Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'szkółka':

 • Sprzedaż dużych drzew iglastych i liściastych »

  Posiadamy 30-letnie doświadczenie w produkcji dużych drzew iglastych i liściastych. Nasza Szkółka w pierwszym sezonie po sprzedaży udziela gwarancji na przyjęcie się rośliny

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka Drzew i Krzewów KULAS »

  Szkółka drzew i Krzewów Kulas swoja ofertę drzew i krzewów kieruje do Klientów indywidualnych, właścicieli posiadających własne punkty sprzedaży, projektantów ogrodów zieleni oraz urzędów miast i gmin. Obecnie w sprzedaży znajduje się ponad 300 gatunków roślin. Szkółka oferuje Klientom fachowe doradztwo i porady przy zakupie ro

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych - Kościerzyce »

  Szkółka Drzew i Krzewów - Kulczycki jest gospodarstwem rodzinnym, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości materiału szkółkarskiego, zarówno w doniczkach jak i w gruncie. Utrzymując wysoki standard produkcji oferujemy wyjątkowo korzystne ceny.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka krzewów Bielsko »

  W naszym gospodarstwie ogrodniczym zajmujemy się hodowlą krzewów ozdobnych w bardzo dużej ilości gatunków i odmianach. Kładziemy duży nacisk na ich zdrowotność, pomaga nam w tym kilku pokoleniowe doświadczenie ogrodnicze oraz ciągle uzupełniana wiedza. Dzięki temu potrafimy rozmnażać rośliny w warunkach dla nich doborowych co powoduje, że mają ładny wygląd. Do uprawy wykorzystujemy wysokiej jakości torfy sprawdzonych firm.
  Krzewy ozdobne produkowane w naszej szkółce sprzedajemy od wiosny do jesieni w szerokim asortymencie towarowym, m. in.: krzewy i drzewa liściaste.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum ogrodnicze »

  Specjalizujemy się w produkcji drzewek i krzaków służących do dekoracji w pojemnikach, a też zdołamy uplanować i założyć zieleniec względnie park z Państwa snów. Fabrykujemy drzewa i krzaki z igłami dla wzoru weźmy: Cis w bardzo wielu rodzajach. Zapraszamy serdecznie na naszą stronicę będącą w sieci www. Przyjmiemy współpracę z jednostkami zakładającymi ogrody i parki, animatorami obszarów zielonych oraz Urzędami Miast i Gmin.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzewa i krzewy »

  Specjalnością szkółki Acrocona istniejącej od ponad 30 lat jest uprawa iglastych i liściastych drzew i krzewów ozdobnych. Rośliny te rosną w pojemnikach od 2 do 15 litrów pojemności. Oferta roślin uprawianych przez Acroconę bez ustanku zwiększa się o nowe gatunki drzew i krzewów ozdobnych idealnych do dowolnego ogrodu. Szkółka gwarantuje wysoką jakość swoich sadzonek. Należy do Związku Szkółkarzy Polskich.sadzonki z Acrocony można podziwiać na ekspozycjach "Zieleń to życie” oraz „ Mazowiecka Zieleń”.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »