Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'życzenia':

 • Życzenia świąteczne »

  Największy zbiór życzeń na każdą okazję. M.in. wierszyki imieninowe, walentynkowe czy urodzinowe. Wszystko poprzydzielane w kilkudziesięciu kategoriach. Możesz dodać własne życzenia i ocenić wpisy innych. Znajdziesz także dużo aforyzmów znanych osób, przysłów, powiedzeń oraz smsów na jubileuszowe okazje. Serwis Klamerka.pl istnieje już kilka lat, więc zbiór wpisów jest tak duży, że na pewno znajdziesz coś czego szukasz. Umożliwi to tobie sortowanie wpisów wg oceny. Spraw radość swoim znajomym czy najbliższym nie tylko od święta, ale także każdego dnia. Życzymy dobrych tekstów.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia bożonarodzeniowe »

  Serwis poświęcony Świętu Bożego Narodzenia, które jest najważniejszym świętem dla Chrześcijan. Upamiętnia ono narodziny Jezusa Chrystusa. Punktem kulminacyjnym jest uroczysta kolacja - Wigilia - przy której zasiada cała rodzina. Dzieląc się opłatkiem, każdy nawzajem składa drugiemu życzenia. Również miliony ludzi na świecie wysyła je sobie w tym czasie. U nas właśnie z tej okazji, możesz znaleźć i wysłać swoim bliskim oraz znajomym oryginalne życzenia bożonarodzeniowe na te wspaniałe święta. Podziel się z nimi dobrym słowem i tchnij w nich radość i szczęście. Niech poczują moc tych świąt i cieszą się narodzinami Jezusa.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia świąteczne »

  Polacy lubią świętować i mają przez cały rok dużo dni wolnych oraz świątecznych. Chociaż tak naprawdę praktycznie każdego dnia ktoś ma swoje święto począwszy od górnika na leśniku kończąc, to jednak tylko niektóre się wybiły i stały się takimi, które obchodzi większość ludzi. W naszym serwisie, postaraliśmy się zebrać i uporządkować życzenia właśnie na te główne dni świąteczne. Posegregowane są w odpowiadających im kategoriach oraz starannie wyselekcjonowane tak, by osoba, która od ciebie je otrzyma, poczuła się wyjątkowo. Wszystkie teksty są gotowe do skopiowania i wysłania. Zbiór powiększa się każdego miesiąca, ale pod uwagę są brane tylko najciekawsze wpisy.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia imieninowe »

  W naszym życiu są różne wydarzenia jak i również różne święta. Warto jest o nich nie zapomnieć jak również bardzo dobrze jest złożyć osobom mającym swoje święto życzenia. Jeżeli poszukujesz natchnienia na niepowtarzalne życzenia to serdecznie zapraszam do odwiedzin mojej witryny WWW. Wyszukasz na niej dużo najróżniejszych życzeń na właściciwe każdą uroczystość, jaka w życiu się zdarza. Również gotowe smsy. Zaskocz swoich przyjaciól ciekawymi i niepowtarzalnymi życzeniami!!! Zapraszam.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia na święta »

  Serwis o nazwie zyczymy org pewnikiem znany jest przede wszystkim internautom, którzy brną w poszukiwaniach życzeń oraz wierszy na nadarzające się ważne momenty. Życzenia świąteczne staramy się wykorzystywać na bieżąco – na bieżąco komuś je składamy w kolejnych okazjach. Istotna tych okazji może być diametralnie inna. Momentami będą to wiersze na święta wielkanocne, a czasami po prostu wierszyki z okazji urodzin. W każdym przypadku takie wierszyki powinny być przekazywane centralnie z serca, a zyczymy.org pomoże wam w odnalezieniu takich właśnie życzeń.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia »

  Poszukujesz pomysłu na życzenia na różnicowane okazje? Jeśli tak to nasz portal jest fantastycznym miejscem do odnalezienia takich wzorów. Życzenia to naprawdę forma kontaktu, która powoduje tworzenie się dialogu i specyficznych więzi. Nasz portal daje możliwość znalezienia wzorów życzeń na wiele różnego rodzaju okazji wśród, których są na przykład urodziny, imieniny, walentynki, dni kobiet i wiele innych. W bazie naszego portalu znajduje się bardzo wiele życzeń, które powstały stworzone przez wielu kreatywnych autorów. Ich bogactwo gwarantuje, że każdy bez żadnego kłopotu znajdzie teksty, które w 100% będą odpowiadały jego wymaganiom. Publikujemy także informację na temat samego składania życzeń.

  Data dodania: 19 11 2018 · szczegóły wpisu »