Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wycinka drzew':

 • Wycinka drzew »

  Firma Biotop-Service istnieje od 1994 roku i wykonuje wszelkie prace związane z ochroną, pielęgnacją, wycinką i nasadzeniami drzew, krzewów i roślin ozdobnych, projektowaniem ogrodów oraz innymi pracami alpinistycznymi.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie dachów »

  Szukasz profesjonalnej i doświadczonej organizacji, dla której wycinanie drzew, mycie jak również malowanie dachów, czy też elewacji nie ma nijakich tajemnic? Szukasz fachowego teamu do wykonania skomplikowanych i niebezpiecznych robót wysokościowych? Zadanie takowe powinno być wykonane z zagwarantowaniem bezpieczeństwa znajdujących się na ziemi ludzi a także sąsiednich elementów krajobrazu? Jeżeli tak, to niezaprzeczalnie musisz zapoznać się z treścią witryny internetowej Tomasiak, na jakiej jest prezentowana dokładnie oferta naszej spółki. Znajdujesz tam również dane wraz ze fotkami o wcześniej zrealizowanych przez nas zadaniach na wysokości. Odezwij się do nas już w tym momencie, a my wycenimy Twoje zadanie i podamy przybliżony czas jego wykonania – wszystko prędko, profesjonalnie, porządnie i rzeczywiście taniutko! Żywimy ogromną nadzieję, że nasza kooperacja będzie układała się rzeczywiście korzystnie!

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi ogrodnicze »

  Firma Service Creative Green zajmuje się ogrodnictwem. Jakkolwiek jej siedziba znajduje się w sąsiedztwie Gdańska, działa na terenie całego Trójmiasta i również okolic. Jako zespół doświadczonych fachowców, a jednocześnie pasjonatów ogrodnictwa gwarantuje indywidualne podejście i również profesjonalną obsługę. Dysponuje najwyższej jakości sprzętem do obsługi a także pielęgnacji terenów zielonych. Zapewnia duży wybór roślin z różnych stron świata. W zakres działania wchodzi projektowanie oraz pielęgnacja ogrodów, wycinka drzew a także zakładanie systemów nawadniających. Świadcząc usługi ogrodnicze, firma kosi trawniki, formuje żywopłoty a oprócz tego realizuje opryski środkami ochrony roślin. Service Creative Green proponuje także odśnieżanie a oprócz tego kompetentne sprzątanie klatek schodowych, parkingów i chodników. Wykonuje skuteczną dezynfekcję pomieszczeń i powierzchni.

  Data dodania: 13 07 2021 · szczegóły wpisu »