Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'stal nierdzewna':

 • Stal nierdzewna »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania sie z ofertą firmy produkcyjnej ADK. Oferujemy szeroką gamę produktów wykonanych ze stali nierdzewnej. Stal nierdzewna to obecnie jeden z najczęściej stosowanych materiałów do produkcji. W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby ze stali, posiadające niezbędne atesty i świadectwa jakości. Oferujemy również usługi w zakresie cięcia na wymiar, szlifowania, polerowania wyrobów z materiałów kwasoodpornych. Zamówione materiały dostarczamy do klienta własnym transportem. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stal kwasoodporna »

  Produkty hutnicze są nieodzownym elementem mnóstwa konstrukcji budowlanych. Wielorakość towarów dostępnych na rynku jest na tak okazała, że można dobrać spośród bardzo szerokiej gamy półproduktów. Istota wyrobów hutniczych jest bardzo ważna w aktualnym poziomie rozwoju gospodarki. Stal nierdzewna jest jednym z droższych, ale również bardziej wytrzymałych produktów z których wykonywane są rury czy pręty, natomiast stal kwasoodporna jest odpowiednim rozwiązaniem w miejscach, gdzie używane są różnego typu związki żrące. Wymienione produkty, zrobione właśnie z tych wysokich gatunkowo stali, są najważniejszymi elementami, dzięki którym może zmieniać się budownictwo.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie strumieniem wody »

  BTH Import Stal - szeroka oferta materiałów ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Zakres usług naszej firmy obejmuje szlifowanie rur i profili, foliowanie blach oraz wycinanie laserowe i gięcie blach. Szeroki asortyment składowanych materiałów.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profile aluminiowe »

  Kiedy poszukują Państwo wysokiej klasy metali nieżelaznych, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. O metalach wiemy wszystko, od wielu lat oferujemy je naszym Klientom, którzy ciągle obdarzają naszą firmę swoim zaufaniem. Dzięki temu osiągnęliśmy wysoką pozycję na rynku metali. W naszej propozycji zawsze można znaleźć rozległy dobór artykułów z miedzi, tego entuzjastycznie wykorzystywanego w różnych dziedzinach przemysłu metalu. Blachy miedziane, które dostarczamy dla naszych Klientów są produktami wysokiej jakości, różnej wielkości i również grubości, które bez wątpienia spełnią ich oczekiwania. Także osoby, którym są potrzebne profile aluminiowe, znajdą u nas coś dla siebie, mogąc wybierać z rozległej gamy kątowników, profili zamkniętych prostokątnych i również kwadratowych, rur różnej średnicy, teowników oraz ceowników.

  Data dodania: 26 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Producent aluminium. »

  Centrum serwisowe Nova Trading to dystrybutor materiałów ze stali nierdzewnej i aluminium. Swoją sprzedaż prowadzi na terenie całej Polski a także po za jej granicami. Producent aluminium i stali nierdzewnej magazynuję swoje materiały na miejscu na własnej przestrzeni magazynowej, dzięki takiemu rozwiązaniu realizacja zamówień odbywa się o wiele szybciej. Dla wielu firm, które współpracują z nami ma to bardzo duże znaczenie.

  Data dodania: 10 01 2021 · szczegóły wpisu »