Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'studio graficzne':

 • Studio graficzne »

  System identyfikacji wizualnej to niewątpliwie główny aspekt obecności instytucji na rynku. Kiedy identyfikacja wizualna instytucji poddawana jest zmianie, najczęściej przekształceniom poddaje się jedynie logo, materiały korporacyjne i inne elementy graficzne. Takie starania zazwyczaj nie pociągają za sobą zmian w obrębie wartości marki tak, aby wizerunek marki pozostał nienaruszony. Dużo menadżerów nie zdaje sobie sprawy z z powyższego błędu ponieważ, niejednokrotnie nieświadomie, wprowadzane są w błąd przez agencje reklamowe czy też instytucje konsultingowe i żyją w przekonaniu, że nowe rozwiązania wizualne zmienią postrzeganie całej spółki. Decydując się na studio graficzne, które ma zaprojektować dla nas znak firmowy, opracować kompletny system identyfikacji wizualnej oraz różnego rodzaju materiały korporacyjne powinniśmy wybrać ofertę studia kreatywnego, mogącego pochwalić się doświadczeniem popartym portfolio oraz osiągnięciami w tej dziedzinie. Autorskie studio graficzne .Designpoint oferuje takie usługi projektowe jak opracowanie identyfikacji wizualnej lub samego logo firmy, projektowanie grafiki reklamowej i korporacyjnej, rewitalizacja starych logotypów, kreacje stron internetowych. Projektujemy zgodnie ze współczesnymi trendami graficznymi. Jeśli szukasz kreatywnego i niedrogiego studia projektowego skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Toolpiks studio graficzne | Szczecin »

  Toolpiks studio graficzne Szczecin projektuje strony internetowe z systemem CMS, oraz ulotki, plakaty, katalogi, szyldy. Przygotowujemy spójny wizerunek firmowy. W ramach usług projektowych doradzimy Państwu w jaki sposób budować wizerunek i marketing firmy. Wdrażamy platformy e-learningowe.
  Zajmujemy się projektowaniem graficznym, reklamą oraz projektowaniem stron www. Studio graficzne Szczecin - projektowanie graficzne, reklama oraz projektowanie stron www. Tworzymy logo, strony www, ulotki, katalogi.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi graficzne Warszawa »

  Tworzenie i usługi graficzne - kompleksowa obsługa. W spisie produktów i usług między innymi wytwarzanie logotypów koncept oraz przeniesienie do postaci wektorowej, projekt i druk: ulotek, folderów, szaty graficznej dla opakowań, wkładek do kalendarzy, banerów, kasetonów, standów, ekspozytorów, i tym podobne

  Projekt i druk wizytówek standardowych (1000szt. - papier 300 albo 350g z nadrukiem
  pełno kolorowym CMYK 4+4 dwustronnie foliowanym), a oprócz tego nieszablonowych.
  Zaprojektowanie szaty graficznej dla stron internetowych, sklepów on-line,
  szablonów stron Allegro.

  A dodatkowo wszelkiego artykuły multimedialne i
  pokazy (Flash + AS, PowerPoint, HTML, Pdf).

  Projekty fotopolimerów do dalszego przygotowania w drukarni. Sesje zdjęciowe z zakresu fotografii produktowej - zdjęcia makro, fotografia z powietrza (lotnicza), fotografię towarów, lokali, itp.

  Zapraszamy Cię do zapoznania się z rozszerzoną ofertą naszej firmy, która opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studio graficzne Poznań / Szamotuły »

  VESPA studio graficzne to pomysłowa pracownia reklamy o szerokim wachlarzu usług. W naszej ofercie m.in.: projektowanie materiałów do druku (ulotki, teczki, katalogi), kreowanie wizerunku firm, projektowanie sklepów e-commerce, druk cyfrowy. Nasze projekty cechuje kreatywność, indywidualne podejście do tematu i pomysłowość. VESPA studio graficzne obsługuje też agencje reklamowe jako freelancer i podwykonawca. Obszar działania: Szamotuły, Kiekrz, Poznań. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio!

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studiopiko - infografika »

  W związku z prowadzeniem przedsiębiorstwa w dzisiejszych czasach, bardzo istotną kwestią jest reklama. Niełatwo jest samodzielnie wykonać właściwy projekt graficzny. Warto posłużyć się z oferty doświadczonej firmy, która zajmuje się kompleksowo projektowaniem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo fenomenalne projekty graficzne. Ciekawy wizualnie projekt ulotki, czy projekt katalogu, stanowi wspaniałe narzędzie marketingowe. Wciąż podążając za nowościami, sprawiamy że wyprodukowane przez Nas projekty graficzne wyróżniają się unikalnością. Informacje przedstawione w sposób obrazowy, pozwalają w prosty sposób przedstawić dane. Pamiętaj, że odwiedzając Naszą stronę internetową pod adresem studiopiko. pl, możecie Państwo sprawdzić i ustalić jaka infografika jest najbardziej pożądana. Unikatowy projekt graficzny zachęci potencjalnego klienta jak magnes i zwróci czyjąś uwagę. Stosowny projekt ma za zadanie ożywić do działania, zdziwić oraz informować. Skorzystaj z Naszej oferty, a nie pożałujesz decyzji.

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »