Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Warszawa':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Fachowe konferencje w całym kraju »

  Odwiedzając naszą internetową witrynę będziemy wstanie przedstawić liczne obiekty w każdej części kraju. Strona MojeKonferencje.pl to największe kompendium wiedzy w Polsce,umieszczające informacje na temat fachowych miejsc szkoleniowych oraz konferencyjnych w kraju.MojeKonferencje.pl to szybki sposób na odnalezienie sali w Krakowie, Warszawie i wielu innych miastach. Posiadamy również, fachowy spis obiektów konferencyjnych i szkoleniowych. W naszym serwisie wynajdą Państwo przodujące miejsca nad morzem i w górach. Dysponujemy miejsca takie, jak: hotele spa, pałace i zamki oraz dworki.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii PROMITIS »

  Centrum Terapii PROMITIS to psycholodzy, psychiatrzy i psychoterapeuci, którzy zastosują skuteczną terapię w przypadkach takich jak: depresja, nerwica, zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, nadwaga), uzależnienia, zaburzenia snu, problemy wieku dojrzewania, zaburzenia psychotyczne, przewlekły stres, przemęczenie, uzależnienia od alkoholu, leków i substancji psychoaktywnych, zaburzenia życia seksualnego. W zakresie naszych usług wchodzi też integracja sensoryczna i terapia biofeedback.
  Nasz psychiatra i psycholog udzielają porad również w języku angielskim. W razie potrzeby psychiatra przyjeżdża na wizyty domowe.
  Oferujemy również wszechstronną pomoc terapeutyczną dla dzieci i młodzieży z deficytami rozwojowymi, jak zespół Aspergera oraz autyzm, mózgowe porażenie dziecięce i inne.
  PROMITIS tworzy zespół specjalistów, którzy każdego dnia z zaangażowaniem realizują jeden główny cel: pomoc drugiemu człowiekowi. Dzięki ścisłej komunikacji między sobą jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową diagnozę i terapię. Nasze działania cechuje indywidualne podejście do każdego oraz objęcie wsparciem całej rodziny.
  Jesteśmy dla wszystkich, którzy potrzebują diagnozy, terapii oraz wsparcia. Miejsce u nas znajdą także Ci, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę na tematy związane z ludzką psychiką, metodami terapeutycznymi oraz codziennością rodzicielską.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apteka Internetowa »

  Apteka Internetowa AptekaOTC.pl oferuje leki bez recepty. Specjalizujemy się w lekach OTC, bo tylko te leki mogą być legalnie dystrybuowane przez internet. Oferujemy zatem tabletki, syrop, czopki, krople, pastylki a także maści w dobrej cenie i na różne dolegliwości. Zapewniamy także godziwe warunki dostawy zwłaszcza gdy chodzi o Warszawę i okolice. W naszej aptece pacjenci mogą kupić leki, które leczą gardło, są na inne dolegliwości - na biegunkę, na żylaki, na ból głowy, na katar. Warto pamiętać o tym, że należy przestrzegać dokładnie zaleceń jakie pokazuje ulotka i sprawdzać zawsze jaka jest właściwa dawka. Na naszym portalu apteki przeczytasz różne opinie ludzi o danym leku, możesz też sam wpisać swoją własną recenzję leku lub poczytać komentarze, które pozostawiają inni odwiedzający nasze forum.
  Jeżeli potrzebujesz solidnej porcji wiedzy to zapraszamy do naszego blog, gdzie zapoznasz się z opiniami specjalistów w swoich dziedzinach i dokładnie zgłębisz temat które cię nurtuje. Blog Blog o lekach to miejsce, w którym opisujemy różne dolegliwości i leki na nie. Zapraszamy do naszej apteki.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oklejanie witryn, kasetony reklamowe, litery przestrzenne, konstrukcje reklamowe »

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu Formotekę - producenta reklam identyfikacji wizualnej. Nasze ogromne doświadczenie pozwoli na spełnienie wszystkich oczekiwań stawianych nam przez klienta. Produkujemy kasetony reklamowe, litery przestrzenne ze styroduru, konstrukcje reklamowe zarówno te małe jak i wielkogabarytowe, wyświetlacze diodowe LED, szyldy, banery, rozwiązania reklamowe z plexi i pcv.Specjalizujemy się w oklejaniu witryn sklepowych własnymi materiałami jak i powierzonymi nam przez klienta, oraz w montazu każdego typu reklam wizualnych. Od początku naszej działalności postawiliśmy na wysoka jakość naszych wyrobów i usług.Zapraszamy do nas Formoteka - szósty zmysł reklamy.
  Produkujemy gotowe litery przestrzenne, kasetony reklamowe, logotypy 3d ze styroduru oraz innych materiałów.. Zajmujemy się również kompleksową realizacją reklamy wizualnej - począwszy od etapu projektowania a kończąc na montażu.
  Jesteśmy agencją typu full service: projekty, banery,tablice diodowe LED,plansze reklamowe,oklejanie witryn sklepowych,kasetony reklamowe,montaż reklam,nietypowe zlecenia reklamowe
  Krótkie terminy realizacji, atrakcyjne ceny.Na naszej stronie mogą Państwo obejrzeć wiele realizacji, które mamy w swoim portfolio jak również znaleźć łatwe drogi kontaktu.
  Oferujemy Państwu w przystępnych cenach:
  - kasetony reklamowe
  - tablice LED
  - konstrukcje stalowe spawane pod reklamy
  - montaż reklam
  - tablice reklamowe
  - szyldy
  - banery pełne i siatkowe z nadrukiem
  - oklejanie witryn
  - litery przestrzenne warszawa
  - wyroby z plexi i pcv
  - druk wielkoformatowy
  Ponieważ dysponujemy bardzo bogatym doświadczeniem, potrafimy doradzić rozwiązanie niekoniecznie najdroższe, ale przede wszystkim najbardziej efektywne dla naszych Klientów.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meethod - Strony www Warszawa. »

  Posiadanie prywatnej strony internetowej może przynieść sporo pożytku. Stale duża liczba internautów poszukuje stron internetowych by odszukać potrzebne im wieści o towarach i usługach. Dlatego właśnie posiadanie własnego serwisu internetowego jest koniecznością obecnych czasów. Na dodatek nowoczesne strony są owocną metodą promowania przedsiębiorstw i dają perspektywę zaoferowania swoich artykułów klientom z całego globu. Strony internetowe w sferze interesu są wizytówką i efektywnym narzędziem kontaktowania się z wirtualnymi nabywcami, świadczącym o artyzmie firmy. Dobrze przygotowana witryna www daje też możliwość publikowania najnowszych informacji na temat nowatorskich produktów i usług oraz uruchomienia forum internetowego. Dodatkowo mając już stronę mamy możliwość uruchomienia sklepu internetowego, co pozwala na sprzedaż usług i towarów w wirtualnym świecie, gdzie wymiana jest o wiele szybsza i korzystniejsza. Kolejnym walorem jest sposobność posiadania dużo wersji językowych serwisu. Aranżowane strony internetowe poza tematyką mogą również posiadać sporo odrębnych elementów koniecznych do przyciągnięcia uwagi użytkowników. Przykładami mogą być: ankiety, FAQ, newslettery, formularze, galerie zdjęć, tworzenie baz danych, katalogi produktów oraz system logowania dla zarejestrowanych użytkowników. Serwisy internetowe można podzielić na kilka typów: Sklepy internetowe, Portfolio, Wizytówki, Portale internetowe, Wortale i Strony firmowe. Każdy z tych elementów różni się zawartą tematyką i formą działania.

  Strony tworzone przez firmę Meethod są przejrzyste i czytelne, posiadają odpowiednio dobraną domenę, są ciekawe wizualnie, ale nie odciągają uwagi od tematyki. Projektujemy strony w oparciu o języki programowania XHTML, CSS, PHP, Ajax, JavaScript oraz ActionScript (flash). Wszystkie strony wykonywane przez Nas są zgodne z wytycznymi i standardami sieciowymi W3C (World Wide Web Consortium). Dlatego wortale wyświetlane są właściwie.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokata Dariusza Staniszewskiego »

  Kancelaria adw. Dariusza Staniszewskiego świadczy usługi w zakresie obsługi prawnej osób fizycznych i prawnych - prawo cywilne w tym odszkodowania, skuteczna windykacja długów, prawo rodzinne (rozwody), spadki, prawo karne, prawo pracy, nieruchomości, prawo gospodarcze (analiza umów, kontraktów handlowych), sprawy z zakresu ustawy o usługach turystycznych (spory sądowe z biurami podróży). Kancelaria ma siedzibę w Warszawie, ul. Solec 38 lok. 203 - Powiśle; tel. 22 458 23 40. W ramach swojej działalności Kancelaria oferuje szereg usług z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców w szczególności: opiniowanie i sporządzanie umów, porady i opinie prawne, zakładanie spółek, rejestracja w KRS, obsługa prawna spółek, prowadzenie spraw sądowych.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa, psychoterapia, seksuolog - InPlus »

  Grupa Gabinetów InPlus: to zespół wspłópracujących ze sobą specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem, zajmujących się psychoterapią, pomocą psychologiczną i seksuologiczną, oraz coachingiem. Grupa InPlus oferuje usługi dla osób dorosłych, na terenie Warszawy i są one skierowane osób zmagających się z różnymi problemami osobistymi i zaburzeniami oraz dla instytucji, organizacji i firm pragnących podnieść swój poziom w zakresie umiejętności i kompetencji psychospołecznych. Celem pracy psychologów - Psycholog Warszawa, terapeutów i coachów jest głębsze zrozumienie przyczyn problemów, wspólne wypracowanie i wprowadzeniu w życie rozwiązań pozwalających lepiej radzić sobie z sytuacja konfliktową czy problemową. Pomagamy w przypadkach takich jak np. stany depresyjne, zaburzenia nerwicowe i lękowe, zaburzenia jedzenia, nadmierny stres, wypalenie zawodowe, problemy w relacjach, problemy seksualne, czy też brak samorealizacji w życiu osobistym, czy zawodowym.

  Nasze gabinety znajdują się w Warszawie w dzielnicach: Ursynów, Wola i Centrum.
  Zapraszamy

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Photovision - Fotografia Ślubna Częstochowa, Warszawa, Wrocław, Kraków »

  Jesteśmy fotografami którzy pracują w branży przez pięć lat.Naszą misją jest oferowanie klientom produktu najwyższej jakości.Do
  swojej pracy podchodzimy profesjonalnie i niekonwencjonalnie stawiając na jakość, kreatywność.Widzimy rzeczywistość przez pryzmat potrzeb naszych klientów z nowatorskim podejściem do wykonywania naszego zawodu, który jest zarazem naszą wielką pasją.Staramy się łączyć tradycyjne podejście do fotografii z nowoczesnymi technikami ukazywania rzeczywistości.Naturalność spontanicznego momentu i kreatywne podejście do każdego zadania, pozwala osiągnąć nam oczekiwane efekty bez stresu i bez zbędnego nakładu czasowego naszych klientów.Nie oczekujemy od naszych klientów pozowania godzinami, natomiast w zamian oferujemy naturalną spontaniczność naszych zdjęć.Preferujemy wcześniejsze konsultacje celem uzgodnienia potrzeb i wizji ze strony klienta.
  Działamy w w takich miastach jak: Częstochowa,Warszawa,Wrocław i Kraków.
  Fotografia ślubna jest naszą pasją od kilku lat dzięki czemu nasze prace są na najwyższym poziomie.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów »

  Nasza wypożczalnia samochodów nie należy do największych, ponieważ my stawiamy na jakość a nie na ilość. Nie reklamujemy czegoś, czego nie mamy. Nasza dewiza to indywidualne podejście do Klienta i dostosowywanie się do Twoich potrzeb.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe dla firm »

  W dobie globalizacji, znajomość języków obcych stała się kluczowym elementem w komunikacji biznesowej. Zdają sobie z tego sprawę pracodawcy, dla których rozwój pracownika przekłada
  się bezpośrednio na wzrost wydajności firmy.

  Mamy przyjemność zaoferować PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA BIZNESU, które zorganizujemy w siedzibie Państwa firmy.

  Naszym celem jest dostarczenie klientom usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Programy szkoleniowe opracowywane są przez ekspertów w oparciu o potrzeby klientów.

  Nasze kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Zależy nam, aby szkolenia miały wymierny efekt i były rzeczywistym transferem wiedzy. Dążymy do realnej poprawy umiejętności posługiwania się językiem obcym przez naszych słuchaczy zarówno w pracy jak i na co dzień.
  Zajęcia prowadzone przez lektorów LEXISPRO spełniają wymogi nowoczesnego kursu języka obcego. Łączą komunikatywne metody nauczania języków obcych z bogatymi materiałami dydaktycznymi oraz przystosowanymi do potrzeb słuchaczy oryginalnymi materiałami źródłowymi.

  Stosujemy techniki zalecane przez najbardziej uznanych metodyków rozwijające słownictwo, ułatwiające prowadzenie swobodnej konwersacji w wybranym języku obcym
  oraz rozumienie tekstu mówionego i pisanego z jednoczesnym maksymalizowaniem czasu mówienia słuchaczy.
  kursy językowe dla firm

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet rehabilitacji warszawa »

  Profesjonalna rehabilitacja i masaż z dojazdem oraz w gabinecie w Warszawie.
  Gabinet rehabilitacji ortopedycznej REMED – Innowacyjne metody rehabilitacji ortopedycznej w Warszawie.
  Przy indywidualnych ćwiczeniach wspomagamy zabiegami fizykoterapii.
  W sytuacji gdy Pacjenci nie mogą dojechać do gabinetu, mają możliwość skorzystania z rehabilitacji domowej.

  Oferujemy usługi fizjoterapeutyczne w zakresie chorób i urazów narządu ruchu. Program rehabilitacji dostosowany jest do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  Oferta obejmuje rehabilitacje w takich przypadkach jak: skręcenia, zwichnięcia, urazy sportowe, łokieć tenisisty, golfisty, stany po złamaniach, urazach i ortopedycznych zabiegach operacyjnych, zmiany zwyrodnieniowe stawów, zespół cieśni podbarkowej, uszkodzenie stożka rotatorów, endoprotezy stawu biodrowego, rekonstrukcje więzadeł, uszkodzenia ścięgna Achillesa.

  Rehabilitacja ortopedyczna Warszawa, rehabilitacje domowe Warszawa

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog warszawa »

  Skuteczna pomoc psychologiczna w przypadku uzależnień i współuzależnień również od sieci i gier komputerowych,trudności w relacjach z bliskimi, DDA i DDD, przemocy w rodzinie, problemów z brakiem asertywności oraz innych. Pomoc osobom powracającym z emigracji, diagnoza uzależnień oraz terapia podtrzymująca. Gabinet znajduje się w centrum Warszawy. Psychoterapia Warszawa, psychoterapeuta Warszawa.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie Wnętrz Warszawa inprojekt »

  Inprojekt to warszawska firma zajmująca się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Całościowy projekt poprzedzony jest konsultacjami z inwestorem dotyczącymi jego preferencji estetycznych, funkcjonalności oraz koncepcji wykończenia wnętrza. Wspólnie z klientem ustalany jest układ architektoniczny. Proponujemy także optymalizację budżetu i szacunkowy kosztorys. Dobrze zaprojektowane mieszkanie nie jest luksusem - to wygoda i przyjemność. Zapraszam.
  Na całość projektu składają się:
  • inwentaryzacja wnętrza
  • projekt architektoniczny
  • projekt instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej
  • pomoc przy wyborze odpowiednich materiałów wykończeniowych, mebli i dodatków
  • komputerowa wizualizacja projektu
  • dokumentacja projektowa i techniczna dla poszczególnych wykonawców
  • możliwość nadzoru autorskiego

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szafy wnękowe Warszawa »

  Warszawska firm Wenus w swoim bogatym sortymencie posiada meble do każdego pomieszczenia w naszym domu oraz na każdą kieszeń, nasza oferta skierowana jest zarówno do osób szukających ekskluzywnych mebli, jak i do osób dla których zakup mebli do dość duży wydatek. Zainteresowani zakupem mebli znajdą u nas meble kuchenne na wymiar, szafy wnękowe, meble biurowe i wiele więcej, jednak aby się o tym przekonać, konieczne jest wejście na naszą stronę internetową. Od wielu lat dowodzimy, że meble Wenus to produkty doskonałej jakości, wyróżniające się stylem spośród konkurencji. Tworzymy meble z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu meble będą służyć Państwu wiele lat.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • EKOREPETYCJE.org - serwis korepetycji »

  Dołącz do społecznościi eKOREPETYCJE.org i dodaj nieograniczoną liczbę ogłoszeń. Nie trać czasu i pieniędzy na ogłoszenia w gazetach. Z nami dotrzesz do znacznie szerszego grona odbiorców niż poprzez sposoby tradycyjne. Odwiedź naszą bogatą bazę przedmiotów. Korepetycje z matematyki,historii czy też chemii, to wszystko i więcej znajdziesz w naszym serwisie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem aut dostawczych Warszawa »

  MG Rental to firma, która powstała w 2009roku, zajmuje się Wynajmem aut w Warszawie oraz okolicach. Siedziba Firmy znajduje się w Łomiankach, jednak na życzenie klienta podstawiamy samochód w dowolnym miejscu w Warszawie. Wynajem aut Warszawa Mg Rental posiada w swojej flocie zarówno samochody dostawcze jak i samochody osobowe.
  Firma posiada własnych kierowców, przez co możemy zagwarantować klientowi, w pełni profesjonalną usługę przetransportowania w wyznaczone miejsce. Naszymi klientami są zarówno firmy jak i osoby prywatne, które chcą np. wypożyczyć samochód na ślub czy inną imprezę okolicznościową.
  Mg Renta - Wypożyczalnia aut Warszawa posiada bardzo szeroką flotę samochodów, naszym priorytetem jest spełnienie wszystkich życzeń klienta, ponieważ jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze.
  Mg Renta oferuje zarówno długoterminowy jak i krótkoterminowy wynajem samochodów.
  W ofercie firmy można znaleźć sporo promocji, szczegóły znajdują się na stronie mgrental.pl
  Strona ta umożliwia rezerwację online samochodu poprzez formularz, do 24h skontaktujemy się z państwem by potwierdzić rezerwacje.
  Wraz z samochodem oferujemy dodatkowe elementy, takie jak: GPS, CB Radio, Fotelik Dziecięcy czy inne dodatki mogące stanowić wyposażenie samochodu.
  To wszystko oferujemy za bardzo niską cenę, ceny wynajmu zajmują się od 70zł za dobę.
  Zapraszamy do kontaktu z Naszą Firmą.
  MG RENTAL

  05-092 Łomianki
  ul. Kościelna Droga 14
  tel. 500 125 900
  tel. 696 257 737

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lunar meble biurowe »

  Lunar oferuje popularne meble biurowe dostępne w dużej ilości wariantów oraz ekskluzywne meble gabinetowe w okleinach naturalnych importowane z Hiszpanii. Kolekcje z Hiszpanii wyróżniają się pięknymi intarsjami i przez to delikatną własną linią wzorniczą. Fornirowane meble wykonane są z najszlachetniejszych gatunków drzew. Pionowe oraz poziome elementy ozdobne narożnikowe pokazywane przy biurkach, komodach i szafach nadają klasyczne wzornictwo wszystkim zestawom. Liczne prostokąty na bryłach mebli, nie rzucają się w oczy, co świadczy o kunszcie projektanta. Blaty biurek posiadają wbudowaną skórę: sztuczną lub droższą prawdziwą.
  Pozostałe systemy mebli pracowniczych i gabinetowych, które oferujemy wykonane są w melaminie. Podstawowe cenniki mebli biurowych dostępne są na Naszej stronie wraz z opisami technicznymi. Stały stan magazynowy umożliwia więc dostawę w ciągu 5 dni.
  Proponujemy także usługi w zakresie kompleksowego projektowania wnętrz biurowych, restauracji, banków, hoteli. Charakter projektowanych wnętrz dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i gustów Inwestora. Poważnym uzupełnieniem oferty są: stanowiska call center, meble metalowe, szafki kartotekowe metalowe i biurowe, szafy ubraniowe, regały aktowe, szafy aktowe, magazynowe, meble do wyposażenia sal konferencyjnych, krzesła, fotele.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drewniana Podłoga s.c. - Podłogi drewniane Baltic Wood »

  Podłogi drewniane, panele podłogowe, deski trójwarstwowe, parkiety, deski lite. Deska barlinecka, Baltic Wood, Podłogi Karelia, Parkiety Dąbex. Wysyłka za darmo na cały kraj! Zadzwoń do nas po najlepszą cenę! 22 2918277

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Car audio Profet - głośniki samochodowe, sklep car audio z konfiguratorem »

  Car audio Profet. Sklep internetowy oferujący nagłośnienie samochodowe. Jako jedyny w Polsce posiada konfigurator car audio, pozwalający na dobranie głośników samochodowych pasujących do wybranego modelu auta. W ofercie posiadamy także: wzmacniacze, subwoofery, tuby basowe, kable, dystanse montażowe, panele drzwiowe oraz inne akcesoria!

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • KOS - firma budowlana »

  KOS - firma budowlana to przedsiębiorstwo z wieloletnimi tradycjami budowlanymi.
  Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych, domów wielorodzinnych, niewielkich bloków (budujemy zarówno w stanie surowym, jak i "budowa pod klucz"). Zrealizujemy także budowy hoteli, obiektów handlowych, usługowych czy też biurowych. Podejmujemy się również modernizacji lub adaptacji budynku, a także wykonamy roboty związane z wykańczaniem wnętrz oraz ich przebudową.
  Indywidualnym inwestorom służymy fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zlecenia, od wyboru projektu budowlanego począwszy, poprzez dobór właściwej technologii i materiałów.

  Typowe usługi budowlane wykonywane przez naszą firmę:
  - usługi murarskie
  - usługi malarskie
  - roboty żelbetowe oraz ciesielskie
  - usługi dekarskie oraz ciesielskie (wykonawstwo i remonty dachów, więźby dachowe, krycie dachów)
  - usługi tynkarskie (tynki tradycyjne, tynki maszynowe, tynki gipsowe)
  - usługi remontowe (zakres usług remontowych jest bardzo szeroki, począwszy od podbijania fundamentów poprzez roboty elewacyjne oraz remonty wnętrz budynków aż po remonty dachów czy remonty stropodachów)

  Zapewniamy: optymalne wykorzystanie materiałów, odpowiednią organizację robót, stosowanie profesjonalnego sprzętu, optymalizacji czasu pracy, z zachowaniem zasad sztuki budowlanej, a wszystko z gwarancją profesjonalnej firmy.
  Nasze usługi świadczymy głównie na terenie województw mazowieckiego i świętokrzyskiego, jednak gotowi jesteśmy podjąć się zlecenia w dowolnej części Polski.

  Wszystkie nasze prace wyceniane są indywidualnie, w zależności od wielkości zlecenia oraz zastosowanych materiałów i technologii.

  Zapewniamy profesjonalną, solidną i terminową realizację zleceń z gwarancją wysokiej jakości.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »