług, oraz zawiązać dłuższą współpracę, albowiem przy
  wysokiej jakości oferowanych Państwu usług zapewniamy atrakcyjne ceny, czyli to
  co dla każdego przedsiębiorcy jest bardzo kluczowe. Nasza wiedza i kompetencja
  zaświadczona jest wieloletnim doświadczeniem, także znajomością rynku i sposobu
  funkcjonowania większości branż pojawiających się na rynku. Wielce wyspecjalizowany
  zespół pracowników, oprócz bogatych praktyk, posiada również dyplomy potwierdzające
  kompetencji i doskonałą znajomość przepisów powiązanych dokładnie z księgowością,
  prawem cywilnym.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Rzeszów »

  Biuro rachunkowe DORADCA z Rzeszowa poleca swoje usługi skierowane do bardzo dużychprzedsiębiorstw jak też osób prowadzących działalność gospodarczą. Nasza propozycja jest całościowa - doradzimy w temacie podatków, oferujemy też doradztwo prawne i prowadzenie ksiąg rachunkowych. Zapraszamy do naszego biura ewentualnie proponujemy kontakt telefoniczny firmom z całej Polski. Dzięki nam będziesz miał dojście do wykwalifikowanej obsługi księgowo-prawnej. Umożliwiamy również prowadzenie księgowości za pomocą kanałów kontaktowych takich jak sieć. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Nasza firma zajmuje posiada jedną z najlepszych kompleksowych usług doradztwa podatkowego. Wie każdy z nas jak ważnym elementem w dzisiejszych czasach jest rachunkowość jak i księgowość, która potrzebna jest w prowadzeniu różnorakich firm o przeróżnych tematykach. Nie ważne o czym będzie twoja działalność, najważniejsze jest to że musi ona posiadać osobę która zajmie się jej księgowością. Dlatego jeżeli poszukujesz osoby profesjonalnej, taniej, takiej która specjalizuje się w tej tematyce to koniecznie zgłoś się do nas. Doradca zajmie się przedstawieniem tobie umowy jak i rzeczy które będzie trzeba przeprowadzić dla twojej firmy. Zapraszamy

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe mokotów »

  Jesteśmy spółka księgowa z zasadami dla której najważniejsi są klienci i prowadzenie rachunkowości dla nich w prawidłowy sposób. Jeśli masz jakieś problemy z księgowością bądź rachunkowością to koniecznie powinieneś zgłosić się do nas. Prowadzeniem księgowości zajmujemy się od 11 lat. W tym czasie poznaliśmy techniki dobrej rachunkowości, a nasi pracownicy zostali profesjonalistami w tym zawodzie. Aktualnie posiadamy ponad 150 klientów którzy korzystają z naszej usługi. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biura warszawa »

  Wiemy bardzo dobrze że każdy pracodawca w swojej firmie powinien prowadzić księgowość które pozwoli mu rozliczać się. W dzisiejszych latach dobrze zdajemy sobie sprawę że wielu z nas może stworzyć własną działalność bez żadnych problemów. Jednym i jedynym problemem jaki może napotkać osoba przy tworzeniu własnej firmy to wiek, który pozwala na stworzenie działalności od osiemnastego roku życia. Jeżeli mamy już własną firmę, dobrze wiedzieć musimy jak zajmować się księgowością. Jeśli nie mamy z tym ani trochę wspólnego i nasza wiedza w tym temacie jest ograniczona, to koniecznie powinniśmy nasze rachunki przekazać placówce z biurem rachunkowym. Dlatego nie czekaj i już teraz sprawdź co nasza oferta ma ci do zaoferowania, a z pewnością nie pożałujesz.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyt finansowy »

  Kancelaria doradców podatkowych, biuro rachunkowe, księgowość, rachunkowość, audyt finansowy.Zapraszamy.

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Dysponujemy obfitą biegłością, albowiem na rynku egzystujemy aktualnie od 20-stu lat, asekurując początkujące i średnie firmy.
  Pragnęlibyśmy zarówno być także dla Ciebie najlepszym doradcą również partnerem symultanicznie zdejmując z Ciebie ciężar odnajdywania się w przydługawych kruczkach regulaminów skarbowych, tak abyś mógł/a zająć się wyłącznie miłymi kwestiami połączonymi z rozrostem aktywności swojej firmy.

  Ekonomist to firma prezentujące najbardziej profesjonalne usługi księgowe Katowice na Śląsku oraz przeprowadzi dla Ciebie dokładnie badanie bilansu.

  Oferujemy:
  - doradztwo fiskalne;
  - doradztwo finansowo - księgowe;
  - kompleksowa obsługa księgowa;
  - badanie bilansu.

  Na przełomie naszej współpracy dużo mniejszych jednostek przeobraziło się w duże działalności gospodarcze. Zarówno Ty dołącz do tego grona osób. Stawiamy na profesjonalizm wiedzę oraz sumienność, dlatego jeżeli jesteś właścicielem firmy a wszystkie regulaminy ustawodawcze to dla Ciebie nielada zmartwienie, nasze
  biuro rachunkowe Katowice upora się wszelakimi wątpliwościami z charakteru rachunkowości Waszego przedsiębiorstwa, zapraszamy!

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »