Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'tabele':

 • Kantor Kraków »

  Zapraszamy do naszego kantoru - kantor-exchange.pl. Nasze kantory są zlokalizowane na terenie Krakowa. Wymiana walut w naszym kantorze odbywa się zawsze po korzystnym kursie, aktualne tabele kursów możecie Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej. Kursy walut są to ceny waluty wyrażone w innej walucie. Odwiedź nas w następujących galeriach i centrach handlowych na terenie Krakowa: Kantor Galeria Krakowska: ul. Pawia 5, Kraków, +48 12 430 07 61. Kantor w Galerii Kazimierz: Kantor Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34, Kraków +48 12 433 01 18. Kantor w Carrefour Czyżyny: Kantor Carrefour, Czyżyny ul. Medweckiego 2, Kraków, +48 12 297 30 48. Kantor w Tesco Wielicka: Kantor Tesco Wielicka, ul. Wielicka 259, Kraków, +48 509 039 357.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Statystyki piłkarskie - Piłka nożna »

  Statystyki piłkarskie - piłka nożna w liczbach, tabele piłkarskie, mecze, wyniki, terminarze, analizy i statystyki najsilniejszych lig piłkarskich na świecie.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Access »

  Czas, który zaplanujemy na kurs komputerowy np. Kurs Access nie zawsze musi być mało interesujący. Excel niewątpliwie jest jednym z najczęściej stosowanych programów w przeróżnych firmach i branżach. Firmy szkoleniowe zasypują nas ofertami kursów, dotyczącymi różnych poziomów programu Excel jak np. Excel przekrojowy, Excel Zaawansowany, czy bardziej branżowych jak Excel w Biznesie, Analiza statystyczna w Excelu, Excel dla finansistów i księgowych. Dla większości humanistów zagadnienia dotyczące programu MS Excel wydają się czarną magią. Programy kursów w dobrej firmie organizującej szkolenia opracowane są w taki sposób, aby nawet najbardziej humanistyczne umysły szybko przyswoiły wiedzę dotyczącą dość trudnego programu Excel. Do firm takich należy firma Cognity organizująca kursy komputerowe z zakresu Excel w Krakowie i wielu innych miastach w Polsce. Programy kursów w Cognity skonstruowane są w taki sposób aby uczestnicy uczyli się obsługi programu w sposób, który główny nacisk kładzie na wykonywanie operacji w trakcie trwania szkolenia. Nauka dorosłych przebiega w bardziej skomplikowany sposób niż dzieci. Jak pokazują wyniki badań dorośli najszybciej przyswajają wiedzę w sytuacji wykonywania konkretnych ćwiczeń, nie zaś jedynie wysłuchując wykładu. Wiemy, że najlepiej też zapamiętują rzeczy, które mają odniesienia do ich realnego życia i problemów, z którymi zmagają się w biurze. Dlatego też szkolenia w Cognity opierają swój program o praktyczne wykonywanie zadań w programie Excel. Prowadzący zajęcia, każdorazowo, tworzy unikatowy program szkolenia Excel (lub bardziej specyficznego jak Excel w Biznesie, Analiza statystyczna w Excelu czy Excel w analizach sprzedaży) w taki sposób, który będzie najbardziej przydatny dla konkretnych słuchaczy kursu. Jest to możliwe dzięki wnikliwej analizie potrzeb słuchaczy, którzy zapiszą się na kurs. W jaki sposób Cognity prowadzi analizę potrzeb? Każde szkolenie przez nią organizowane, niezależnie czy jest to kurs Excela czy np. szkolenie z zakresu Visual Basic, Microsoft Word, kurs PowerPoint, poprzedza wypełnienie szczegółowych ankiet przedszkoleniowych przez przyszłych uczestników kursu, w zaciszu własnego domu. W ankiecie tej opisują oni jakie mają największe problemy z danym programem informatycznym, czego chcieli by się nauczyć, co robią w ciągu swojej codziennej pracy. Trener Cognity na podstawie tych ankiet tworzy każdorazowo unikatowy program szkoleń w taki sposób aby kursy zaspokoiły potrzeby nawet najbardziej wymagających uczestników.

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »